• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ev görmek

• Konuyu başlatan sinem
  • Başlangıç tarihi

suskun06

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yabancı ev Görmek

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar.

Rüyamda 5 ve 6 kişi bir araziye gidiyoruz. Arazinin ortasında etrafı çevrili şato tarzında bir ev oluyor. Eve yan taraftan bakmak istiyorum fakat çitlerin üzerinden geçemiyorum kafamı uzatıyorum sanki içeriden bir şey engelliyor beni, evin girişine doğru gidiyorum bahçe kapısından giriyorum ama yürüdüğüm yol bembeyaz yanıyor evin içine doğru ince bir hat şeklinde ve yanlarımdan eve girmemem için yılanlar saldırmaya çalışıyor fakat ışığın içerisinde olduğum için bana dokunamıyorlar. Daha sonra evin içine giriyorum büyük bir odaya kadar gidiyorum odanın ortasında taştan bir mezar ama yanına gidemiyorum ışık bitiyor tam dibinde sanki yılanlar orayı koruyor. Geri çıkıyorum geldiğim yoldan daha sonra bembeyaz elbiseli uzun bir adamla tekrar giriyorum ama benim ilk giremediğim yerden giriyoruz ama onun ışığı çok güçlü ve evin dört tarafında o beyaz elbiseli adamlardan oluyor biz buradan ayrılamayız diyor yılanlar çıkar diyorlar. biz iki kişi evin içine giriyoruz ve mezarın yanına kadar gidiyoruz bundan sonrası yok Acaba bunun yorumu nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı akşamlar.Rüyaniz Hayr olsun..
Abdulgani Nablusî’ye göre; ev, insanin dünyasi ile yorumlanır.
Rüyada yabancı ev görmek; gerçek yaşamınızda bir güven sorunu yaşadığınızı, dost ve düşman ayırımında karasızlıklar içinde olduğunuzu simgeler..

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada mezarlık görmenin üç tabiri vardır:
1-Üzüntü
2-Zindan hapis
3-Sıkıntı

kararsızlıklar yaşadığınızı simgeler..Kararsızlık ;sorunları, endişeleri çoğaltır..

yerinde ve ölçüsünde,karasızlık bazen iyidir Karasız kalmayan kişi yok gibidir önemli olan dozajıdır..
Bazı durumlarda beklemek sakinleşmek istisare edip danismak, konusmak..daha doğrudur.

Zaman gözlerimizin önündeki cam sileceğidir Fazla yağmur ıslatsa da o gide gele camlarımızı temizler Acele karar vermeyin
ama karasız da kalmayın Yaptığınız şeyler için duyduğunuz pişmanlık zamanla geçebilir ama yapmadığınız şeyler için duyduğunuz pişmanlık hiç geçmez..
Rabbim herşeyin hayırlısını istemeyi öğretsin bizlere..
Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..
Selametle..

pazartesi

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ev görmek

Bismillahirrahmanirrahim
selamun Aleykum
(eşimden ayriyim )rüyamda biriyle evliyim.büyük ferah aydınlık bir evde yaşıyoruz ve evin pencereleri yerden tavana kadar.eşim koltukta oturuyor,arkası bana ,yüzü pencereye dönük gazete dergi gibi birşey okuyor.eşim diyorki "yarın sabah bir kismet gelecek koya".bende pencereden dışarı bakiyorum.evimizin bahçesi denize sıfır ve koyda ,dağların eteğinde bir villada yaşıyoruz.koya baktigimda nerdeyse kıyıda sabit duran yavru bir balina görüyorum ve su fiskiran yerinden ışık fiskiriyor .balinayi görünce içimden "acaba yarın annesi onu kurtarmaya mi gelecek?süpriz o mu "diyorum.sabah oluyor ve pencereden koya bakiyorum.çok büyük bir balina yarısı denizde yarısı kumda.hemen sahile koşuyorum yardım etmek için.sahile indiğimde koyumuzun çok kalabalık olduğunu görüyorum.herkes sohbet ediyor çevre köylerde oturan insanlar.hizlica balinanin yanına gittiğimde 4-5 kişiyi balinayi itmeye calisirken buluyorum ve balinaya bakiyorum.bana diyorki(ama bunu sadece ben duyuyorum)"bende seni bekliyordum , beni burda birakmayacagini biliyordum " sonra ellerimi dokundurdugum an balina suya dogru geri geri gidip kurtuluyor.
Beni çok etkileyen ruyalarimdan birisi.Allah in izniyle tabir ederseniz çok memnun olurum.

