• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada böğürtlen görmek

durgun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
RÜYADA BÖĞÜRTLEN GÖRMEK: Hayatın bütün alanlarını kapsayan bir yenilik olarak tabir edilir. Aynı zamanda sevinmeye, mutluluğa, heyecana işaretle tabir olunur. Bazı durumlarda rüyada böğürtlen görmek, gönül ilişkisi, kısmet veya evlilik olarak da yorumlanır. Rüyada böğürtlen yemek ise, başarı, yükselme ve ilerlemeye işaret olarak kabul edilir. Rüyada böğürtlen gördüyseniz, rüyanızdaki diğer unsurlar, olaylar ve gelişmeleri de hesaba katarak yorum yapmanız gerekir. Bu sayfadaki böğürtlen görmekle ilgili rüyayı ve aşağıdaki yorumu inceleyrek kendi rüyanız hakkında bir fikir edinebilir veya bu konunun altına mesaj yazarak rüyanıza yorum isteyebilirsiniz. YÖNETİM

Selamünaleyküm, rüyada Böğürtlen gördüm. Üstü açık otobüs şeklinde bir araçla yolda gidiyoruz. Yanımda önceden tanıdığım fakat hatırlayamadığım arkadaşlar var. Birden annemlerin evini görüyorum, arkadaşlarıma gösteriyorum. Bilmediğim bir apartmanın yanında indik araçtan. Apartmana doğru giderken bahçesinde çalışan insanlar gördüm, böğürtlen topluyorlardı. Canım çok çekti, apartmana girdik merdivenleri çıkarken bir arkadaşım bana kökünden koparılmış dallarıyla beraber böğürtlenlerden getirdi, bahçe sahiplerinden istemiş. Üzerlerinde çok güzel kırmızı böğürtlenler vardı, hemen yemeye başladım.

Bu rüyadan sonrada ablamı gördüm. pazara gidip gelmişti. bana ben okutmaya gittim diyor (fakat falcı gibi bir şeyden bahsediyordu). gittiği kişi ablama " o kişiden umudunu kaybetme o hala seni düşünüyor" demiş. ben kendi kendime ablam eniştemden vaz mı geçti diye düşünüyorum. eniştem geliyor. elinde deodorant şişelerine benzer iki gaz şişesi vardı. ablamın yanında duran bir makineye taktı. birini takamayınca ben yardımcı oldum. daha sonra ablam makineyi çalıştırdı , her tarafa yağa benzer bir şey bulaştı. rüyam biraz uzun oldu. hakkınızı helal edin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun..
Hayat yolunda Önümüze çıkan
engelleri, aşmasını veya farklı bir çözüm yolu üretmeyi öğrenmeliyiz.bir kapıyı çaldık, açılmazsa Başka bir Hak helal,kapıyı çalmayı denemeliyiz...

RÜYADA BÖĞÜRTLEN GÖRMEK:

Hayatın bütün alanlarını kapsayan bir yenilik olarak tabir edilir. Aynı zamanda sevinmeye, mutluluğa, heyecana işaretle tabir olunur..

"Canım çok çekti "Yoksa Sizde aşerme mi var...sırıtık.:,

ablaniz da sanki çare ve çözümü yanliş yerlerde ariyor gibi Allahu alem..
Bugünlerde yangına körükle ,gaz ile gidilmez, gitmeyelim. Gidersek... Bu yangın hepimizi yakar kavurur!
İlahi adaletin terazisi ne unutur ne de durur, sadece vakti saatini bekler,Böyle zamanlarda herkese düşen sakin kalabilmektir.
Şimdi sükûnet ve sabırla evlerimizi kaplayan sis bulutlarının dağılmasını beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Selam ve Dua ile...

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada bogurtlen ve visne gormek

Selamun aleykum GonulSizim abla, nasilsin?

Bir ruyami paylaşmak istiyorum musadenle. Rüyamda babamla birlikte evimizin bahcesindeyiz (hava güzel,aydinlik) ve böğürtlen agacina bakiyoruz. Üzerinde bogurtlenler çok güzel olmuştu. Fakat ayni ağaç visnede vermiş. Üzerinde kipkirmizi visneler vardi. Bu durum tuhafima gitti ve babama da gösterdim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,Gönül Dostum rüyaniz Hayr olsun..
"Rüyamda babamla birlikte evimizin bahcesindeyiz (hava güzel,aydinlik)"
Rüyada bahçe görmek, çok güzel, mutlu, sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğiniz yeter ki babanızın rıza ve duasini konuşarak gönlünü alın ..

RÜYADA BÖĞÜRTLEN GÖRMEK:
Hayatın bütün alanlarını kapsayan bir yenilik olarak tabir edilir. Aynı zamanda sevinmeye, mutluluğa, heyecana işaretle tabir olunur..
Vişne ağacı genel olarak hayırlı bir kısmettir.
Özellikle bekar kimseler için bu rüya oldukça önemlidir. Kişinin karşısına çıkabilecek kısmetleri iyi değerlendirmesi çok önemlidir..
Gerçekçi olmalı, kararlarınızı aklınızı kullanarak vermelisiniz.
hakkınızda her şeyin hayırlısı olur inşallah selametle..

sadet

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada böğürtlen görmek

Rüyada böğürtlen yemek, rüyada böğürtlen görmek, rüyada böğürtlen toplamak ruya yorumu.
Selamun aleyküm, ben gerçek hayatta bekar arkadaslarima özellikle hayli yaş almış olanlar icin hayırlı evlilik yapmalari adina cok dua ediyorum.
Ruyamda da gerçek hayatta evlenmek isteyen bir arkadasimi gördüm. Diyor ki:biriyle tanıştım, hersey yolunda. Cok seviniyorum ama bir yanimda Üzgün.bir elimde böğürtlen, ama yeşil enginar gibi bir govdenin uzerinden koparıp yiyorum. Ve yerken de diyorum ki: Evlilik icin hangi arkadasima dua ettiysem kabul ediliyor.peki ben ne zaman evlenicem!!

Teşekkürler eder,iyi çalışmalar dilerim.
Allah`a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz Hayr olsun..
RÜYADA BÖĞÜRTLEN GÖRMEK:

"bir elimde böğürtlen, ama yeşil "
eksik, Zamansız Sevda,duygu , ilişki,hamlığa işaret eder..

Belki bizim,onlardan Çok Duaya ihtiyacımız var kendinize de Dua etmeyi unutmayin...
Önce kendimize karşı dürüst olalim. Önce kendini besleyemezsen ve kendine yardım edemezsen, başkalarını besleyemezsin ve onlara yardım edemezsin...
kissadan hisse..Selametle..

Üst Alt