• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Balık Yakalamak

mervecan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada balık yakalamak, rüyada balık tutmak.
Selamün Aleyküm, öncelikle böyle güzel hayırlı bir iş yaptığınız için ALLAH sizden razı olsun.
Ben bir rüya gördüm,hayır olur İNŞALLAH.
Evimin yatak odasında göl oluşuyor ve benim elimde olta var. Oltaya solucan takıp göle atıyorum ve kocaman balık yakalıyorum, her seferinde tekrarlıyorum hep güzel, ufaklı büyüklü balıklar tutuyoruz eşimle. Kendi elimle kocaman balığı iple kolayca çekiyorum. Daha sonra dolabımın yanında ateş yaķmış biri, ben söndürmeye çalışıyorum ama yanıyor ve bir kafes görüyorum, kafesin içinde 2 kuş biri sapsarıydı diğeri kırmızı, sıcaktan perişan olmuşlar hemen onları kenara cekiyorum, kafesi yemek vermek için açıyorum. Islak ekmek, pirinç gibi gıdaları koyarken iki kuş kaçıyor, ben tekrar yakalayıp zorla kafese kapatıyorum ve uyanıyorum İNŞALLAH HAYIR OLUR ALLAH RAZI OLSUN sizden..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,ALLAH cc. cümlemizden razı olsun.
Rüyaniz hayır olur İNŞALLAH.
Güzel bakan, güzel görür. Güzel gören, güzel düşünür . Güzel düşünen, hayatından lezzet alır ...

Rüyada yatak odası görmek ;

özel yaşamınızı gizli tutmak gerektiğini ifade eder. hayatın iç doğası ve samimi ve cinsel ilişkilerin göstergesidir.

Rüyada balık görmek;
kısmet olarak tabir olunur. En iyiye yorulan rüyalar arasındadır. imkan,sağlık, mutluluk, ferahlık, sevinç, bolluk, bereket ve ilerlemeye işaretle tabir edilir.
Balık, rızıktır, dünyalıktır,bilgidir, hikmettir..,süküt,sabır mânasına gelir..

Rüyada Büyük Balık Yakalamak;
İş yada aile hayatında uzun zamandan beri ters giden şeylerin düzeleceğine, sorunların biteceğine ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine işaret eder.

"her seferinde tekrarlıyorum hep güzel, ufaklı büyüklü balıklar tutuyoruz eşimle. Kendi elimle kocaman balığı iple kolayca çekiyorum."

sıkıntı sonrası ferahlık..Başımıza, sebepsiz gibi gelen sıkıntılar aslında bunlar bizim kendi ellerimiz ile yaptıklarımız ve bu sıkıntılar bize bir şeyi öğretmek için gelirler ve bize öğretmek istediklerini öğretmedikce de bizden gitmezler...Bir musibet bin nasihatten iyidir misali.

eşinizle olan bazi ailevi sorunları hal etmedikce sıkıntı,buhran, darlık ,üzüntü ve kedere sürükleyecek olayların yaşarsiniz Allahu alem.kendinizi kafesteki bir kuş gibi kapatılmış hissettiğini göstermektedir...

Allah cc. evlerimize huzur bereket sağlık sıhhat şükretmesini bilen bir kalp ver Allahım ! selametle..

Arrslan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Rüyamda çok az miktarda su olan bir yer gördüm. Göl gibi ama su çok az. Sonra orada su azlığından görünen ve yüzemeyen bir sürü balık vardı. Çok büyük balıklar vardı farklı cinsten. Sazan vardı 2 tane falan. Normal alabalık vardı ama alabalıktan daha büyük gibiydi. Yine bilmediğim büyük balıklar vardı. Bende tek başıma ağ atmışım oraya ama ağ atmayı bilmem. Ağı bir çekiyorum o balıkların hepsini yakalıyorum. Bana diyorlar şunu yiyelim şunu satalım diye. Rüyam bu kadar Allah razı olsun.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamün aleyküm. Rüyamda çok az miktarda su olan bir yer gördüm. Göl gibi ama su çok az. Sonra orada su azlığından görünen ve yüzemeyen bir sürü balık vardı. Çok büyük balıklar vardı farklı cinsten. Sazan vardı 2 tane falan. Normal alabalık vardı ama alabalıktan daha büyük gibiydi. Yine bilmediğim büyük balıklar vardı. Bende tek başıma ağ atmışım oraya ama ağ atmayı bilmem. Ağı bir çekiyorum o balıkların hepsini yakalıyorum. Bana diyorlar şunu yiyelim şunu satalım diye. Rüyam bu kadar Allah razı olsun.
Rüyada çok az miktarda su olan yer görmek
Bereket azlığıdır.

Bir sürü balık görmek
Bereket ve maddi kazançtır.

Çok büyük balık görmek
Servete veya beklenmedik bir yerden olan paraya.

Rüyada sazan balığı görmek
Mutluluğa, bol para ve üne yorulur.

Rüyada büyük alabalık görmek
Maddi kazanç ve berekettir.

Rüyada balık yakalamak
Dünyada çok nimete, berekete, maddi kazanca sahip olmaktır.

Rüyada balıkla ilgili konuşulması
İyi bir kimse olduğunuza, borç isteyen birisine borç vere bilecek durumda olmanıza/vere bileceğinize işarettir (yani bu rüyada maddi kazançtır).

Rüyada gördüğünüz şeylerin hepsinin tabiri budur, ayrıca gördüğünüz gibi hepside maddi kazançtır :D

Rüyanızı şekillendirelim isterseniz;
Bereket ve paranızın az olduğu zamanda, para bulacaksınız. Size beklemediğiniz bir yerden yeniden çok para gelecek. Bol para sahibi olacaksınız ve mutlu günleriniz olacak. Sizden bereket eksik olmayacak. Yalnız elinize geçen bu para, sizi değiştirmeyecek.

Dua ile.

Üst Alt