YÖNETİM/EDİT:
Rüya yorumları, foruma katılım yapan, paylaşımda bulunan aktif üyeler içindir. Lütfen linki okuyun! https://www.islamiforumlar.net/ruya...yorumu-isteyenler-icin-cok-onemli-duyuru.html

Nordwind

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamin Aleykum,

Ruyamda surekli luks dubleks bir eve giriyormusum, en son girisimde isiklar kapali olarak namaz kilmaya niyetleniyorum fakat evin sahipleri beni fark ediyorlar. Onlarin kapisindan cikip kendi evimin kapisina yoneliyorum ( tek odali ev ve kapilar yanyana) , ev sahipleri ust kattan asagi iniyorlar evin kucuk cocuklari ( bir kiz bir erkek ) bana bakiyor onlari gorunce kapiyi kapatiyorum. Iceride ablam var telefondayken beni telaslanmis oldugumu fark ediyor ve yakalandin mi diyor evet diyorum ve dolaptan bicak aliyorum elime ve ablami kenara itiyorum. Kapinin deliginden baktigimda evin erkegi ( orta yasli adam ) saskin bir halde bana bakiyor ama iceri girmiyor.

Ruyami yorumlamanizi rica ederim. Simdiden tesekkurler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Bildiğiniz gibi bir rüyanın açıklamasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman,
gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ,korkulariniz, ,hayal ,beklentileriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi,nitelikleri birlikte değerlendirilmeli
ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır
Rüyada ev görmekle ilgili olan ve evin fiziki durumu ve şartlarıyla değişiklik gösterebilen rüya yorumları şu şekildedir:

Rüyada ev görmek;
genellikle hayırlıdır, ev,kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir. Bu nedenle rüyada bütün bölümleriyle yeni bir evinin olduğunu görmek,
eğer fakir ise zengin olmasına, üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine, sıkıntıda ise genişliğe, sanatçı ise üne kavuşmaya, zengin ise malıN artmasına işarettir.
Bu rüya herkes için hayırlıdır.

Rüyada görülen ev güzel, temiz, ferah bir ev ise yaşanacak hayatın da gönlüne göre olması beklenir. Mutluluk, ferahlık sevinç olarak yorumlanır.
Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır.

"luks dubleks bir eve giriyormusum, en son girisimde isiklar kapali olarak namaz kilmaya niyetleniyorum fakat evin sahipleri beni fark ediyorlar."
Bu yaşamın günlük karmaşası karşısında ahireti unutmamak gerektiğini hatırlatır.

"Ruyamda surekli luks dubleks bir eve giriyormusum"
yaşam standartlarini tamamen değiştirecek yeni bir projeye delalettir..

"yakalandin mi diyor evet diyorum ve dolaptan bicak aliyorum elime ve ablami kenara itiyorum"
kul hakkı ile bir yere varamazsınız! sadece deprasyon ve stresse girersiniz şeklinde yorumlanir..
içinde bulunduğunuz durumu çözmediğiniz müddetçe bir yere varamazsınız... Allah cümlemize hidayet versin.amin selametle..

yelizerbulak

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İyi günler, rüyamda iki yan yana ev gördüm. Evin birinin bahçesinde yere serilmiş kilim üzerinde oturduğumu gördüm. Aynı bahçe avlusunda kadınlar yer sofrasında oturmuşlardı. Diğer evin balkonunda eski sevgilim oturmuş yanında bir erkek çocuğu vardı. Oradan bana bakıyordu. Birkaç saniye geçtikten sonra kalkıp içeri girdim. Rüyam bu kadar . Yorumlamanızı umuyorum. Teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi günler, rüyaniz hayr olsun
Rüyada ev görmek;
kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir. Bu nedenle rüyada bütün bölümleriyle yeni bir evinin olduğunu görmek, eğer fakir ise zengin olmasına,
üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine, sıkıntıda ise genişliğe, zengin ise malıN artmasına işarettir.

