• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çekiliş görmek

kalpsızısı

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada çekilişe katılmak, rüyada çekiliş görmek tabiri.
Merhabalar...
Rüyamda bir çekiliş varmış ve ona katılacakmışım, çekilişi kazanana da çok güzel bir hediye var. Bu hediye büyük bir denizde kocaman çok lüks bir gemi olarak görüyorum. Orada vakit geçirecekmişiz kazananı oraya götüreceklermiş. Hediyeyi görüyorum çok güzel bayılıyorum ona. Rüyamda denizi de görüyorum gemiyi de net görüyorum ancak çekilişe katılıp katılmadığımı bilmiyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederim şimdiden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Rüyaniz hayr Olsun
Sizin, işiniz tamamen şansa kalmış değil!!. işiniz Allah'a kalmış..
Rüyada çekiliş görmek ;
Rüyanız, gerçek hayatınızda karşılanmamış ihtiyaçlarınız nedeniyle zihninizin yorgun ve kimi arayışlar içinde olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada bir çekilişe katılmak, çekiliş izlemek;

Bu rüya kadere inanmak gerektiğini, kimi şeyleri zamana bırakmak gerektiğini işaret edebilir.

"denizde kocaman çok lüks bir gemi olarak görüyorum"

eğer kişi darlık ve sıkıntı içerisindeyse bu sıkıntıdan ve darlıktan kurtulacağına yorulur.

Rüyanız, gerçek yaşamınızda önünüzde bazı engeller olduğunu, hedeflerinize ulaşmak, engelleri aşmak için,sabirli olmaniz gerektiğini ifade eder ve sonuçta başarıya ulaşacağınızı simgelemektedir... Allahu Alem...

Unutmayin!!! Herşeyin bir vakti ve zamanı var...
"Bismillahi mecraha ve mürsaha (Nuh dedi ki geminin yüzüp gitmesi de durması da Allah'ın adıyladır)" (Nuh, 71/41)
Selametle..

kalpsızısı

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Tekrar merhabalar Evet benim hedeflerim var ve şu ara sıkıntıdayım biraz ama bunların bir gün düzeleceğini düşünerek yaşıyorum ve öyle dualar ediyorum sizlerinde sıkıntılarınız varsa rabbim giderir inşallah
yorumunuz için tekrar teşekkürler...

Üst Alt