• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada deprem ve fare görmek

zeynepözmek

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
SELAMUN ALEYKUM

BEN:ZEYNEP ÖZMEK 25 YAŞINDAYIM EVLİ BİR BAYANIM MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞIYORUM İSTANBULDA YAŞIYORUM.

Öncelikle kadir gecenizin hayırlara vesile olmasını dilerim.
Ben genelde rüyalarımda denize girdiğimi, namaz kıldığımı yada kuran okuduğumu görüyorum. Dün camide tesbih namazı kıldım gece dua edip yattım. Rüyamda avşa adasındaymışım(görümcelerim eltim ve çocukları)bir anda küçük bir deprem oluyo korkuyorum görümcem birşey olmaz diyor. Bende bundan sonra büyük deprem olacak diyorum ve 5 dk sonra büyük bir sarsıntı oluyor. Ben 1 yaşındaki kızımı alıp evden kaçıyorum .

En üst katta eltim oturuyomuş o içerde kalıyor, ben bağırıyorum çocuğunu alıp oda çıkıyor. Sahil kenarına kaçıyoruz üstümüze evler yıkılmasın diye, ama hava bir anda kararıyor deniz hafif dalgalı. Ben çocuklara yiyecek birşeyler almak için eve dönüyorum (kayınvalidemin evi) ev yıkılmamış ama içi harabe olmuş, heryerde fareler var fareleri kovalıyorum. Para almak için yatak odasına giriyorum bir ses duyuyorum bir bakıyorumki eşim gardolabın üstünede yatıyor, yüzü toz olmuş, onuda çıkarıyorum evden. Sonra farklı bir ortama geçiyorum temiz bir ev heryer boya badanalı bahçeli bir ev, orası benimmiş.
HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH ama kafam karıştı acaba bir uyarımı?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykum Selam..Hosgeldiniz hayırlı akşamlar Zeynep kardesim..
Sizinde Allah RAZI olsun...
Ne guzel oyle temiz ruh-dan yansiyan deniz ve namaz kildiginizi gormeniz...
Kötü bir rüya görüldüğünde acele etmemeli, sabırlı olmak gerekir Öyle rüyalar vardır ki, görüntüsü çirkin olsa da yorumu güzel çıkar insallahuRahman..
Bazen hayır bildiklerimizde bir şer, şer bildiklerimizde bir hayır var ..Bizim şer sandıklarımızda büyük hayırları gizleyen O ' dur !

Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!
Rüyada deprem ,fare görmek pek hayra yorulmaz. Para ve mal kaybına ve sıkıntıya yorulur..Cana gelecek olan malla gelir ins..
Rüyada deprem görmek İş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar çatışmaları gösterir ..belkide isinizi bir sureligine kaybedip daha sonra ins. daha guzel ve geliri daha fazla olan bir yeni is bulabilirsiniz...Allahu Alem...
büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder..Rabbim Hayra cevirsin ins...Mutlu olmak istiyorsaniz cevrenizdeki insanlardan buyuk beklentileriniz olmasin kardesim...
insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..
insan dis dunyasini ins. Allah-in izni ile degistiginde ic dunyasi da degisip Ruyalarda farkli gorulecektir..
rüyada depremin oldugunu görmek bir uyari bir ikaz gorevini de yapmakta..Ilk once ins. Kendimizi degistirelim..
sakin sabirli ve sevdiklerimize ve sevmediklerimize karsi adil!adaletli olalim..
ve boylece Rabbim de icinde bulundugumuz ortamin mekanin durumunu degistirir...
Rabbim Sizi düşmanın serrinden fitne ve iftiranin şerrinden tabii affetlerden cumlemizi korusun ins.

Rüyada fare görmek, fesadçı bir kimseye yorumlanır.
Çok fare, rızka yorumlanır. Rüyada evinde farelerin oynaştığını gören, kimsenin rızkı çok olur. Çünkü fareler rızık olan yerde oynaşır.
Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir...Allah bereket versin sizin de mesuliyetiniz azalir...
Neşeniz de sınırlı olmalı, acınız yakınmanız da sakin. Çünkü bütün hayatınız boyunca karışacaktır neşeyle acı.
Selamet ile Hayra kalin..

Üst Alt