• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada eczane görmek

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada eczane görmek her ne kadar sağlıkla ilgili yorumlansa da; Gençler için hayıra, yaşlılar için ise kötüye işaretle tabir edilir.

Rüyada bir eczaneye girip ilaç almak, hastanızın iyileşmesine, eczanede aranan ilacı bulamamak, hastalığın devam edeceğine işarettir.

Rüyada eczaneye girip de eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına, eczanenin kapali oldugunu görmek, hastanın vefatına yorumlanır.

Rüyada eczacının evinize geldiğni görmek, hastanın iyileşmesine işaret eder.

Bazı tabirciler Rüyada eczaneye görmeyi hayatta olabilecek ani değişiklikler olarak yorumlamışlardır. Beklenmeyen durumlarla karşılaşacaktır.

Rüyada eczane gibi ilaçlarla dolu bir yere girmek olaylı, maceralı bir yol olarak da yorumlanır.

Rüyada eczane görmek ile ilgili rüya ve yorumları alttaki bölümden okuyabilirsiniz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün Aleyküm Gönülsızım Abla, nasılsın?
Rüyamda bir eczaneye girdiğimi gördüm. Orada fondoten gibi bir kapatıcıya bakıyorum ilaçla alakası yok. Eczacıya fiyatını sordum. Alacaktım ama cüzdanımın yanımda olmadığını farkettim. İçimden 'parayı sonra getireyim desem kabul eder ama çokta gerekli değil almayım şimdi' dedim ve almadan çıktım. Hayır olsun inşallah.
Hayır dualarını da eksik etme lütfen. Allah'a emanet ol.

kilitler.jpg

Aleykum selam size Cano desem olur mu icimden oyle geldi...Bugun yasadigim, bazi olaylardan dolayi Hazan mevsimindeyim.. Foruma da Yazdim Kurtaj meselesinde..
neyse İnsan her zaman aynı ruh halinde olmuyor degil mi canim..
Sabah ola Hayr ola...
Bazen hayatımızda öyle olaylar yaşarız ki; o anda bu olaylar bize korkunç, acı dolu veya haksız gibi görünür.
Ancak fırtına dindikten sonra bütün bu olayların üstesinden gelmemiş olsak, asla potansiyelimizin, gücümüzün, azmimizin ve yürekliliğimizin farkına varamayız.
Bazen hayatımıza giren öyle insanlar olur ki; onların belli bir amaca hizmet etmek, bize bir ders vermek, kim olduğumuzu ya da olmak istediğimizi bulmamıza yardım etmek için bizimle olduklarını yüreğimizin derinliklerinde hissederiz.
Bu insanların kim olacağını asla önceden kestiremeyiz.
Belki is arkadaşımızdır, komşumuz, öğretmenimiz, uzun zamandır görmediğimiz bir arkadaşımız, ya da belki de sadece göz göze geldiğimiz bir yabancı.
Her kim olursa olsun, o kader anında hayatımızın bir biçimde etkileneceğini biliriz ya da hissederiz.
iste bende bugun boyle bir olaydan cook derinden etkilendim..
insallah yarin her sey yerli yerinde olur..
Hayır olsun inşallah
rüyada Eczane görmek.;bu gunlerde sagligina daha cok dikkat etmesi gerekli olduguna lakin siz ilac degil fondoten gibi bir kapatıcıya bakiyorsunuz..
bu gunlerde neyi kapatmaya, gizlemeye veya farkli bir sekilde gostermeye calisiyorsaniz.. bence vaz gecin..cunku Bazı acılar ilaç yerine geçer...
insani olgunlastirip kendi Gerçeklerle yüzleşmek..gerekir..
Kendilerinde fırtınalara karşı göğüs germe cesareti
bulamayan fidanlar, saksılarda yaşamaya mahkumdur
O fondoden insandaki kompleks, eksiklik, yetersizlik belirtisi ile de yorumlanir...
Sen yine de Dogal ve gercek yuzunu goster derim Seni Seven seni her halin ile kabul eder...iyi ki o fondoteni almamissin..
Allaha emanet ol Hayirli geceler...
acilangul1

Üst Alt