• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada beyaz ışıklar yaktıgini görmek

• Konuyu başlatan nazan inci
  • Başlangıç tarihi
N

nazan inci

Kayıtsız
Misafir
selamünaleyküm

dün gece istihare rüyasına niyetlenip yattım daha doğrusu 3 gündür niyetlenip yatıyordum dün gece görmek nasip oldu ve sizinle paylaşmak istedim.Oğlum maddi sıkıntılarla boğuşuyor ve eşi ile ayrılma arefesinde rüyamda oğlumla beraber hem kendi evimde hemde diğer oğlumun evinde beyaz ışıklar yakıyorum her taraf beyaz bi şekilde aydınlanıyor sadece çok az siyah renk gördüm şimdiden allah razı olsun saygılarımla

nazan inci
yaş 56
istanbul
ev hanımı

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz Kardesim.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun ve hakkkinizda HAYIRLI olani nasip etsin..

"beyaz ışıklar yakıyorum" demissiniz hangi oglunuzun evinde bu kismi anliyamadim..yani SIKINTILAR ile bogusan oglunuzun evin de mi? yoksa baska bir oglunuzun evinde mi?

beyaz ışıklar yakıyorum "Rüyada ışık acmak;bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır..
Allah cc. Duanizi kabul etsin..

Her şeyin bir sonu var. Allahdan gayri…
Biliyorum tüm mutluluklarında bir sonu var tüm acılarında…
Var olan her şey yok olup gitmeye mahkum…
Biraz hızlı biraz yavaş ama bitecek bir gün tüm sevinçler ve tüm kederler.
Dünler mazi bile olmayacak unutulup yok olacak.
Biraz sabır biraz gayret geçmişin üzerine kalın sünger çekecek.

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et..
Allah kulu hakkında hayırlısını Nasib Eder..İhmal Etmez İmtihan eder.. bu da sizin imtihaniniz ama unutmayinki başımıza
sebepsiz gibi gelen belalar aslinda bizim kendi ellerimiz ile etiklerimizdir...
Selamet ile Hayra Kalin.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt