• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çocuk emzirmek

ebru ecrin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, ben rüyamda yeni doğum yapmış olan bir yakınımızın bebeğini emzirmeye çalışıyordum. Yanımda bir arkadaşım, annesinin haberi yok ayıp olur gibisine, emzirmemem için beni uyarıyordu. Fakat ben gülerek bir şey olmaz diyerek çocuğu emzirdim. Çok sütüm vardı sütümün aktığını gördüm. Çocuk emdikten sonra, kendimi çok rahatlamış hissettim. Bir göğsümü emdi rahatladım, diğerini de emseydi derken uyandım. Şimdiden teşekür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim..
Rüyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbim hayra cikarsin..HER ŞEYİN BİR VAKTİ VE SEBEBI VARDIR !!

Rüyada bebek emzirmek bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi evladının büyük mertebeye ve makama işaret..
Kendisinin de Allah cc. kattindan bir lutuf ile nimetlendirilmesi seklinde Yorumlanir Allahu alem...

Lakin bebek sizin degil..gerçekler ne niyet ve amac ile olursa olsun saklanmaz.. seklinde ruyaniz yorumlanir..
Bana ait olan bir şeyi size bırakacak değilim; ama baskasina ait olan sevgi ve dostlugu da idrak etmeli.
Kadında ceylanın güzeligi, yaşamla mücadele edebilmesi için aslanın gücü vardir..

Kendisini Görmediği yerden HİCRET etmesini de bilmeli..yada kendi Hicreti icin Dua etmeli...

"Bilmez misin ki Allah; göklerde olanları da, yerde olanları da bilir. Üç kişinin gizli bulunduğu yerde dördüncü mutlaka O’dur,
Beş kişinin gizli bulunduğu yerde altıncı mutlaka O’dur. Bundan az veya çok olsunlar ve nerede bulunurlarsa bulunsunlar mutlaka onlarla beraberdir.
Sonra, bütün yaptıklarını kıyamet günü kendilerine haber verecektir. Muhakkak ki Allah, her şeyi bilendir."
Mücadele Suresi 7. Ayet

İhtirasını törpüle: Eleştirinin keskin bir bıçak olduğunu unutma.
Söyleyeceklerini iyi tart. Hiçbir sırrın sonsuza kadar gizli kalamayacağını unutma.
Hayirli gunler.

Deryama

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm, rüyada çocuk emzirdiğimi gördüm. Adım Derya evliyim, 23 yaşındayım. İki gün önce hayır olsun inşallah, bir akrabamın bebeği olmuş, annesinin sütü gelmediğinden beni çağırdılar ve gittim bebeği sol göğsümden emzirdim, az geldi sağ göğsüme aldım, öyle böyle süt akmadı bebeği emzirdim. Bebek doydu, bir bardağa da sıktım bembeyaz çeşmeden boşalırcasına aktı. Çok etkilendim internette hiç iyi bir yorum bulamadım, bu hafta sonu ameliyat olacam kadın hastalığından ve cocuğum yok benim. Rüyamı yorumlarsanız kafamdaki ve gördüğüm yorumların etkisinden kurtulucam ınsallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz hayr olsun
Çocuk emzirdiğinizi görmek;
yakında bir çocuğunuz olacağına yorumlanır ve aynı zamanda şifa ve Deva dir..Rabbine ve dini ilimlere yönelmenizi tavsiye ederim...
Sen kendi beden arzını doğru dürüst ve temiz tut ki; Rabbim hiç ummadığın bir şekilde sizi feyzinden bereketlendirsin..
Kadında ceylanın güzeligi, yaşamla mücadele edebilmesi için aslanın gücü vardir..

ALLAH cc. eş-şafi ismi ile Size ve tüm hastalara şifa versin inş. Selametle Hayra kalin.

duaa..

Üst Alt