• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada beyaz ata sarılmak

İ

İrem Elik

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm ben İrem 17 yaşındayım üniversite sınavlarına hazırlandığım için liseye başladığımdan beri yoğun stres içerisindeyim.
Rüyamda yemyeşil bir alandayım üzerimde bembeyaz uzun bir elbise var. Hiç tanımadığım bir adam bana:"Atınızı hazırlatayım mı ?" diyor. Şaşırıyorum çünkü daha önce hiç ata binmemiş biriyim. At yanıma geliyor. Bembeyaz üzerinde hiç bir kiri yok yeleleri çok uzun bir at. Yelelerini okşamaya çalışıyorum ama geri kaçmak istiyor ben daha da yaklaşıyorum daha sonra o da bana yaklaşıyor ve sevmem için başını eğiyor. Ona sıkıca sarılıyorum ve ağlıyorum. At 2 defa şahlanıyor. Daha sonra sanki yıllardır at biniyor gibi ustaca atımı sürüyorum.
Beyaz atın iyiye işaret olduğunu duymuştum ama benim ağlamam atın ilk önce beni istememesi kafamı karıştırdı ve rüyamın etkisinde çok kaldım. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
timemanage.jpg

Aleykum Selam ve Hos geldin irem guzel kardesim..
Bu Stressiniz Allah-in izni ile bitmesi yakindir.. unutmayin Siz hayatta verdiginiz kadar da hayat Size geri veririr!
Biraz stress iyi ve tesvik edicidir..
unutmayin bunu daha coook gencsiniz!!Bu yasta insan her seyi bildigini sanir..
Oysa hayat, onu erken anladığını sananlardan çok fena alır öcünü..

Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim..
Rüyada beyaz ata binen bir kimsenin isteği hemen yerine gelir. At görmek her türlü sıkıntının sona ereceğine güzel günlerin başlayacağına işarettir.
Makam ve rütbe yolculuk ve düşmana galip gelmeye yorumlanır.

her şeyin bir zamanı var..Ne yaparsan yap zamanın umrunda değilsin..
Hayatının bekleme süreçlerini yaşadığında, birşeylerin biran önce gerçekleşmesini istediğinde, ne yaparsan yap vakti gelmediyse olmaz o iş.
Zamanın geçmesini istiyorsun duruyor, durmasını istiyorsun geçiyor sanki...
bakmayı bilirsen zaman hep senin istediğini değil makul olanı yapıyor...Seni olgunlastirip,HAZIRLAYIP imkanlari karsina cikariyor!!
Yapmanız gerekeni olduğunuz anda yapın derim, ne bir adım ilerisini ne de gerisini düşünün...
Bu Yasinizin Kiymettini BILIN... Selamet ile Hayra Kalin..

Üst Alt