• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada belediye otobüsü görmek

Sırlara

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
SELEMUN ALEYKÜM HAYIRLI GÜNLER RABBİMİN RAHMETİ VE MERHAMETİ SİZİNLE OLSUN
Rüyamda belediye otobüsündeyim .İncem sırada hiç tanımadıgım bir bayan arkadaşımdan "ekmekler nerde neden almadın" diye soru soruyorum.Sonra ben durakda iniyorum.Belediyenin ekmeklerinden dört yada altı tane alıyorum.Hafifce dışından kabugundan ısırıp yoluma ilerliyorum.Bu arada ekmekleri çok parlak bir para veriyorum.Yokuş var zorlanmadan yavaşca çıkıyorum kaldırımda bir erkek hiç tanımıyorum.Erkegin oldugu toprakda parlak olmayan paralar var oda bozuk para.Ama ben direk yoluma devam ediyorum almıyorum o paraları ve rabbim uyandırdı.HAYIRLARA ÇIKSIN İNŞALLAH.ALLAH RAZI OLSUN.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hosgeldiniz kardesim..
Uyeliginiz Hayirli ve daim olur insallah..
Hayirdir insallah..
Kardesim Geçim derdi şartlar zorlaştı..ama siz insallah hic beklemediginiz bir devlet Ekmek kapisi acilacak sanki..

Günahlar,hatalar, sukursuzluk..Kiskanclik, dedikodu, bencilik hem bu dünyada elimizdeki nimetlerin gitmesine sebep olur, hem de ahirette başımıza pek çok sıkıntılar açar.
Halbuki tevbe insanı tüm bu felaketlerden koruyan bir kalkan olduğu gibi, Cenab-ı Hakk’ın da rızasına ve berekettine ulaştırır. O yüzden Cenab-ı Hakk, kişiyi ısrarla tevbeye davet eder.
Ta ki bu sıkıntılara duçar olmasın...
her seyimiz var Hamd olsun ama para, ekmek ve nimetlerde niye BEREKET YOK.. saniyorsunuz...?

Rüyada otobüs gormek: otobüsüne göre değişir.
normal otobus:Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlamalar olacak. Yanlış vaatlerde bulunmaktan kaçının. Dikkat edin.araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir...

rüyada Belediye otobüs görmek:Bereket ve yeni devlet isi veya memurlugu ile Tabir edilir
Para: Her konuda güçlülük..ama yine de Helal Rizktan den ayrilmamali insan...
Allahu Alem..
Cumlemizden Hayirli gunler kardesim..

acilangul1

Sırlara

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun kardeşim yorumun için ..inşallah

Üst Alt