• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada boks yapmak

aykutu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Boks Maçı Yapmak rüyada box yapmak rüyada boks yapmak görmek
Selamın Aleyküm. Ben rüyamda boks maçı yapıyordum. Rakibim iri yarı birisiydi. Ben ona baya yumruk attım. Bir tanede yumruk yedim. Mola verildi. Ben eldivenimin ipini bağlamaya uğraştım bayağı ve bu halde uyandım. Allaha emanet olun. Hayırlı günler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada boks yapmak ;
Çekişme,Çelişki,ruhsal çalkantı ,Rakip, Güç ve Kuvvet anlamlarını simgeler.
Bazen de İş hayatındaki, Rakiplere Güçlü ve başarılı olmaya delalettir.
Aynı zamanda, Kendi içinizde çekişme ve ve çalkantılar yaşadığınızı Sıkıntılı günlere işarettir..

Ruhun genel olarak bir duruşu yoktur. Olaylar hangi noktaya sürüklüyorsa, ona yakın davranır. Bazen akla bazen kalbe...
Ruhun dengesi ne kadar önemli, hakem görevinde, onun verdiği karar içimdeki çatışmanın sonucunu belirliyor.
işte büyük kavgalardan birisi daha kopar insan benliğinde, Kalbin sesini dinleriz zaman zaman, ve kişinin içinden geçen de kalbin hissettikleridir, ancak karışır.
Ona güvenmek öyle zordur ki bazen, Ne zaman, ne yapacağı belli olmayan bir kalp işte onun sözleriyle yola çıkılır mı Ya... ya vazgeçerse?

kalp bu belli mi olur. bir gün deli gibi heyecanla attığı bir olaya, yarın tepki göstermeyebilir. Hatta dün onca telaşı çıkaran kendisi değilmiş gibi, umursamaz ve yüzsüz olabilir.
Her zaman öyle davranır demiyorum ama yapabilme ihtimali olduğunu gözardı edemeyiz.
Bir olayın gerçekleşme ihtimali varsa, karar verirken bu ihtimali yok sayamayız... Saymamalıyız!

Her şeyin altına bir mantık oturtma çabası, neden-sonuç ilişkisi içinde sorgulamalar, ya da olayın finalini önceden görmek isteği adım atmayı zorlaştırıyor.
Nerden bilelim sonucunda ne olur? Onu ikna etmek için, matematik, analiz, veri, tez, akla gelen her türlü bilgiyi önüne koyup ikna etmem gerek. Uğraşmak ne zor..
işin tuhafı, ikisinin, yani hem aklın hem kalbin aynı fikir üzerinde uzlaştıkları bir durumun olmaması. Hep mi ters çalışır şu fikirle kalp denilen şeyler...
Yahu siz bir insana bağlı değil misiniz? Neden bu kadar tutarsız ve kendi başınıza hareket etme ihtiyacınız var? Laf anlatamıyor size! işte, o anda devreye ruh giriyor.

Topu atıyoruz ruha, ne halin varsa gör... e garibim ruh uğraşıp duruyor. kişi o sırada kendiyle iletişimini kesip, arkadaşlarıyla kahve içmeye ya da güzel bir film seyretmeye gidiyor.
ve giderken ruha; cevabın hazır olması talimatını vermeyi de unutmuyor elbette! ve yine büyük bir patırtı ,bir boks maçı kopuyor içerde ve kişi kendinden vazgeçmeyi beceremiyor.

Kapıyı açıp şöyle bir süzüyor kişi. Bağırış, çağırış,kavga hemen kapatıyor. Tahammül edemiyor. Kavga ettikleri konu genel değil, kişiye özgü bir durum,
üstelik yarına kadar da çözülmüş olması gerekiyor. Karar vermek gerek... daha doğrusu onların karar verip, kişiye bildirmeleri gerek.
arabanın sigortası olur ama insanin,ilişki huzurun, mutluluk denen olayin sigortasi olmaz risk almaniz mi gerekli evet ...der aklin ama kalbin karişir...

