• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çıplak görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Rüyada kendini çıplak görmek, rüyada çıplak olmak, rüyada çıplaklık görmek rüyada çıplak olmak

Rüyada toplum içinde, insanlar arasında yarı çıplak veya tamamen çıplak olmak ve insanların bakışlarından utanmak, saklanan bir sırrın veya ayıbın açığa çıkması ve başkaları tarafından öğrenilmesi olarak tabir edilir.

Rüyada tamamen çıplak olup, avret yerlerinin açık olmaması veya rüyada bunun bilinmemesi durumunda, hastalıktan şifa bulmak, sıkıntıdan veya borçtan kurtulmak şeklinde yorumlanır.

İyi amel sahibi kişinin rüyada kendini çıplak olarak görmesi, sıkıntı ve zorluklardan kurtulup refaha kavuşacağına, iyi amel sahibi olmayan veya kötülük yönleri ağır basan kişinin ise, gam, keder, sıkıntı ve üzüntüye düşeceğine işaret olarak tabir edilir.

Yine iyi amel sahibi, mümin sayılabilecek bir kimsenin kendini çıplak olark görüp avret yerlerini kapadığını görmesi, hayıra işarettir, af olmaya, üstünlük kazanmaya işaret eder.

Bazı durumlarda rüyada çıplaklık görmek, haksız yere suçlanmaktan kurtulmak olarak da tabir olunur.

Dünyada iken, hayırlı ameli ve sevabı olmayan veya az olan bir kişinin ölümünden sonra çıplak olarak görülmesi, o kişi hakkında iyi yorumlanır.

Sıkıntı ve üzüntü içinde bulunan birinin, rüyada çıplak görülmesi, o kişinin sıkıntı, üzüntü ve kederinden kurtulmasına işaretle tabir edilir.

Bazı durumlarda rüyada çıplaklık görmek, pişman olunacak bir konu hakkında uyarıcı mesaj olarak yorumlanır.

Bir kadının rüyada avret yerlerini açık ve vücudunun çıplak olduğunu görmesi, insanlar arasında küçük düşmek, rezillik, sıkıntı ve keder olarak tabir edilir.

Rüyada görülen çıplaklık, çok çeşitli şekillerde tabir edilir. Aynı zamanda kişiden kişiye de farklı yorumlanmalıdır. Tek başına çıplaklık yorumları yanıltıcı olabilir. Bu nedenle rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte tabir edilmelidir.

kbrkbröykü

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada çıplak görmek rüyada çıplak yatmak

Selamin aleykum hayırlı akşamlar hocam. Ben annemin rüyasını sizinle paylaşacağım. Annem rüyasında benim bir evde kaldığımı görmüş ev çok büyükmüş, bir sürü kapısı varmış, aramış aramış evde bulamamış beni çıkmış yandaki dükkana sormuş, evde demişler. Tekrar eve girmiş beni aramaya başlamış ve yatak odasında çıplak yatarken bulmuş banyodan yeni çıkmış çıplak yatıyormuşum. Sonra ağlamaya başlamışım ve evdeki bütün odalar çok güzelmiş, bir tek benim yattığım oda rutubetli kötü eski bir odaymış. Hocam acaba bu ne anlama gelmektedir? Selamet ile şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleyküm selam hayırlı akşamlar rüyanız Hayr olsun..
rüyada çıplaklık sizin gerçek hayattaki yaşam tarzınızla doğru orantılı gerçekleri yansıtır.
rüyada çıplaklık görmek, pişman olunacak bir konu hakkında uyarıcı mesaj olarak yorumlanır.
Aileleri Evliliğe ve Mahrem konulariniza Karıştırmayın!

Rüyada kapı görmek, gerçek yaşamda karşınıza çıkacak fırsatlar ve imkanlar ile sizin bunlara tepkiniz konusunda mesajlar verir.
yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek yada çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile
birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler.
birileri mutlu olacak diye de kendinizden, kişiliğinizden ,evliliğinizden taviz vermeyin....
Selametle..

kbrkbröykü

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
elinize ağzınıza yüreğinize sağlık hocam teşekkürederim

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çıplak birini görmek

Selamün aleyküm kardeşlarim, rüyamda uzaniyorum yanimda ayakta duran çıplak biri var. Hem çok afedersiniz henüz buluğ çağındaki bir kizda olan memeleri var, hemde erkek cinsel organi var. Allah Allah diyorum bu nasil birsey, hem memeleri var hem erkek cinsel organi var diyorum. Niye üzerine birşey giymiyor ki derken yanima uzaniyor, ben hemen kalkip gidiyorum. Rahmetli dedem ve 3-5 kişi oturmuşlar onlardan helallik istiyorum, benden yana helal olsun diyor, ondan tekrar tekrar helallik aliyorum . Nasil yorumlarsiniz kardesim selametle kalin.

