• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada buzlu yol görmek

Nefes

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum, Sevgili Gonul sizim icimiz daraldiginda iyi ki ulasip dertlesebiliyor ve ruyalarimiza yorum rica edebiliyoruz. Allah Sizden razi olsun İNSALLAH. Ruyami yorumlarsaniz beni cok mutlu edersiniz.Tekrar tesekkurlerimi sunuyorum.
Dun ruyamda bir arabadan tek basima inmek zorunda kaliyorum ve gel benimle der gibi bi seyler soyledigim esim oldugunu saniyorum biri var o gelmiyor.sanki sen gitmelisin der gibi.İndim gece karanlik ayaz ve yerler buzlanmis.Yuruyorum buzlanmis yolda ve sag tarafta bir isikli bina goruyorum belli belirsiz.Siginacak bir yer ariyorum tek basima gayretle.İcim sıkıntılı degil sadece durum bu ve duruma tabiyim.Ruyam kisaca boyle.
Saygi ve sevgiler sunarim sagolun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim..
daralip, sıkıldıgimizda iyi ki ulasip dertlesebilecek Gönül Dostlarimiz var Hamd olsun..Allah cc. cumlemizden RAZI olsun..
"La havle vela kuvvete illa billâh”

Evden ,yolla Çıkarken Ayetel kürsi'yi okumayi ihmal etmeyin...
okuyan O kimse o gün akşama kadar Allah-in izni ile şeytan ve ve insan şerrinden emin ve mahfuz ,muhafaza edilir...

Hayirdir insallah..
Rüyada Buzlu yol Görmek ;Gecici gam ve kedere, eş ve dostlar
arasında meydana gelecek soğukluğa,ve elinizden cok istediginiz bir seyin kayip gitmesine delalettir..

Evliliğinizde karşılaştığınız problemlerden dolayı pişmanlık göstermeyin. ‘Sanki neden evlendim!’ diye eşinize karşı sesli düşünmeyin.
Her evlilikte ufak tefek sıkıntılar olur. Önemli olan o sıkıntı engellerine takılmadan atlamaktır. İdeal evlilik hayallerine takılıp kalmayın.
“tartışmasız” evlilik olmaz. Her evlilikte bunlar olur.
Sabırlı olun..
Evlilikte mutluluğun yolu sabırdan geçer. demir, ateşte dövülmeden şekil almaz. Meyve güneşte yanmadan olgunlaşmaz.

Eve ‘dert’ getirmeyin
Şayet aileleriniz problemlerinize çözüm üretmek yerine olayları daha da büyütüp eşinizle aranızı açıyorlarsa ailelerinizi problemlerinizden uzak tutun.
Eşinizi mutlu etmeye çalışın ki, o da size mutluluk olarak geri dönsün.

Gözümüzden gözyaşını, gönlümüzden selâmını, dilimizden birbirimize ettiğimiz duayı alma Ya Rabbi.
Hiçbir zaman bizi birbirimizle imtihan etme.
edersen de Sevgi ,hoş görü ,anlayış ,Sabir ver...
Aramızda uhuvvet ve muhabbetini artır.
BIR NEFES BIR INSIRAH YA RABBII...
Buzlu yollarda ayaklarimizi KAYDIRMA!!!
her seyin HAYIRLISINI ver Yarrabbi..

kalpler Allah'ın elindedir..Ya Rabbi bu kardesim ile eşinin kalbini kaynastir..
hasedcilerin hasedinden koru yuvasina muhabet ve Huzur ver.. amin...
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..
Hayirli gunler...

acilangul1

Nefes

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah bin kere razi olsun.Sagolasiniz duaniz icin de yorumunuz icin de.Tekrar bir tup bebek transfer asamasina gelmistik ve bircok hormon yuklenmistim ancak bugun tansiyonum yukselince yolun sonuna gayretle geldik sandigim transferimiz iptal edildi ve ben ilaclari icip sıkıntılarına gogus gerdigimle kaldim Elhamdulillah.Mutlaka bir hayri var bu olayin da.Allah im bizi daha buyuk rahatsizliklardan korudu diye inaniyorum.Kalpler ALLAH in elinde Sizin dediginiz gibi.Allah im kalplerimize huzur ve genislik versin.Tum hastalara sifa versin İNSALLAH.Bizleri karar vermek durumunda birakmasin,hakkimizda hayirli olana bizi yoneltsin kalplerimizi buna razi etsin sinavinda muvaffak olanlardan etsin İNSALLAH.Saygilarimi gonderiyorum

Üst Alt