• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı Görmek

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Es-Selamu Aleyküm Hocam,
Rüyamda Cübbeli Ahmet Hocayı gördüm. Ancak Rüyanda görürsün derseniz yeridir sırıtık.:, Bize ziyarete geliyorlar 2 kişi ve içeri kabul ediyorum oturuyorlar. Evin girişinde biraz toz vs var diye kendi kendime mahçup oluyorum Cübbeli Ahmet Hoca ne düşünmüştür diye. Ve sonra... sonrasını hatırlamıyorum. Sizden istirhamım neye işarettir açıklar mısınız?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam eveet Ancak Rüyanda görürsün ..
Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek;
ilimdir..Rüyanızda fazla olay ve konuşma geçmemekte ancak rüyanızın verdiği ana esas mesajı gerçek yaşamınızda size yol gösterecek,
ilim sahibi birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermesidir..

lakin Siz hele bir Evin girişindeki o tozlari bir silin...
Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü sizi yormasin!!meşgul etmesin..
Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü değil, sizin kendi hakkınızda ne düşündüğünüz önemli ve vicdaniniz rahat mi ..?

Rüyada toz görmek;
kişinin edineceği mala, kişinin işin içerisinden zor çıkacak olduğu bir işe girişeceğine, sahip olunan batıl inanışlara, bir yere yapılacak olan yolculuğa delalet etmektedir..

Ben sadece Sizlerin aklen, ilmen Gelişmenizi istediğim icin Size Balık vermek yerine balık tutmayı öğretmek;
Beyninizi düşünerek geliştirmenizi ,Her konuda özellikle ilgi alanlarınızda derin ve sınırsız bir şekilde düşünmeye teşvik ediyorum..
düşünmeyi bıraktığımız an Beyin yavaşlar!!İç aleminize dönmenizi kendinizi kendiniz ile vicdan muhasebesi yapmanizi istiyorum..
Herkes ,kendi rüyasıni en güzel ve doğru şekilde yorumliyabilir..Her rüya Sadece kendi şahsına aitir..

"Demediğim şeyleri dedim.. demiyeceydim ama dedirttiler..delirttiler..Hakkınızı Helal Edin "
sırıtık.:,

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
lakin Siz hele bir Evin girişindeki o tozlari bir silin...
Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü sizi yormasin!!meşgul etmesin..
Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü değil, sizin kendi hakkınızda ne düşündüğünüz önemli ve vicdaniniz rahat mi ..?
Gördüğüm rüyadan ötürü ilk defa fırça yedim yaa dfgtn iyi ki gördüğüm rüya bir hoca ile ilgili .:tamam:. yoksa terliği kafama yerdim.

Şaka bir yana.. Allah Razı Olsun Hocam. Emeğinize sağlık

gülbaht

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda Cübbeli Ahmet Hocayı gördüm

Merhaba;
Rüyamda kardeşlerim, teyzelerim, annem ve ben birlikteyiz. Cübbeli Ahmet Hocanın tavsiye ettiği bir dua ile yerin altına geçiş yapılan biryer var oraya geçmek için imkan var ve daha birsürü insan sırada var. Ama oradan dönülüp dönülmeyeceği meçhul. Oradaki zatlar o dönemki bilgiyi bize aktaracak insanlar, galiba alim kişiler. Ben birtürlü gitmeye cesaret edemiyorum. Evde güya hocamın yazdığı birşey var ve tırnak makası çantamı almadığımı görüyorum. Dönüyorum, evde Cübbeli Ahmet hocamı görüyorum bana bir kart yazmasını istiyorum ve hocamdan 2 kart alıyorum. Ama hocam kartların arkasını önce doldurmuyor ben bir tanesini alıyorum ve yazmaya başlıyorum onun ismini. Onu görünce başlıyor kendi ismini yazmaya ve bunla git ALLLAH 'ın izniyle birşey olmaz diyor. Ben dönüyorum oraya tekrar ama yine de gitmeye korkuyorum o geçitten. Kendimi çok günahkar hissediyorum o an . Acaba rüyamın yorumu nedir?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun..
Allah karşınıza hep hayırlı ,iyi insanlar çıkarsın. amin yoksa kendinize de ailenize de yazik edebilirsiniz..

ilimdir..gerçek yaşamınızda size yol gösterecek,

"Kendimi çok günahkar hissediyorum o an "
Allah sıkıntı verip senin günahlarını affetmek istiyor olabilir.Bol bol istiğfar,tevbe etmeniz gerektiğine yorumlanir..
Manevi bir boşluk yaşıyorsunuz! maneviyatını (dini içeriğini) biraz doldur ve salih müslümanlar gibi kendini ALLAHA teslim et ve ALLLAH 'ın izniyle Allah'a sığın

kendinizi istiğfar ve tevbe ile arıtıp temizlerseniz umulur ki tekrar doğru yola iletilirsin...

"Dinini duzeltenin dunyasini da ALLAH (c.c) duzeltir."
Hz.Ali (r.a)
siz kendinizi, değiştirmedikçe hep aynı şeyleri yaşar durursunuz ..selametle..

