• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada biber görmek

esra96

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada biber görmek.
Es selamü aleyküm ve rahmetullahi ve berekatu.
Ben rüyamda 14 yaşındaki kardeşimin yaşlıların yakalandığı bir hastalığa yakalandığını, yemek yiyemediğini gördüm onun için çok üzülüyordum. Daha sonra arkadaşım bize gelmişti onunla kardeşimin hastalığını konuşuyorduk ve arkadaşım yemek yapıyordu, biber olup olmadığını sordu ben de ilk başta dolapta aradım ama biber bulamadım sonra varmış deyip 2-3 tane yeşil biber uzattım sonra bir tarafı çürümüş kırmızı biber vardı bunuda al dedim. Bu kadar acaba bu rüyanın manası nedir?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berekatuhu Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada görülen hastalık İbn-i Sina için pek hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanmaz.

14 yaşındaki kardeşiniz psikolojik olarak Gerçekten hasta olabilirler yada bir yol ,bir karar hakkında bir sıkıntısı endişesi olabilir ,kendi vicdanınızı rahatlatmak için durumunu öğrenmeye çalışın...ona Iyi bir abla olun aynı anne gibi..
rüyada biber görmek;
gam ve kedere işarettirRüyada acı biber görmek dedikodu anlamına gelir, duyduğunuz ya da duyacağınız bir dedikodunun canınızı acıtacağını ve öfkelenmene sebep olacağına yorulur

Rüyada kırmızı biber görmek;
tutku ve saf duygulara işaret eder. Bu rüya özellikle anneye bağlılığı temsil eder ve annesini
çok ama çok sevdiğinin simgesidir..
Rüyada yeşil biber görmek;
arkadaşlığına, dostluğuna güvenilir birisine, fakat yaptığı işten dolayı pişman olacağınıza tabir edilir.selametle..

Üst Alt