• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ev görmek

• Konuyu başlatan sinem
  • Başlangıç tarihi
S

sinem

Kayıtsız
Misafir
Selam, merhabalar. ismim sinem. Bir kaç gün önce rüyamda antalyada çok büyük ve lüx bir evim olduğunu görmüştüm. Oraya taşınıyordum. Bugün ise ayrıldığım eski eşimin eski bir evi varmış ve ayrıldığım halde o evde oturuyormuşum. Eski eşim ve ailesi o evden çıkmamı istiyorlardı.. Evi dışardan görüyorum, 3 katlı ilk iki katı boş ve camları bile kırık dökük, oturan kimse yok en üst kattada beni çıkarmak istedikleri oturduğum evi görüyorum.. Cevaplarsanın sevinirim..teşekkürler.. Bursadan sinem eren.(bayan)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba..Hayirli geceler..
hayirdir insallah..
rüyada ev görmek :İmam Cafer Sadık (a.s): Ev görmenin sekiz tabiri vardır:

1-Evlilik
2-Zenginlik
3-Güvenlik
4-Genişlik
5-Mal
6-Yöneticilik
7-İzzet
8-Emanet.

"bugün ise ayrıldığım eski eşimin eski bir evi varmış ve ayrıldığım halde o evde oturuyormuşum.eski eşim ve ailesi o evden çıkmamı istiyorlardı.."demissiniz..

insanların boyunduruğundan kurtulup yüce Allah'ın gücüne
sığınin!!!
Eşler boşandıktan sonra tüm aile sırlarıni topraga gomup.gelecege dogru Takintisiz...baslayin...
her başlangıç yeni bir son, her son yeni bir başlangıç.. fanilik olduğu sürece sürecek bir döngü....

Her şeyin bir sonu var., Allahdan gayri…
Biliyorum tüm mutluluklarında bir sonu var tüm acılarında…
Var olan her şey yok olup gitmeye mahkum…
Biraz hızlı biraz yavaş, ama bitecek bir gün tüm sevinçler ve tüm kederler.
Dünler mazi bile olmayacak unutulup yok olacak.
Biraz sabır biraz gayret geçmişin üzerine kalın sünger çekecek.

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et..
Allah kulu hakkında hayırlısını Nasib Eder..İhmal Etmez İmtihan eder.. bu da sizin imtihaniniz ama unutmayinki başımıza
sebepsiz gibi gelen belalar aslinda bizim kendi ellerimiz ile etiklerimizdir...
Selamet ile Hayra Kalin.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Ev ile ilgili görülen rüyalar çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu nedenle ev rüyalarının, rüyada görülen diğer olaylar ve unsurlarla birlikte tabir edilmesi daha doğru sonuç verecektir.

Rüyada ev görmekle ilgili olan ve evin fiziki durumu ve şartlarıyla değişiklik gösterebilen rüya yorumları şu şekildedir:

Rüyada ev görmek, kişinin dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir. Bu nedenle rüyada bütün bölümleriyle yeni bir evinin olduğunu görmek, eğer fakir ise zengin olmasına, üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine, sıkıntıda ise genişliğe, sanatçı ise üne kavuşmaya, zengin ise malıN artmasına işarettir. Bu rüya herkes için hayırlıdır.

Rüyada görülen ev güzel, temiz, ferah bir ev ise yaşanacak hayatın da gönlüne göre olması beklenir. Mutluluk, ferahlık sevinç olarak yorumlanır. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır.

Yine rüyada yeni ev görmek, varsa düşmanından kurtulmaya da işaret olabilir.

Rüyada demirden yapılmış ev görmek, uzun ömür, karanlık bir ev görmek ise kötü ahlaklı bir kişi olarak yorumlanır.

Rüyada herhangi bir evde hapsedildiğini görmek, hayır ve nimete kavuşmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada evi yüklenip sırtınızda taşımak, geçim yüküne işaret eder.

Rüyada dağ tepe gibi yüksek bir yerde ev görmek, yükselmeye ilerlemeye işaret olarak yorumlanır.

Sahibi bilinen bir eve girmek helal rızk için dua etmeye, tahtadan veya kerpiçten yapılmış bir eve girmek haram mal edinmeye, böyle bir evden çıkmak ise harama tövbe etmeye işaretle tabir olunur.

Rüyada bir evi genişletmek için tadilat yaptığını görmek, kedere, bir evi yıktığını görmek musibete işarettir.

Rüyada sıkıcı bir ev görmek çevrenizde sizi rahatsız eden bazı kişiler olduğunu veya o kişilerin davranışlarından hoşnut olmadığınızın habercisidir.