Nasso

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam,
Cübbeli Ahmet Hoca vaaz ediyordu. Vaazdan sonra bana bunlari söyledi: gel bir gun namaza, namazdan sonra aksam konusalim. Eger bir zamanlar bu kapiya gelib de daha sonra ayrilmishsansa demekki bi sebebi varmis. Sebebini buluruz InsAllah.

Bunun yorumu nedir?
Ben Almanyada oturuyorum, Istanbula gelirsem goruse bilirmiyim acaba?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz Hayr olsun..
Allah karşınıza hep hayırlı ,iyi insanlar çıkarsın. amin

ilimdir,neşedir, gerçek yaşamınızda size yol gösterecek, ilim sahibi birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermesidir..

unutma Yaşanılan Herşeyin Bir Sebebi muhakak vardır ..Bulunduğunuz ortam, aileniz, arkadaş çevreniz, sahip olduğunuz mallar, sağlığınız, konuşma yeteneğiz, gözleriniz, kulaklarınız kısacası herşey bir sebeple var edilir ve hepsi Allah'tan birer nimettir.
Bu nimetlerin her an farkında olup şükr edin...Kimi zaman az da olsa sahip olduklarına şükretmeyi bilen, herşeyi Allah'tan bir lütuf olarak gören bir insan hem huzurlu, hem mutmain hem de sürekli her şeyi bereketli olur..

istanbula gelince inşaAllah görüşebilirsiniz..
her şey nasip kısmet Sen hele bir gel Allah kerim...selametle..

tozduman

Moderatör
Moderatör
Rüyada Cübbeli Ahmet Hocayı görmek.
Selâmün Aleyküm abla.
Çok değişik bir rüya gördüm sürekli size rüya soruyorum mahçubum Hakkınızı helal edin. Bu siteye kayıt olduktan sonra ruyalarim değişti çünkü önceden birebir ertesi günü yaşayacaklarimi görüp çözerdim artık çözemiyorum. Daha önce gormedigim rüyalar görüyorum tabir edemiyorum kendime.
Rüyamda ormandayim Cübbeli ahmet hoca da var önden gidiyor ama çok dertli sıkıntısını anlatıyor bende Cübbeli Ahmet Hoca'yı telkin ediyorum üzülmeyin hocam diyorum. Sizin sevenleriniz çok diyorum.

Ormandan aşağıya iniyorum 2 katlı vasat bir ev var o evde yaşayan genç suratı güzel bir çocuk var. Karşı karşıya geliyorum oturuyor ve bana imanini anlatıyor, çocuğun suratı o kadar güzel ve temiz ki ama içimden birsey itici geliyor çocuğu karşı bende cocugu araştırmaya başlıyorum. Bilgisayarin başına geçiyorum. Yazıları var türkçe aşağılara doğru sayfayi kaydirdikca yazılar arapça oluyor .
Arapça yazilarin içinde fare şekli sembolü var o sembollere yani fare şekillerine dokunuyorum ben dokundukca gidiyorlar, küçük küçük dokundukca gitti fareler hızlı hızlı geriye sadece arapça yazılar kaldı. Çok değişik fare sıkıntı gelir bana ama bilmiyorum arapça yazılar olunca çözemedim.Teşekkür ederim. Allah razı olsun ablacigim. Selametle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Hakkım helal olsun,Rüyaniz Hayr olsun..
ilimdir..Rüyanızda fazla olay ve konuşma geçmemekte ancak rüyanızın verdiği ana esas mesajı gerçek yaşamınızda size yol gösterecek,

Rüyada orman görülmesi feyiz ve berekete işarettir.
Orman bazen de korku ve yanlızlığa yorumla tabir edilir.
Rüyanız, gerçek hayatınızda büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade ederken aynı zamanda, içinizdeki karmaşa, kargaşa ve karmaşa, kargaşa içindeki SEN...
Hikmetli günlerden geçiyoruz, acı çekiyoruz, çektiriyoruz, direniyoruz umut ediyoruz, korkuyoruz Öyle bir karmaşa ve kargaşa içindeyiz,içindesiniz.........
büyük hayallerin riskinin de büyük olduğunu, adımlarınızı atarken çok dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir...

Mümin daima korku ve ümit arasında bulunmalıdır.
Çünkü fazla korkudan ümitsizlik, korkusuz ümitten de gaflet doğar.

