• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ekmek almak

tozduman

Moderatör
Moderatör
Rüyada ekmek almak, rüyada ekmek almaya gitmek, rüyada ekmek satın almak.
Selamun Aleykum. Manam hayrolsun inşallah. Ben birşeyleri düşünüp çok üzülmüştüm. Allaha dedimki Allahım rüyamda göster bana erkek arkadaşım ile nasıl olacak, ne olacak uyudum. Rüyamda karanlık sokaklardan arkadaşım ile gecıyoruz, annemle teyzem bızı ekmek almaya göndermiş. Ben dıyorum ki, bu sokakta fırın yok her yer karanlık sokağın bırınden götürmeye çalışıyorum, kapanmış kamyon varmış. Hiç tahmın edemeyecegım bir dükkana götürüyor beni, kocaman büyük büyük ekmekler var o kadar büyük ki 1 metre var. 2 büyük ekmek alıyoruz ama tezgahın üzerinde tavuklar var taze, canlı değil tüyleri yolunmuş ve çok güzel bakıyorum tavuklara, tezgahtara soruyorum nereden gelıyor diye bana kadın derdını anlatıyor orada uyanıyorum.. Allah razı olsun Teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
koyungutme.jpg

Ve Aleykümselam ,Rüyaniz hayr olsun..
İnşallah Herkes İçin Hayırlısi olur..
hayatınızda bir şeyin tadilatı ,tamiri ,gelişimini ,değişimini gerektirir..

Geceyi düşünün. Karanlık, kasvet, hüzün ve korku verir bir çok insana. Birde gündüzü düşünün.Aydınlık, ferahlık,güven, devam eden bir yaşam.
Tercih hakkı verilse kimse istemez sanırım geceyi. Gündüzün aydınlığı güvenliği varken kim, neden geceyi istesin değilmi ama Gece de bir nimettir;insanlarin uykuya ve dinlenmeye ihtiyaci vardir..

Çevremize baktığımızda her varlığın belli bir amaca yönelik yaratıldığını görüyoruz..
hayatimiza girip ,cıkan her insan da bize bir şeyi öğretmek ,belli bir sebep ve gaye için gelir..
Karanlık, hüzün, belirsizlik, korku,evham, vesvese,kuruntu ,darlık ve sıkıntılara işarettir..
Bir çok insan Gecenin karanlığını yaşamamak için şimdi canı yanmasın diye Tan vaktinin güzelliğinden mahrum olur.
Oysa bir müddet karanlığa tahammül gösterilse Tan vakti, yani yeni bir iş hayatı ,yeni bir yol, onu beklemektedir.

Rüyada ekmek almak, ekmek aldığını görmek;

bolluk, bereket,rızk,nimet, maddi rahatlama işaretidir.

rüyada anormal büyük ekmekler görmek;
kendini düzeltmesen,olaylara aşırı tepki vermekten ve aklına her şeyi çok takıyor ve için sıkılıyor,yoğun duygulara,duygulanmaya devam ederseniz ;aile ,yada kendi içinizde ,erkek arkadaşın ile sorunlar yaşadığına, sağlık problemleri yaşayacağına, yorumlanir..

Her gün kendisini ziyarete ,tekkeye gelen dervişe şeyhi der ki:
- “ Her gün bana geleceğine bir gün kendine gel! ”

Kendine gel ki gör bak çevrende neler olmakta...Sevdiklerin nerde? nereden nereye gitmekte ?
Yaşadığın mahalle, şehir, ülke hepsinden de önemlisi insanlar nasıl nefes almakta...
Bunu fark edebilmek için önce kendini bulmak hatalarını ayıklayabilmek icin de arada bir kendi nefis muhasebe beden kafesine vicdan kapisindan girmeli insan..
arada bir kendine gel kendine...

"kadın derdını anlatıyor orada uyanıyorum"

Kalplerin yakinliği,bedenlerin yakinliklarindan cok cok daha efdaldir...
kalpler uzaklaşinca insanlar birbirini duyamaz.
O yüzden KIRGIN olduklarinda birbirine bağirirlar..
Fazla söze ne hacet !

Allah Senden Razı olsun ,benim Hayat felsefem şöyledir;Neye tutundu isem hep bir ucunda ki ,
hata da kendimi gördüm...ve kendime geldim

RABB'İMİZ(C.C.) bu hakikati anlayacak kalp,şuur,idrak ve ihlası nasip eylesin cümlemize inşaALLAH

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah sizden razı olsun ve Ahiret de dünya da size iyi hal nasip etsin. Duamdasınız ben en yakınım anneme bile açamam hüznümü üzülür diye Allah sizden razı olsun ve gönlünüzde ne varsa hayırla nasip etsin .. Çok teşekkür ederim HERŞEY İÇİN.

Üst Alt