Rüyada deniz kenarında bir ev görmek güzel hayat sürmek için istediklerinize yakında kavuşmaya işarettir.

selincan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ev tadilatı

Selamün Aleyküm.
Rüyamda yengemin annesinin kiralamayı düşündüğü eve gidiyorum. Bu evde daha önce oturan erkek öğrenciler olduğunu öğreniyorum. Evin içi çok pis ve eski koltuklar, dolaplar var. Bu eşyalarıın hepsini arka odadaki balkondan yengemle birlikte bahçeye atıyoruz. Ama bahçeninde etrafı çok kirli. Her odayı tek tek gezerek (Rüyadaki doğa üstün güçlerimle) bütün duvarları açık pembeye boyatıyorum. Kapıların boyalarının kazındığını görüp onları da boyuyorum. Pencerelerin çok eski olduğunu görüp, yeniliyorum. Evi görünce herkes hayrete düşüyor.
İlgi alakanız ve çok değerli vaktinizden zaman ayırıp bizlere yardımcı olduğunuz için Rabbim sizden razı olsun. Allaha emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bulutlarsos.jpg

Aleykum Selam
rüyayı gördüğünüz zaman gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz,korku ve sevinçleriniz ile rüya hep birlikte yorumlanir..
ruyayi da Hayra yorarak pozitif yaklaşarak yorumu yapılmalıdır.
Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz.
Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler bazan geçmişin bir yansıması muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda
kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi de olabilir.

Ruyaniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin
kendinizi,manevi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder.
Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. işarettir.O evin Sahibinin uzerinizde negatif enerjisi ile sizi olumsuz etkiledigine de yorumlanir..
etrafinda huzursuz oldugunuz kisi ve mekanlardan uzak durun!!Siz cok hassas ve dar bir insan oldugunuzu unutmayin..

"bütün duvarları açık pembeye boyatıyorum. Kapıların boyalarının kazındığını görüp onları da boyuyorum."

kardesim mahrem ve kisisel sorunlarinizi Örtmek ve gizlemek anlaminda size bir uyari mahiyettindedir..
Aile SIR ve mahremleri icerde TUTUN!! disariya yansitip Ofke ve huzne teslim olarak dusmanlarinizi sevindirmeyin .
Onlarin istedikleri de budur . Hayatinin tadini kacirmalarina izin vermeyin..
Hayirli gunler..

sessiz sevdam

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
yıkılan ev

Selamünaleyküm gönül sızım kardeşim. 3 gün önce rüyamda eski oturdugumuz kayınvaldemlere ait evin yıkıldıgını gördüm. Eski kayıvaldem elleriyle yıkılan evi yapmaya çalışıyordu. Oğlum normalde orda kalıyor. Kadın kendi elleriyle tamir ettigini görünce, deprem olur korkusuyla oğlumu almaya çalışıyordum. Dün akşam duurumumdan az çok bahsetmiştim. Yorumlarınınz için şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz kardesim
evet dun yazdiklarinizi okuyunca yurekten sarsildim..
Hayirdir insallah..
ruyaniz yıkılmış enkaz halinde ki Ruh halinizi belirtmekte Allahu alem..
Rüyada yıkılmış ev görmek ;görmek hoş bir rüya değildir.
Bu rüya sizin manevi bakımdan yıkılmış olduğunuzu, kutsal değerlerle bir çatışma içinde olduğunuzu
bir ruhsal çöküntü içinde olduğunuzu ifade eder.

ama benim anliyamadigim o yıkılan ev sizin degil!
Rüyada evininyıkıldığını görmek;ev sahibinin büyük bir musibete uzuntuye uğrayacağına işaret eder.
kayınvaldenlere ait demek ki onlar Sizin yuvanizi yiktiklari gibi Allah cc. da onlarin dunya ve ahiret evlerini baslarina gecirecek seklinde yorumlanir..
galiba bu ayrilik ve yikilan yuva da en cok da oglunuz uzun vadeli darbeler yiyebilir..ona dikkat edin..
Cocuklarini düsünen bir anne baba hemen bosanmayi düsünmez. O, cocuklari annesiz babasiz birakmaya hic kimsenin HAKKI yoktur!!
bu ayrilikta cocugun ruhunda olusan o yikimi hicbir seyle dolduramazsiniz.
Esler birbirleriyle iyi anlasmalarina ragmen ufacik bir sorunda
cevrenin baski ve etkisiyle bosanmaya basvuruyor..buna sebep olanlari Allaha havale edelim..
peki bu sonucun faturasini kim ödüyor...cocuklar,hemde o cocugun bütün hayatini etkileyecek,sarsacak bir sekilde.