Garibin gözyaşın Duan olsun! Olsun be aldırma Yaradan YAR'dır...
HER ŞEYİN BİR OLMA VAKTİ VARDIR . .
Asla kendinden şüphe etme...
Sen ne hissediyorsan O her doğrudur...
cunku icinin icine O Hissi naks ettiren RAHİM ve RAHMAN dir..
Dünyadaki bütün insanlar toplansa ve sana aksini söylese bile senin hissettiklerin SENIN için doğrudur...
Onlar farklı hissedebilir farklı düşünebilir ama bu senin hissettiklerinin yanlış olduğunu göstermez!!sadece onlardan farklı olduğunu gösterir...selametle.

acilangul1

tozduman

Moderatör
Moderatör
Ablacigim Allah senden razı olsun .
O kadar doğru soyledin ki herseyi okurken içim yandı.
Allah senden razı olsun abla ne diyeyim.
Ablacigim inşallah bi düze çıkacağım inşallah.
Ama çok kötüyüm artık ayakta duracak halim yok hemde bu yaşımda hayatta beni ne cok şey bekliyor, toplamam lazım kendimi ama bilmiyorum Ablacigim :(

cihann

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum kim oldugunuzu bilmiyorum lakin bir rüya gördüm, arastirdim ve size sorarsam cevap alabilecegimi anladim.
Ben dün gece rüyamda cübbeli ahmet mahmut ünlü hocamizi gördüm kendisini haberlerden ve ara ara dinledigim sohbetlerinden taniyorum neyse rüyama geceyim ben yeni evliyim ve biraz sıkıntılı bir dönemden geciyorum, rüyama geceyim.
Bir anda bir mutluluk kapladi icimi ve bir baktim karsimda ahmet hocamiz, hocam nasilsiniz dedim gel cihan gel sen nasilsin dedi hemen elini öptüm yaninda kim oldugunu bilmedigim bir hanimefendi vardi kardesimidir, esimidir bilmiyorum ona bak bu cihan dedi onunda elini mi öptüm yoksa uzaktan mi selam verdim bilmiyorum. Ahmet hoca bana nasilsin dedi iyiyim hocam sağolun siz nasilsiniz dedim, iyi sukur iyi dedi kendine dikkat et iyi bak dedi. Bu esnada ahmet hocam sanirim bir bankta oturuyordu hatirladiklarim bunlar bu öglen rüyami hatirladim bir anda tesekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykum Selam verahmeturullahi ve berekatuh.. Her yeni evlilik sıkıntılı bir dönemden gecer ,Evlilik sürecinde yaşanan tüm sorunları aştıktan, eşinizle birlikte evinize yerleştikten sonra her şeyin güllük gülistanlık olacağına inanan çiftler bir süre sonra en zor kısmın daha yeni başladığını fark edebiliyorlar.

Uzun yıllar sevgili olarak ilişki yaşamış çiftlerde bile evliliğin ilk günlerinden itibaren gerginlikler, kavgalar ve zorluklar gerçekleşebiliyor.

Evliliğin ilk günlerinde ne kadar ilişkinize dikkat ederseniz önünüzdeki yıllarda da o kadar sağlam temellere sahip bir aileye sahip olabilirsiniz..
kendinize yeni aile ortaminiza,eşinize bu yeni durum, mekan, ortama alişabilmek İçin biraz zaman verin....

ilimdir,neşedir, gerçek yaşamınızda size yol gösterecek, ilim sahibi birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermesidir..

unutma Yaşanılan Herşeyin Bir Sebebi muhakak vardır ..Bulunduğunuz ortam, aileniz, arkadaş çevreniz, sahip olduğunuz mallar, sağlığınız, konuşma yeteneğiz, gözleriniz, kulaklarınız kısacası herşey bir sebeple var edilir ve hepsi Allah'tan birer nimettir.
Bu nimetlerin her an farkında olup şükr edin...Kimi zaman az da olsa sahip olduklarına şükretmeyi bilen, herşeyi Allah'tan bir lütuf olarak gören bir insan hem huzurlu, hem mutmain hem de sürekli her şeyi bereketli olur..

cübbeli ahmet hoca Size evliliğinizi bir şekilde yeşert!! büyüt ve bereketli kılman icin kendine dikkat et iyi bak diyor.."Kadınlar sizin tarlanızdır" tohumunu,,sülbünü oraya at!!ek..
bunlari atlatabilirseniz size mutlu, bereketli,hayırlı evladlarınız olur Allahin izni ile..

"Sizin en hayırlı olanınız eşinize hayırlı olanınızdır. Bende eşime karşı sizin en hayırlı olanınızım."
Hz Muhammed sav.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada Cübbeli Ahmet Hoca'yı Görmek

Ruyamda cübbeli ahmet hocayi ölmüş ve bizim eve cenazesi gelmiş. Ben korkuyorum bakamiyorum hafiften gözlerimi araliyorum bakiyorum ki mefta cübbeli ahmet hoca. Benim babam da rahmetli oldu o onun cenazesini öpüyor, ağliyor yorumlarinizi bekliyorum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada Cübbeli Ahmet Hoca'yı Görmek

Ruyamda cübbeli ahmet hocayi ölmüş ve bizim eve cenazesi gelmiş. Ben korkuyorum bakamiyorum hafiften gözlerimi araliyorum bakiyorum ki mefta cübbeli ahmet hoca. Benim babam da rahmetli oldu o onun cenazesini öpüyor, ağliyor yorumlarinizi bekliyorum.
Dini inançların artmasına ve manevi desteğe işarettir.
Cübbeli ahmet hocanın Ağlaması sevince işarettir. Mutluluk ve huzura işarttir. Rüya bir ayna gibi herşeyin tersini gösterir.. Selametle..

Üst Alt