• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada bardak kırmak

durgun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada bardak kırmak görmek rüyada cam bardak kırmak rüyada bardak kırılması tabiri rüyada bardak cam parçaları görmek
Selamunaleyküm
rüyamda çok uzun süredir görmediğim,ortaokuldan arkadaşımı görüyorum.evlerinin önündeyiz.evleri boştu perde yoktu camlarda.taşınmışlar galiba diye düşünüyorum.sonra bir bakıyorum evden çıkıyorlar.sohbet ediyoruz.yanında da biri vardı.arkadaşım hakkında "kayınvalidesiyle geçinemiyor.kayınvalidesi ona haksızlık yapıyor"diye söyledi.ama arkadaşım hiç yorum yapmadı.normalde hakkını savunan ,dik kafalı,kendini ifade edebilen birisi.fakat rüyamda çok uysal ,herşeye çok olumlu,sakin bakan birisi olmuş.
daha sonra arkadaşım evine gidiyoruz evde başkalarıda var.birde arkadaşımın yakın bir arkadaşı oturuyor yanında gidip kıza selam verip öpmek istiyorum ama o beni tersleyip ret ediyor.çok havalı,kendini beyenmiş birisiydi.haraketlerine sinirlenip çay bardağını elime alıp ona doğru fırlatıyorum.ama ona deymedi duvara çarpıp kırıldı.yerler cam parçaları oldu. ama o kendini beyenmiş kız bana hiç karşılık vermedi yerinden kalkıp gitti. arkadaşımda bana hiç birşey demedi,tepki vermedi.
hayırlı günler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
rüyada bardak görmek, rüyada bardak kırılması rüya tabiri

Aleykum Selam Hayirdir insallah..
Rüyada bardak görmek, karakterinizden şüphe edenlerin olduğuna işarettir,
Rüyada bardak kırılması, bardağın kırıldığını görmek;büyük hayal kırıklığına veya iş hayatında başarısızlığa ya da canınızı sıkacak bir gelişmeye yorumlanır.
Her etki kuvvetine karşılık, ters yönde ve eşit büyüklükte bir tepki kuvveti vardır..
etki ve tepkinisi bu gunlerde dikkat edin..
Mutsuzluk yaşadığımız olayda değil, bizim ona gösterdiğimiz tepkidedir
bir seyleri kırmak;hayatınizda çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir...kıran ayni zamanda da kırılır..

Bu dünyada küçük şeyler yoktur.küçük şeyler büyük olaylari yaratir..
Bakmasını bilen göz için;her şeyin bir anlamı vardır.
Küçük, büyüğün anasıdır...Azlık çokluğun özüdür.

Küçük farklılıkları yakalayamamak,ötekileri yanlış algılamamıza,
zaman zaman da mutsuz olmamıza yol açar.

Eğer bir olaya verdiğimiz değer,yarına kalma ihtimalimizi artıracaksa önemlidir,
artıramayacaksa önemli değildir.
Tehlikeler karşısında önlem almak gerektiğinde, bazen negatif düşünmek gerekebilir.
Fakat negatif düşünmeyi bir alışkanlık haline getirmek, bizi tehlikelerden korumak yerine,tehlikeye atıyor.
Olaylar önemli değildir, onları algılama şeklimiz önemlidir.
selametle..

Selin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada cam bardak kırmak rüyada bardak düşürmek rüyada kırık cam tabiri

Merhaba.Rüyamda oğlum iki tane cam bardağı elinden düşürüp kırıyor,bende ona çok kızıyorum takımımı bozdun diye eşimde bana boşver çocuktan önemli değil ya yenisini alırız diyor.Sonra kırık camları elimle topluyor ve çöpe atıyorum ve haklısın kırılması iyi oldu darlığımız gitti bardak kırılınca öyle derler diyorum.

Selin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Yorumunuz için teşekkür ederim.Hayırlı geceler.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Yorumunuz için teşekkür ederim.Hayırlı geceler.

Öncelikle belirtelim ki, mesajınıza henüz yorum yazılmadı, Kurallar sayfasında, mesajların 12-24 saat arasında cevaplanabileceği, özel durumların da duyuruyla üyelere bildirileceği açıkça yazılmıştır.