bazen kişinin içindeki kavga gittikçe büyür, gidip uyuyayım en iyisi, ben uyurken onlar sonuca ulaşırlar düşüncesiyle uzaklaşmaya çalıştığımızda orda da huzur vermezler,
bu sefer insanın rüyalarında kavgaya boks yapmaya, güreşe tutuşurlar...Bir tanede yumruk yersin ve belki de uyanirsin..
Durun!!hayatımın iplerini elimden kaçırdım !!Hayatimin ipini bağlamaya uğraşiyorum...
en iyisi artık olaya müdahale etmek, "benim dediğim olacak!" diye kararı açıklamak. iyi de karar ne olacak..?
Mutlu olmak mı istiyorsun? O zaman bakış açını değiştir. . .

Hüseyin...

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar Selamünaleyküm. Ben rüyamda tanıdığım bir kız ile boks maçı kadar olmasa da ufak bir maç yapmıştım.Ve o bikini giymişti (mavi).Anlamı nedir ???
Bir günde okuldan bir öğretmenimi görmüştüm rüyada Selamlaşmıştık ve gitti. CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.........

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,rüyaniz hayr olsun..
Rüyada boks yapmak ;
Çekişme,Çelişki,cinsel,ruhsal çalkantı ,Rakip, Güç ve Kuvvet anlamlarını simgeler.
Bazen de İş hayatındaki, Rakiplere Güçlü ve başarılı olmaya delalettir.
Aynı zamanda, Kendi içinizde çekişme ve ve çalkantılar yaşadığınızı Sıkıntılı günlere işarettir..

Rüyada mavi bikini giymek,giyeni görmek;
rahat bir yaşam,mutluluk huzur ve sevinc arayişina yorumlanir..
Sevgi ile cinseliği Birbirine Karıştırmayın..yoksa sadece bedeninizi tatmin edersiniz ruhunuzu değil..

Rüyada öğretmen görmek;Gerçek hayatınızda yeni bir yol arayışınızı yada kendinize örnek olacak birini aradığınızı simgeler.

Rüyada eski öğretmeni görmek;
sizin bazı tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterirken
mevcut öğretmenini görmek,
kendini geliştirmek, yenı ufuklara açılmak için önünüzde büyük fırsatlar olduğunu gösterir. selametle

Yaşam biçimimiz çoğu zaman sıkıcı gelir. Rutinden kurtulmak için de hep değişiklik peşinde koşarız. Geziler, maçlar, eğlence ortamları,farkli ilişkiler,sanal alemi , Kaçış ya da sığınma ortamlarımız olur buralar.
Bu kaçışlar, sıkıştığımız yaşam sokağımızda az da olsa rahatlatır, gevşetir ruhumuzu.
Ama yine de bir şeyler eksiktir.
Hayal edileni gerçekleştirmek, farklı bir dünyaya taşınmak, belki de hayat görüşünü değiştirmek mümkün olmamıştır hala…

Sonradan da bir de hayal dünyamızısı keşf ederiz..burası artik bizim “Mavi Dünya”miz burada her şey mavi ama gerçek değildir! kissadan hisse..

A

ArdaAygun

Kayıtsız
Misafir
Rüyada Boks Maçı Görmek

Selamın Aleyküm kardeşlerim hayırlı geceler dün gördüğüm bi rüyayı paylaşmak sizin yorumlarınızı almak istedim.
Rüyamda bir boks ringinde boks maçına çıkıyordum, koçum olarak arkadaşım vardı ve boks eldivenlerimi giydiriyordu fakat beceremeyince hakemi çağırdım. Hakem bana 16.09 a kadar vaktin var dedi ve rüya bir anda değişti kendimi bir evde bir kadınla erkeğin konuşmasını izlerken buldum ve yanda musluktan akan suyun rengi sararıyordu.

Yardımcı olucak kardeşlerime ALLAH şimdiden razı olsun.

D

Dengesiz123

Kayıtsız
Misafir
Ben muaythai yapıyorum ve 27 gün sonra macım var. Dün o maca dair şeyler gördüm, tartıda rakiplerim benden iri yarıydı ve ben 2. oldugumu görüyordum.

Üst Alt