Kendi ve cocuklarinizin maddi, manevi ruhani psikolojik sagligina dikkat edin Size bir sey olursa cocuklariniza kim sahip cikar..
önemli olan oluşan olay ve hadiseler değil!. -Olaylara karşı bizim gösterdiğimiz tepkimiz yaklaşım şeklimiz..kendinizi harap etmeyin inanin degmez...
Hayirli geceler..
Sabir ve dua ile Allah a siginin artik sizin isiniz Allah a kalmis O ne guzel Vekil ve koruyucudur...

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ev görmek

Selamun aleyküm hocam ,

Dün akşam rüyamda bilmediğim çok ama çok güzel bir evin içerisindeydim ve beyza koltukların olduğunu hatırlıyorum ne olabilir hocam .

Hocam daha öncede size anlattığım kişi varya onun olduğu dönemlerde sürekli rüyamda gördüğüm şey ev ve bilmediğim evin içerisine girdiğim yada onun evine girdiğim zaman evin içi pislik dolu kirli ve bir de gerçekte beton olan evi toprak oluyordu. hep böyle bilmediğim evler ve bir de onun evini görüyordum. Böyle dağınık oluyordu evler genelde çok geçmiş bir olay ama ne olabilir yorumu hocam. ALLAH razı olsun ....acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam..
Hayirdir insallah.
Rüyada görülen ev kisinin dunya ve ahirettini de simgeler..
ayrica güzel temiz ferah bir ev ise yaşanacak hayatın da gönlüne göre olması beklenir. Mutluluk ferahlık sevinç olarak yorumlanır. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır.

Floral

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada aynı evi görmek

Selamın aleyküm. Nasılsınız?

Ben bundan bir kaç ay önce kardeşimle köyümüzde gezerken kaybolduğumuzu gördüm. Rüyayı tam olarak hatırlamıyorum. Büyük bir ev görmüşdük. Yalnış hatırlamıyorsam o evden bize yardım etmişdiler. Çiftlik gibi, çok büyük ve de çok da geniş bahçesi olan evdi.
Dün rüyamda yine bizim köyde halamın kızıyla geziyorduk. Kendi-kendime acaba onunla karşılaşırım mı?dîye düşünüyordu. Onunla yanı köydeniz. Halamın kızıyla gezerken o ev karşımıza çıktı. Ben eve bakıp,ben bu evi daha öncede rüyamda görmüşdüm dedim. Aynı evdi.
Lütfen yorumlar mısınız?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hayirdir insallah...
Kendini koybolmuş gören kişi kendisini olayların akışına kaptırmış demektir. Bu boşluktan kurtulması gerektiğini bildirir.
kalabalık içinde kaybolmak ilim ve dünyalığı ile arasinda bocalamak ve bir arayis semboludur..

"ALLAH İSTEMEDİKÇE SİZ İSTEYEMEZSİNİZ !."
ortaya çıkan istek ve kisiler gerçekte Allâh istemiş olduğu için ortaya çıkmaktadır!..
Eğer Allâh istememiş olsaydı siz dahi o şeyi isteyemezdiniz...
Nasil mi? bazen oyle sart kosul ve durum icinde olursunuz ki Dua dan baska elinizden hic bir sey gelmez...
KUL SIKISMAYINCA HIZIR YETISMEZ derler ya iste O HIZIR a.s. acizligimizden Allah a olan seslenisimiz DUA miz oldugunu biliyormu idiniz...yani Duamiz
elbise suretti giyer ve bu bazen bir insan bazen bir yeni firsat veya yardim sekli olarak bize gelir..
Büyüklerin; "Her geceyi Kadir bil her gördüğünü Hızır bil..demisler

Rüyada görülen ev kisinin dunya ve ahirettini de simgeler..
ayrica güzel temiz ferah bir ev ise yaşanacak hayatın da gönlüne göre olması beklenir. Mutluluk ferahlık sevinç olarak yorumlanır. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır...
his ve duygu sezme kabiliyettinizi de simgeler...
hayirli gunler..

