• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada büyük kertenkele görmek

• Konuyu başlatan ebruli
  • Başlangıç tarihi
E

ebruli

Kayıtsız
Misafir
Selamün Aleyküm

Ben dün gece rüyamda; evimde büyük, üzerlerinde renkli kareli desenler olan 5-6 tane büyük kertenkele gördüm.Kertenkeleler duvarlarda geziniyordu.Daha sonra annem onlara bir tabak yemek getirdi ve yemeye başladılar.Daha sonra Büyük kertenkelelerden bir tanesi benim koluma dolandı.Sürekli koluma kuyruğunu dolayıp sıkıp bırakıyordu.Bende hem iğrenerek hem de korkarak kendimi sıkarken uyandım.

ebru çatalkaya
yaş 17
adana
öğrenci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam genc kardesim..
Beni anliyabilirmisiniz bilemiyorum ama ben yinede Ruyanizi haal ve kaal Dilli ile yorumlamaya calisacagim..
Hayirdir insallah...
Rüyada büyük kertenkele görmek: insanların arasını ifsat eden, söz götürüp getiren âsi bir kimseye delâlet eder.

Yani her yuzune guleni Dost sanip SIRRINI verme!! O da SIRRINI Dost sandigina veririr.. ve arada kin, nefret, kiskanclik olabilir..
Çekirge bir zıplar iki zıplar üçünçüde zipliyamaz misali..
yani bazen insan evine girip cikan,en yakin aile dostu dediginiz kisilerde bile KISKANCLIK olmasi cook tabidir!!
o yuzden ne Siz nede Anneniz hic bir seyiniz ile ovunup,her seyi herkese anlatmayin..
ayrica sizden de Ricam bu asr suresinin manasini iyice idrak edin..

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla…

"Velasri innel insane lefi husr
And olsun zamana ki, insan gerçekten ziyan içindedir

İllallezine amenu veamilus salihati vetevasav bil hakki vetevasav bissabr.
Ancak, iman edip de sâlih ameller işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye edenler, birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka...
yani insanlara, arkadaslariniza hep iyilik, guzelik, affetmeyi, tavsiye edin..
Hayra sebep olan HAYRI islemis gibi sevap alir kardesim..
hem kendinizi hem de sevdiklerinizi Allah a emanet edin..
Hayirli gunler..

Üst Alt