HicranN

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Böyle bir kural oldugunu bilmiyordum, elbette paylaşımlarda yaparım. Ben sadece rüya yorumları bölümüne girmiyorum çok farklı bölümleride ziyaret ediyorum gercektende bilmedigim okadar çok şey varmıs kı sayenizde ögrenmiş oldum. Allah sizden razı olsun emeginize ve yüreginize saglık.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleyküm selam hayırlı akşamlar rüyanız Hayr olsun..
rüyada çıplaklık sizin gerçek hayattaki yaşam tarzınızla doğru orantılı gerçekleri yansıtır.
rüyada çıplaklık görmek, pişman olunacak bir konu hakkında uyarıcı mesaj olarak yorumlanır.
Aileleri Evliliğe ve Mahrem konulariniza Karıştırmayın!

rüyada çıplak birini görmek;
gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz bazı şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil eder.

'yanimda ayakta duran çıplak biri var. Hem çok afedersiniz henüz buluğ çağındaki bir kizda olan memeleri var, hemde erkek cinsel organi var "
hayatınızda ve çevrenizde erkek olup,stress ve bazi geçici sıkıntı yaşadığını ve bunlarin cinsel hayattini etkilediğini yorumlanir...
Unutmayin insanin,içinde bulunduğu ruh hali cinsel yaşamını da etkiliyor.
selametle...

gülbaht

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çıplak kadın ve erkek görmek

Rüyada çıplaklık görmek, rüyada çıplak kadın ve erkek görmek tabiri.
Selamünaleyküm;
Rüyamda biryerde çalışıyorum ve orada müşteriler randevu alarak geliyor. Sonra bana 2 müşteri aynı masayı istiyor ve tamam diyorum. Randevuleri gelenler aynı anda geliyorlar ve ben ne diyeceğimi bilmiyorum ikisine, bunlardan biri kadın biri erkek. Sonra ileri doğru yürüyorum döndüğümde o kadın ve erkek yatağa uzanmış ve çıplaklar siz ne yapıyorsunuz diyorum hiç rahatsız olmuyolar. Kapı açılıyor patron giriyor ben çok utanıyorum ama halen uyuyan adam ve kadın hiç kıpırdamıyorlar. Sonra satış müdürüm ve 5-6 kişi güya yöneticiler karanlık bir odada eski biryerde oturuyolar o gördüğüm kadından bahsediyolar ve köpek olduğunu söylüyolar, hırsızlık yaptığını söylüyolar. Ben hep bana kadın olarak göründü ve konuştu diyorum. Hemen peşine düşüyorum kara kocaman bir elmas çalmış onu gizlice alıyorum ve arkadaşa veriyorum yerine ulaştırsın diye. Polisler çeviriyor arkadaşımı ve ben ondan taşı alıyorum yerine ulaştırmak için hızlıca koşuyorum. Denizli bir yerdeyim ve o köpek beni izliyor sanki ve uyandım sonra acaba rüya yorumum nedir.

emine_2023

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kendini çıplak görmek

Selamünaleyküm annem rüyasında çıplakmış ve diz çökerek oturuyormuş saçını tarıyormuş. Etrafta kimse yokmuş.
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyasi hayr olsun.
Rüyada kendini çıplak görmek;
Rüyada çıplaklık, hali bilhassa kadın için iyiye yorumlanmaz.
tabiatıyla sizi çok utandırır ...
Vücudunda,hayatinda kimsenin görmesini istemediği bir noksanlık veya bozukluk ,eksiklik ...
Bazende çıplak olduğunu görmek örtbas etmek ya da unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret eder..

rüyada çıplaklık görmek, pişman olunacak bir konu hakkında uyarıcı mesaj olarak yorumlanır.temkin ve tedbir Ya Hu.....

Concorde1990

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada, çıplak hasta insanlar

Selamun aleykum,
Rüyamda öncelikle çıplak ve dişına vurmuş nohut büyüklüğünde hamile ve hasta bir 40-50 yaş arası kadın gördüm ( gördüklerim na mahrem olarak en fazla göğüsüydü, lakin bayan çıplaktı ( yandan gördüm) ve onunla konuştum.

Ardından sıraya girmiş 5-8 civari tamamen çıplak ve cinsel organları hasta erkekler gördüm. Cinsel ortani çok küçük ve büyük olmakla beraber yine. Nohut büyüklüğünde dışına vurmuştur. Rüya burda bitti.

Yaşım 27
2 oğlan çocuk babasıyım ve evliyim.

Üst Alt