hakan123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada eve gitmek

Rüyamda arabayla tanımadığımız birinin evine gittik. Yanımda bir arkadaşım vardı, mutfakta yemek yedik ev sahibi karı ile koca başka bir odada duruyordu. Sonra bir ses geldi, kadın bağırıyordu. Kadın hamileymiş adam bizden yardım etmemizi istedi bende çantamdan kimliğimi çıkarıp kadının karnının alt kısmını kestim. Kimlikle kadının karnından hhım sadece çocuğun kafasını çıkartım. Kadın sonra çocuğu tekrar karnına koymamı söyledi, bebeği kadının karnına koyup kadının karnını geri diktim. Bu neye işarettir? Ben bu sene sınava girdim ben sağlık lisesinde okumak istiyorum buna işaret olabilir mi ???

glsm_yalcnky

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ev görmek

Selamünaleyküm hocam hayırlı ramazanlar.
Rüyamda güya benim doğum günümmüş ama müziksiz. Birkaç tane arkadaşım gelecekmiş ama bizim ev müsait değilmiş. Birileri bana şu karşıda boş bir daire var orada yapalım diyor bende bakıyorum. Ve sonra arkadaşıma o evi elimle işaret ediyorum. Üst katlarda bir ev, beyaz ışık yanıyor ama üzerinde beyaz bir perde var. Daha sonra bir sekilde eve giriyoruz, evde bir çekyat ve çekyatta yatan bir erkek çocuk var. Sonra arkadaşım geliyor onlara yaş pasta getiricem ama pastadan bir kaç dilim yenmiş. Bende içimden bu pasta yenmiş ayıp diyorum. Sonra da neyse yabancı değil diyip götürmeye karar veriyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm Selam hayırlı Bayramlar..ve Hayirdir insallah..

Rüyada ev görmek kişinin dünyası ,günlük yaşamı ve ahiret evi ile ilgili haber verir..
Rüyada doğum günü görmek;yoksulluk ve eski kötü anıların, uzun süren sıkıntı veya yalnızlık duygusunun son bulacağının sinyalidir.
yeter ki siz kendinizi,dünyanı ,günlük yaşamıni SABIR ile düzeltirseniz yoksulluk ve eski kötü anıların, uzun süren sıkıntı veya yalnızlık duygusunun son bulacağına delalettir..

"Dinini duzeltenin dunyasini da ALLAH (c.c) duzeltir." Hz.Ali (r.a)

ebru ecrin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ev görmek

Selamünaleyküm,öncelikle hayırlı bayramlar diliyorum.Bu bayram gecesinde çok tuhaf bir şeyler gördüm.Rüyamda eski toprak bir eve giriyorum etrafa merakla bakınıyorum.Yanımda kim olduğunu hatırlamadığım birileri var,ona anlatıyorum.Diyorum ki bu ev Peygamber efendimizin yaşadığı ev,gelmiş geçmiş bütün peygamberler burda yaşamış,sonra sayıyorum Hz.Musa,Hz.İsa...birsürü peygamber adı sayıyorum.Arka arkaya Hz.Muhammet diyorum.Ürpererek bakıyorum o eve.Sonra bir kadın gelip bana kızıyor,bu evde ben yaşıyorum şimdi diyor.Önce kadınla tartışıyorum,sonra arayı düzeltip arkadaş oluyoruz.Bu rüya çok ürpertti beni.Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam Size de hayırlı bayramlar
böyle ulvi Rüyalarda; rüya sahibinin imani, ihlasi, göz önüne alinarak yapilir...
ben bunlari bilmiyorum ancak Rabbim bilir..

"bu ev Peygamber efendimizin yaşadığı ev,gelmiş geçmiş bütün peygamberler burda yaşamış,"
samimiyetti ,Korunmaya, belalı kişilerden ve belalı olaylardan uzakta olmaya, Allah’a yakınlaşmaya işaret eder.
Peygamberlein evi, kişinin mabedi olarak değerlendirilir yani rüya sahibinin kendini en huzurlu ve en güvende hissettiği bir mekâna işaret eder...ayrica beden arzina da isarettir..
Hayatta mutlu, huzurlu ve kendinizi güvence altinda hissetmek istiyorsaniz önce Kendinizle Barışın...