Rüyada yan yana iki ev görmek;
biri dünyanız diğer ev ahirettiniz..3 günlük dünya için ahiretinizi yakmayalım..değmeyecek insanlari geçmişimizde bırakalım..
Ben bir adam sevdim aslında o adam hiç yoktu!ilginç::.
Kıssadan Hisse.selametle.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm gönül dostum;rüyam yakınımdaki bir caddede geçiyor şimdi orda evler var ama rüyamda evlerin yerinde düzgün bakımlı mezarlık vardı son mezarlık bölmesine geldiğimde dışı yeşil boyalı 2 katlı evin tavan saçaklarına evin hanımının bembeyaz evin tabanına kadar uzanan evin 4 tarafına yeni yıkanmış nemi üzerinde kalın perdeler takarken gördüm yorulmuştu şaşırdım:eek: buraya perde asılır mı saskn..saskn..dedim sonra kendimi evin içinde buldum bir odadaydım temiz ferah yanımda babam vardı pencerelerde yine süslü temiz düzenli perdeler dışarı bakmak istedim dışardaki perdeden önce göremedim ama sonra gün batımındaki gri yağmur bulutlarının yağmaya hazırlandığını ve arasından güneş ışınlarını gördüm.şimdiden yorumun için teşekkürler güzel arkadaşım selametle kal.acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Gönül dostum Rüyaniz Hayr olsun..
"rüyamda evlerin yerinde düzgün bakımlı mezarlık vardı "
İnsanların, dünyası ve günlük yaşamı ile iç dünyası manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir..
desenize yakınınızda (Yaşayan ölüler )var yani ruhen, kalben manevi yönden ölmüş olanlar ..
İnsanın maddi vücudunun yaşaması için yemeye, içmeye, teneffüs etmeye ihtiyacı olduğu gibi, manevi vücudun da gıdaya ihtiyacı vardır. Manevi vücudun gıdası ise iman ve ibadettir...

"yeni yıkanmış nemi üzerinde kalın perdeler takarken gördüm "
sessiz kalmak, kafanızı dinlemek, insanlardan ,ilim sohbetlerinden bir süre uzak kaldığını gösterir.

"perdeler dışarı bakmak istedim dışardaki perdeden önce göremedim ama sonra gün batımındaki gri yağmur bulutlarının yağmaya hazırlandığını ve arasından güneş ışınlarını gördüm."

Hayatınızda yaşadığınız her olay ve durumun sizin bakış açınızın bir sonucu olduğunu ve sizin bakış açınız ile farklı şekilde şekilenebilir..bunu bilin yeter...selametle

acilangul1

daldabir

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada sari ve kerpic ev gormek

Rüyada kerpiç ev görmek, rüyada ev görmek tabiri.
Selamun aleykum; ben Allah izin verirse ocak ayinin sonunda ameliyat olacagim. Lakin bu ameliyat benim icin hayir mi ser mi Yalniz yaradan bildiginden istihare namazi kilayim dedim. Ruyamin ayrintilarini hatirlayamiyorum. Sadece Sari ve kerpic bir evin icinde oldugumu goruyorum.. Ev buyukce, bos ve ferah iyi bakilmis bir ev. Galiba satilik, icini gezip cikiyorum. İcimden hmm ev guzel temiz ama biraz daha dolasayim bakayim diyorum ve cikiyorum. Hukum elbet ruyaya gore verilmez. Bir de biz aciz kullarin o psikolojiyle yattiklarin da gorecekleri ruyalarda ne kadar guvenilir olabilir saibeli. Ancak yine de kirmiziydi yesildi derken acaba sari ve kerpic ne demek ola.. Merak ettim dogrusu. Cevaplayabilirseniz memnun olurum saygilarimla.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykümselam bildiğiniz gibi üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ,beklentileriniz,ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu ameliyat benim icin hayır mı-şer mi diye İstihare yapilabilir mi bilmiyorum...

