• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çamaşır makinesi görmek

mstf

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada çamaşır makinesi görmek götürmek rüya tabirleri çamaşır makinesi monte etmek tabiri

Selamun aleyküm hayırlı günler, rüyamda şu an ayrı odugum sevdigim kızın evine çamaşır makinesi götürüyorum. Yanılmıyorsam 2 tane ve çamaşır makinesini monte ediyorum. Kızın evine annesinin haberi olmadan giriyorum ama annesi beni görüyor. Bana bir şeyler söylüyor ama çok kızmıyor, hatta hiç kızmıyor. Hafif sitemli bir konuşma yani. Rüyada çamaşır makinesi görmek ne anlama geliyor acaba?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam hayırlı günler, rüyaniz Hayr olsun
Rüyada çamaşır makinesi görmek; gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz üzüntü, keder veya sıkıntıyı çözmenizde size destek verecek birisi ile karşılaşacağınıza işaret eder.
İnsanlara öğüt veren vaiz ve mürşidlere delalet eder.

"Bana bir şeyler söylüyor ama çok kızmıyor"
Kendinizde ,onlari kızdıracak;yönlerinizi ve eksiklerinizi tamamliyarak tekrar Kapılarına gittiğinizde Akıllı ve makul Olun...

Akıllı insan beni dinlendiriyor. Çünkü akıllıyı ikna etmek kolay, vicdanına hitap etmek kolay! Cahil ve makul olmiyan olaylari idrak edemiyen insanlar,herkesi YORAR!!
kendinizi her konuda geliştirip,yetiştirin!!selametle...

mstf

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm hayırlı akşamlar,cevabınız için teşekkür ederim ama bir yeri yanlış anlattım zannedersem size "Bana bir şeyler söylüyor ama çok kızmıyor" bölümü aslında bana orda nasihat ediyordu birde bu şekilde yorumlarmısınız,hakkınızı helal edin zamanınızı çalıyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleyküm hayırlı akşamlar,cevabınız için teşekkür ederim ama bir yeri yanlış anlattım zannedersem size "Bana bir şeyler söylüyor ama çok kızmıyor" bölümü aslında bana orda nasihat ediyordu birde bu şekilde yorumlarmısınız,hakkınızı helal edin zamanınızı çalıyorum.

Ve Aleykümselam hayırlı akşamlar..
Nasihat dinliyene verilir!!
Ben burada sadece rüyanizi tabir etmiyorum!!rüyaniza binaen Hayatiniz ve kişisel gelişiminiz için nasihatler veriyorum..
Rüyalarınıza Yazdığım yorumlari bir kez daha akıl idrak ve vicdaniniz ile okursaniz..
"bana orda nasihat ediyordu "Bölümünü daha iyi anlarsınız..

Ben bu nasihatlari mesleğimde Para, için veriyorum burada ise sadece Allah rızası için!yaziyorum...Dinleyin ve faydalanın!!
Değerini bilmediğimiz şeyleri bir gün kaybedebiliriz..Değerini bilmediğimiz şeyleri neden kaybederiz biliyormusunuz..?
çünkü bir gün O Değerini bilmediğimiz şeylerin gerçek değerini ve anlamını bilen biri çıkar ve elimizden alır!!ve Bizde kendi değerimiz ile kalırız.
Kainatın etki-tepki yasası,insanlar için de geçerlidir. ..kişileri,ne kadar etkiliyebilirseniz O kadar da olumlu ya da olumsuz tepki alırsıniz...

Yaşadığınız Her olayda Size bir hayat dersi veriliyor..Dersinizi alın artık!! Selametle.

mstf

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Nasihatlerinizi almaya çalışıyorum, hayatımı kendimi ve yaşadıklarımı bu güne kadar yaptıgım hatalarımı kendimce hesaba çekip düzeltmeye çalışıyorum. Elimden geldigince,o kadar olumsuzlukla karşı karşıyayım ki buraya yazmaya zaman yetmez. inşallah herşey düzelecek inşallah hayırlı akşamlar.

Üst Alt