• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada bileklik görmek

busram.

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleykum merhaba :)
annem rüyasında tekrar beni görmüş. rüyasında biri bana çok değerli ama altın değil mavi turkuaz renkli bir bileklik takıyormus lakin kabul etmeyip geri veriyoruz .

annem ev hanımı 40 yasında
ben 18 yasındayım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Aleykum selam Hosgeldiniz Kardesim..
Hayirdir insallah...
rüyanızda mavi bir şey görmek aile içinde güzel günler yaşayacağınıza işarettir.
ayrica kazanç sağlayan bir mesleği, zanaatı olmak seklindede yorumlanir Lakin Anneniz Sizin yeni bir degisiklige Su An HAZIR olmadiginizi dusunmekte..
ve HAKLI da cunku o mavi bileklik gecici bir ferahlama ..ama Sizin kapasiteniz daha da yuksek.. gecici refah icin geleceginizi tehlikeye atmayin kardesim...
Su an sizin ogrencilik zamaniniz bugun Diploma olmadan hic bir yere Sabit olarak uzun sureli bir pozisyona .statuye sahip olamiyorsunuz...

Hem O bileklik Mavi guzel, ama Altin , zinet degil!Yani degeri sadece bugun icin gecerli yarin degersizlesebilir...

Rüyada altın bileklik takmak, altın bileklik taktığını görmek Kadınlar için sevinç ve kendine güvene işaret ederken, erkeğin takması bunun tersini ifade eder.
Genel olarak erkeklerin rüyalarında altın takı taktığını görmeleri iyi değildir.
Hayirli Gunler..

Üst Alt