biyay

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada ev görmek

Hayırlı günler,rüyamda arkadaşımla birlikte bir eve çıkıyoruz.ev çok eski ve bir odasında sadece eski halılar var.arka bahçeye çıkıyorum.yokuş aşağı ağaçlar ormanlık alan görüyorum.tekrar içeri girdiğimde benim burada kalmayacağımı benim evimin yan tarafta olduğunu söylüyorlar.yanda ki eve girdiğimde banyosunda temiz jakuzi ile küvet yanyana görüyorum.ikisininde içi su dolup taşıyor.ordan çıkıp yan odaya girdiğimde labirent gibi bir sürü oda da ha görüyorum.birine giriyorum eski eşyalar var.ama benim değilmiş bu yüzden oradan hemen çıkıyorum.çıktığımda her yer su içinde oluyor.ve dışarı çıkıyorum.bir diğer rüyam ise masada okey taşları sıralı üstüste olarak görüyorum.onları tek tek alıyorum.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler,rüyaniz Hayr olsun..
Rüyalarımızda yaşadıklarımızla gerçek hayatta yaşadıklarımız aynı mantıkla oluşur. Rüyalarımız nasıl zihnimizde yaşanıyor ise gerçek hayatımız da zihnimizde yaşanır.
Günlük hayattaki sıkıntı,celişlki endişe,boşluk rüyalarımıza yansımaktadır.
Rüyalar günlük yaşamda yaşadıklarımızın bir yansıması şeklinde ancak çok farklı formlarda mana Aleminde oluşurlar...

rüyada ev görmek :İmam Cafer Sadık (a.s): Ev görmenin sekiz tabiri vardır:

1-Evlilik
2-Zenginlik
3-Güvenlik
4-Genişlik
5-Mal
6-Yöneticilik
7-İzzet
8-Emanet.

Hayat bir risktir ama hayat asla bir şans oyunu ya da kumar değildir..Önce düşün,sonra tAŞın..
Selametle..

selbi01

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm Gönül Sızım, ben Selver01'in kızıyım. Üniversite 1.sınıf öğrenciyim ben de psikoloji okuyorum :)

Asıl soruma geleyim benim 5 ay önce 1 yıl kadar süren erkek arkadaşım vardı. Yollarımızı ayırdık ancak ben onu düşünmediğim halde sürekli rüyalarıma girer oldu. Sürekli barışmış olduğumuzu onun çok pişman olduğunu görüyorum.

En son rüyamda bi sokağın başında tek başına bordo renkli 2 katlı müstakil bir eski evin içinde olduğunu gördüm. Camları kırık dökük perdeleri mor renkte içinde eski ve doğru düzgün olmayan eşyalar var. Evin içinde o var birde 2 kız daha var birisi gidiyor ama o diğer kızlardan birisini öldürmüş çok korkuyor çok çaresiz. Gel gidelim burdan diyorum dolaba saklanıp çıkmıyor. Polisler gelicek gel gidelim diyorum gelmiyor korkuyor. Sonra kırık olan camdan içeriye esmer bir kız atlıyor içeriye onu ordan kovuyorum git burdan diyorum. Kapıyı açıp etrafı kolaçan ettikten sonra erkek arkadaşımın kolundan tutup koşa koşa götürüyorum onu. Ayağımda terliklerim var koşamayınca o çakıllı yolda durup terliklerimi elime alıyorum ve çıplak ayakla onun kolundan tutup koşa koşa götürüyorum kaçırıyorum o evden sonra o yanımdan yokolup gidiyor yine.

Şimdiden Teşekkür ederim Allah razı olsun. Selametle... vvcc..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Gönül Dostumun Kızı rüyanız Hayr olsun..
Rüyayı Yorumlarken;rüyayı gördüğünüz zaman gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz,korku ve sevinçleriniz ile rüya hep birlikte yorumlanir..

Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz.
Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler bazan geçmişin bir yansıması muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda
kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi de olabilir.

İnsanlar ,ayrıldığı eski eşini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler.
Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık ve keşkelerin işaretidir...
Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır.

Rüyada ev görmek; kişinin Maddi,manevi Ruhsal dünyası ve günlük yaşamı ile ilgili haber verir.
Bu nedenle yeni bir evinin olduğunu görmek, eğer fakir ise zengin olmasına, üzüntülü ise üzüntü ve kederin gitmesine, sıkıntıda ise genişliğe, zengin ise malıN artmasına işarettir.
Camları kırık dökük ise kırgınlıkların semboludur..

Rüyada bordo renk görme;zenginlik, başarı ve refahı simgeliyor. Rüyalarınızda, mevcut potansiyel gücünüzü gözler önüne seriyor.
herşeyin bir zamanı var zamansiz ve gereksiz stress ve sorumluluklardan cekinin!!
Hayat bir risktir ama hayat asla bir şans oyunu ya da kumar değildir..Önce düşün,sonra tAŞın..

Allahu Alem o insana (erkek arkadaşına )yardim etmek istiyorsunuz ama O bu yardimi almaya HAZIR olmadiğina da yorumlanabilir..
Pembe düşlerim vardı,büyüdüm,bordo oldu.
Selametle..

Üst Alt