Ayrıca forumun rüya tabirleri bölümünden başka bölümlere bakarsanız (mesela ana sayfaya veya yönetimden duyurular bölümüne) bir özel durum uyarı mesajı olduğunu görürsünüz! Hayırlı geceler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyada cam bardak kırmak rüyada bardak düşürmek rüyada kırık cam tabiri

Merhaba.Rüyamda oğlum iki tane cam bardağı elinden düşürüp kırıyor,bende ona çok kızıyorum takımımı bozdun diye eşimde bana boşver çocuktan önemli değil ya yenisini alırız diyor.Sonra kırık camları elimle topluyor ve çöpe atıyorum ve haklısın kırılması iyi oldu darlığımız gitti bardak kırılınca öyle derler diyorum.

Merhaba Rüyaniz Hayr olsun..
başkasına kızıp öfkelenizi çocuğunuzdan alirsaniz ileride kalıcı kırgınlıklar,yaşayabilirsiniz olarak yorumlanir..
Bardak kırmak;Duygusal ayrılığa..

‎'Kalp kırılsa da sever' sözüne cevap Olarak -Sen hiç kırık bardaktan su içtin mi ? diyenlere sesleniyorum.
Peki siz hiç bardak kırıldı diye sudan ,bardak kırdı diye çocuğunuzdan vazgeçip eşiniz ile kavga etti iseniz Sizin,sinirleriniz yıpranmış...sırıtık.:,'
Keskin sirke küpüne zarar öfkeli Anne çocuğun geleceğine zarar verir.
Selametle..

Selin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Yorumunuz için teşekkür ederim.Evet buaralar sinirlerim baya yıpranmış durumda.:)

battu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar. Ruyamda bardak kırıldığını gördüm, tanidigim bir kisinin bana cam bardak veya tabak firlattigini gordum tam hatirlamiyorum ozur dilerim. Kendimi bir sekilde koruyorum bu bardak veya tabak bana carpmiyor yere dusuyor ve kiriliyor sonrasinda birden uyaniyorum.. Lutfen ne anlama geldigini soyleyebilir misiniz?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar Hayirdir insallah..

Rüyada bardağın kırıldığını görmek;büyük hayal kırıklığına veya iş hayatında başarısızlığa ya da canınızı sıkacak bir gelişmeye yorumlanır.
Her etki kuvvetine karşılık, ters yönde ve eşit büyüklükte bir tepki kuvveti vardır..etki ve tepkinisi bu gunlerde dikkat edin..

bir seyleri kırmak yada kirilmasina sebep olmak;hayatınizda çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir...kıran ayni zamanda da kırılır..
Keskin sirke hem küpüne kem de sevdiğine zarar
Hayatta Üç Şeyi İki Kere Düşün sonra yap!!! Kırmadan önce bir kalbi, Çarpmadan önce bir kapıyı ve bitirmeden önce sözünü.Hayırlı Cumalar

cigdemcigdem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada bardak kirmak

Selamun aleykum, rüyamda eşim uzgun, başı önünde mutfakta masada oturuyordu bi öfkeyle yanına gidip elime geçirdiğim uç dört bardağı arka arkaya ayaklarının dibine atarak kirdim, ikimizde hiç konusmuyorduk, ortam çok aydınlık değildi. Sonra sağ elimi kaldırıp baktim ki avuç iclerimde kesikler vardı, sadece kesiklerin olduğu yerlerde kırmızılık vardı akan bi kan yoktu. Bu kadarını hatırlıyorum yorumlarsaniz sevinirim, şimdiden tesekkur ediyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam , Rüyanız hayr Olsun
Rüyada bardak kırılması, bardağın kırıldığını görmek;
Hayal kırıklığına veya iş hayatında başarısızlığa ya da canınızı sıkacak bir gelişmeye yorumlanır.
bazen de eşinizin arada bir öfke patlaması, yaşadığına ve kendini kontrol etmesini öğrenmesi gerekli olduğuna yoksa ruhsal, olarak hasta olabileceğine yorumlanır.

bir seyleri kırmak;hayatınizda çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir...kıran ayni zamanda da kırılır..

Bu dünyada küçük şeyler yoktur.küçük şeyler büyük olaylari yaratir..
Bakmasını bilen göz için;her şeyin bir anlamı vardır.
Küçük, büyüğün anasıdır...Azlık çokluğun özüdür.
Olaylar önemli değildir, onları algılama şeklimiz önemlidir.
selametle..

Üst Alt