• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada birikmiş insan dışkısı görmek

HAVVANUR48

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Günaydın.hayırlı sabahlar.rüyamda banyoda bır anda çamaşır makınasının üstünde biriktirilmiş insan dışkısı gördüm.hemde iki ayrı şekilde.gördüğümde şasırdım ve hemen cıktım banyodan sonra bunu kim yaptıysa temızlesın.diye kardeşime ve ablama seslendim.çok tuhaf bir rüyaydı.ilk defa böyle bir rüya gördüm ve hala etkisindeyim.hatta sanki özellikle çamaşır makınesınin üstünde özellikle şekil verilmiş bir biblo gibi şekıl şemal verilmiş.bu rüyamın ne anlamana geldiğiğni çok merak ettim.Hiç böyle bir rüya görmemiştim.rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

sinem özgüç, 25 yaşında, öğrenci, bayan, nereden katıldığı belli değil!

EDİT;

Selamünaleyküm iyiaksamlar mesajınızı aldım beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.allah razı olsun.yalnız ben hala merakla rüyamın yorulanmasını bekliyorum.sinem özgüç.hayırlı aksamlar.havvanur48.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz havva kardesim..
Rüyada insan dışkısı görmek sık görülen bir rüya çeşididir. Genellikle insanın günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu dönemlerde çok sık görülür ve evrensel bir rüyadır.

rüyada insan dışkısı görmek çok iyi bir rüyadır,gecici bir SIKINTI dan sonra bolluk, rahatlama, sağlıklı olma demektir
kardeşiniz ve ablaniz bu gunlerde size biraz KATI davraniyorlarsa inanin Size olan sevgilerinden dir!!
Sizi korumaya ve gecmisteki gibi tekrar acitilmaniza, adinizin dedikoduya karismamalari icindir..
Huysuzlugum sana olan sevgimdendir ..bu Sozu de unutmayin..
Hayirli gunler...

Üst Alt