Allah'ım; dinim, imanım, geleceğim, dünyam ve ahiretim için bu iş hayırlı olacaksa bana bir ışık, bir yol, karar vermeme yardımcı olacak bir işaret nasip et dersin, namazı kılınır, duası edilir. Rüya görmek şart değildir, kalbe doğacak bir sıcaklık veya soğukluk, bir his bile yeterlidir.

Rüyanız hayrolsun
Rüyada ev görmek;
genellikle hayırlıdır, ev,kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir.
Rüyada kerpiç sarı boyalı ev görmek;
Hastalık ,sıkıntı yada üzüntü yaşayacağınızı yada yaşadığınıza ifade etmektedir.

"ev guzel temiz ama biraz daha dolasayim bakayim diyorum ve cikiyorum."
İçinde bulunduğumuz sağlık sorunundan çıkacağınıza feraha ereceğinize işarettir..selametle..

Gul7

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada hep ayni evi gormek

Selamun Aleykum,

Ben ruyamda su siralar hep ev goruyorum. Evler hep beyaz ve ici genis, bir ara hep ayni evi gordum. Birde evin icinde yatak var, ortusu beyaz. Evin etrafi yesillik, yalniz ev benim degil ama cok istiyorum benim olmasini..

Dunde ruyamda bir bina gordum, 10 kat, 10cu katina cikiyorum, yine her taraf beyaz ve herzaman ev ruyalarimda etrafinda bir nehir var. Fakat yine cabaliyorum bir daire benim olsun diye.. bu ev ruyalar genelikle evi gordugumde cok huzur veriyor ama ev benim degil.

Bunun tabiri ne olabilir? simdiden cok cok tesekkur ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykümselam bildiğiniz gibi üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ,beklentileriniz,ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Rüyada ev görmek;
Ev ile ilgili görülen rüyalar çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu nedenle ev rüyalarının, rüyada görülen diğer olaylar ve unsurlarla birlikte tabir edilmesi daha doğru sonuç verecektir.
evin fiziki durumu ve şartlarıyla, yorum değişiklik gösterir..

Rüyada ev görmek, kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir..
Rüyada görülen ev güzel, temiz, ferah bir ev ise yaşanacak hayatın da gönlüne göre olması beklenir. Mutluluk, ferahlık sevinç olarak yorumlanır.
Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır.

"ev benim degil ama cok istiyorum benim olmasini.. "
başkasının özgürlüğü ve hakkı başladığı yerde bizim özgürlüğümüz ve sahiplenmemiz biter..
Evet bizim bir özgürlüğümüz var ama bu başka bir kişinin özgürlüğü içine girerse bizim özgürlüğümüz o anda biter.Ve Bu kul hakkına girer..'Yuva yıkanın yuvası olmaz' misali..
Size ait olmayanın peşinden koşmak sadece vakit ve emek kaybi...

“Kendini değiştirmedikçe, içinde bulunduğun durum değişmeyecek…”.

Bizlere dünya ve ahiret mutluluğu getirecek, Allah'ın sevdiği ve sizinde sevebileceğiniz, hayırlı insanın karşınıza çıkması için dua edin..Allah karşınıza gönlünüze göre birini çıkarsın, Sizin için hayırlı olan kimseyi size nasip etsin. amin.

Zaman gözlerimizin önündeki cam sileceğidir Fazla yağmur ıslatsa da o gide gele camlarımızı temizler Acele karar vermeyin
Rabbim herşeyin hayırlısını istemeyi öğretsin bizlere..Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..
Selametle..

