• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada dayının oğlunu görmek

Esra05

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, Merhaba saygı deger hanımefendı aslında sıze ıcımden abla demek gecıyor affınıza sıgınarak sıze abla dıyecegım. bende bır rüyamı sızınle paylaşmak istiyorum. Rüyamda oturuyorum ellerım alkıs yapar gıbı arkamdan dayımın oğlu bana sarılıp ellerımı ellerının ıcıne aldı ve ben cok guzel bı duygu hıssedıp mutlu oldum, rüyamda orda bıttı. Cevabınızı beklıyorum hayırlısıyla, selametle kalın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam ,hanımefendi yerine abla deseniz daha da mutlu olurum..

Rüyada dayı oğlunu görmek;
Gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler
"arkamdan dayımın oğlu bana sarılıp ellerımı ellerının ıcıne aldı "
hayatınızdaki ,geçmişinizde ki yanlışlardan ders alarak hayatta devam edebilmek...geçmişte yaşamamak, hatalardan ders almak, "şimdi" de yaşamak .
Herkes hata yapar, ama hatalardan ders almak pek azına nasip olur...selametle..

erdi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamlar, ben rüyamda dayı oglunu gördüm bir ekranda toz rahatsızlığına yakalanmış biri hakkında bilgi veriyordu izledik. Sonra dayımın oğlu dayım için o yardım ediyor, yardım görüyor kör birisine yardım etti diyor bende ondan ALLAH ona ondan yardım ediyor diyorum. 29, evli, çalışıyorum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamlar, ben rüyamda dayı oglunu gördüm bir ekranda toz rahatsızlığına yakalanmış biri hakkında bilgi veriyordu izledik. Sonra dayımın oğlu dayım için o yardım ediyor, yardım görüyor kör birisine yardım etti diyor bende ondan ALLAH ona ondan yardım ediyor diyorum. 29, evli, çalışıyorum.
Aleyküm selam. Rüyada dayı oğlu üzüntüdür.
Kör birisine yardım etmek yardım sevap ve mertliğe yorulur.

Üst Alt