Gul7

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Rüyada ev görmek;
Ev ile ilgili görülen rüyalar çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu nedenle ev rüyalarının, rüyada görülen diğer olaylar ve unsurlarla birlikte tabir edilmesi daha doğru sonuç verecektir.
evin fiziki durumu ve şartlarıyla, yorum değişiklik gösterir..

Rüyada ev görmek, kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir..

"ev benim degil ama cok istiyorum benim olmasini.. "
başkasının özgürlüğü ve hakkı başladığı yerde bizim özgürlüğümüz ve sahiplenmemiz biter..
Evet bizim bir özgürlüğümüz var ama bu başka bir kişinin özgürlüğü içine girerse bizim özgürlüğümüz o anda biter.Ve Bu kul hakkına girer..'Yuva yıkanın yuvası olmaz' misali..
Size ait olmayanın peşinden koşmak sadece vakit ve emek kaybi...

“Kendini değiştirmedikçe, içinde bulunduğun durum değişmeyecek…”.

Bizlere dünya ve ahiret mutluluğu getirecek, Allah'ın sevdiği ve sizinde sevebileceğiniz, hayırlı insanın karşınıza çıkması için dua edin..Allah karşınıza gönlünüze göre birini çıkarsın, Sizin için hayırlı olan kimseyi size nasip etsin. amin.

Rabbim herşeyin hayırlısını istemeyi öğretsin bizlere..Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..
Selametle..

Selamun Aleykum, oncelikle cok sagolun yorumunuz icin, Allah razi olsun sizden.

Ev benim degil dediysem, dairelerin hepsi alindi, yani kisiler oturuyor ama ben cok istiyorumki banada bir daire kalsin. Yani baskasinin dairede gozum yok. Allah korusun, gercek hayatta asla baskasinin malinda gozum olmamistir ve InsAllah olmazda.

Peki ayni yatagi gormek ne anlama geliyor? Yatak beyaz ve diger ruyamda iki veya uc defa ayni evi goruyorum, o ayni evin icindeki yatagi goruyorum. Ve evin kenarinda herzaman bir nehir var. Bunun tabirini cok merak ediyorum.

Simdiden cok cok tesekkur ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykümselam Rüyanız hayrolsun
Rüyada yatak görmek;
dinlenme ihtiyacı, aşk,evlilik veya yola çıkmak anlamına gelir.

Rüyada nehir görmek;
başarı ve mutluluğa,temizlik, saflık, manevi yönden yüksek dereceye veya bu özelliklerde olan bir insana işaretle tabir edilir. Bazen, her şeyi akışına bırakmak gerekir. Su akıp yolunu bulsun diye..'
Herşeyin hayırlısı için dua edin..

Psikolojide Rüyada nehir görmek ;
Hayatın akışı,bakış açısında sakli..Nehir, hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsuru; sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade eder..Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolü..

Bazen hayatı akışına bırakmak gerekir,Yaprakları, Suyu, Mevsimleri, Olayları, İnsanları ve kendini...Ve bekleyip görmek gerekir sonuçları. .
ve sadece Görelim Mevla neyler. Neylerse güzel eyler deyip razı olmak gerekir!! çaresi de yok beklemekten başka elinden gelen tek şey dua..
yoksa deprasyona girip hem kendine hem de sevdiklerine uzun vaadede zarar verebilirsin...

bazen öyle çok yorulursun ki bir süre dinlenmen gerekir.. o sürede hayatı akışına bırakırsın.. işte bazen o sürede hayatında olumlu değişiklikler olur bu moladan sonra işlerin daha da kolaylaşır..
Bazen, her şeyi akışına bırakmak gerekir ki Su akıp yolunu bulsun diye...Selametle..

acilangul1

Gul7

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razi olsun sizden

İncili

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm,
Dün gece rüyamda bir evde gördüm kendimi. Bütün ailem bir odada toplanmışız her tarafta yataklar var hepimiz aynı odada yatıyormuşuz. Ama ev çok büyük diğer odaları hayal meyal hatırlıyorum. O kocaman evde bir odaya toplanmış ve çok fakir bir hayat sürüyoruz. Annem bir ara laf arasında hadi toplanın hepberaber dilenmeye gidicez diyor.Bir ara odadan çıkıyorum evin terasına çıkıyorum kocaman bir teras balkon da olabilir ama ferah ve manzaralı bir yer. Hava karanlık ve hafif rüzgârla yağmur yağıyor. Islanıyorum biraz. Sonra tekrar odaya gitmek istiyorum ama terastan inip evin etrafında bir tur atıp öyle gidiyorum odaya. Uzun süredir görmediğim İbrahim adında bir arkadaşım bize misafirliğe gelmiş oluyor. Oturuyoruz ama gece kalmaya niyetli gibi biz rahatsız oluyoruz yatacak yer yok zaten bunu nerde yaptırıcaz diye. Daha sonra benim hukuki bir meselemle ilgili hukuk kitabından birşeyler araştırıyor. Ben de sen ne anlarsın hukuktan ben senden daha fazla hukuk dersi gördüm benim notlarımdan bakalım diyip kendi notlarımı getiriyorum ordan Bakıyoruz ama notlarım ingilizce ben okuyamıyorum al sen oku diyorum. Sonra uyanıyorum. Hayırdır inşallah yorumlarsanız sevinirim.

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum gönül sızım
Rüyamda hiç tanımadığım bir eve misafirliğe gittim. Orda otururken Mavi gözlü bir kadın bana baktı ve beni beğenmediğini ve oğluna beni almayacağını söyledi bende kader kısmet deyip Oradan ayrıldım. Sonra bir anda kendimi yine hiç tanımadığım bir evde buldum. Evde eşyalar yok denecek kadar azdı ve odalar çok genişti. Sonra bi fotoğraf belirdi gözümün önüne bu fotoğraf sevdiğim çocuğun küçüklüğünün fotoğrafı dedim kendimce. Ve anladımki o ev sevdiğim kişinin eviymiş. Sonra bir odaya girdim o oda öteki odalar gibi boş değildi. Yerde bir oğlan çocuğu yatıyordu. Odada iki tane yatak vardı. Yataklar toplu değildi. Ben yatakları toplamaya başladım. O sırada o erkek çocuğu bana sen birsenmisin diye sordu. Ben hiç cevap vermedim. Sonra sevdiğim kişinin eve geldiğini Anladım ve o geldiğinden beri sürekli su sesi duyuluyordu. Beni görmesin diye evden hızlıca çıktım. Ben çıkar çıkmaz sevdiğim kişi o odaya geldi. O erkek çocuğu Birsen geldi dedi sevdiğim kişide heyecanlandı ve şaşırdı.

Rüyamı ALLAH rızası için yorumlarmısınız gönül sızım..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam gönül Dostum rüyaniz hayr olsun.

Rüyada sevgilinin evine girmek;
kimbilir belki bir gün sevgilinin Gönül evinede girebilirsiniz.....
sevgilinizle henüz tamamlanmamış bir işiniz olduğunuz ifade etmektedir.
yada halen ilginizin devam etmesi, onu merak etmeniz veya yaşananlarının muhakemesini yapmak, hatalardan ders çıkarmak konusu da olabilir.Bu rüya bir bilinçaltı rüyasıda olabilir..
"Mavi gözlü bir kadın bana baktı "
kem gözlerden ,Nazardan korkuyor olabilirsiniz..

AŞK gelince kelam sustu ,saklandı naçarca...kalem boynun büküp küstü uzandı deftere usulca...anlamış olsalar gerek hallerimden...ağladık hep birlikte aşk ile sukütta...
HER ŞEYİN HAYIRLISI selametle.

cglaa16

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum.. ruyamda suan oturdugumuz evin ustune 1 kat daha ciktigimizi gordum herkes bir ust kata tasiniyordu en alt kat bos kaliyordu basta orayi yikmayi dusunduler sonra kiraya vermeye karar verdiler esim ve ailesi tavana bir balyoz darbesi gordum birde hayir olsun insallah..

Üst Alt