• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ateş üzerinde et pişirmek

İpekarda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı günler,
Rüyamda çok cılız yanan odun ateşi üzerinde kocaman parçalanmamış bir but pişirmeye çalıştığımı gördüm kesinlikle pişmayeceğini düşünüyordum daha sonra bir anda bize ait olmayan 2 katlı bir evin ziline basıyorum alt katta sözde abimler oturuyormuş yengem kapıyı açıyor 2. kata çıkıyorum rahmetli annnemle karşılaşıyorum güya savaş varmış sokağın başında bir asker bariyer yapmış bekliyor bu sırada erkek kardeşim bekar olan dışarı çıkmak istiyor dışarda savaş var sokağa çıkmak yasak diyorum dinlemeyip çıkıyor bir duvara tırmanıp mahalleden çıkmak istiyor fakat başaramayıp eve dönüyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Allaha a emanet olun,
Aslı Köker ADANA
yaş 33

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli gunler Kardesim..
Hayirdir insallah.. gecen ruyanizda da Kurban eti parcaliyordunuz...ve yine rah. anneniz bu ruyada da var.. onun ile ilgili Aile ,kardesler arasinda veya esinizin annesi kayinvalide ile ilgili bir sorun mu yasiyorsunuz?
Niye bu kadar cok endiseli ve Gerginsiniz? Bosu bosuna kendinizi YIPRATIYORSUNUZ...
Siz kullugunuzun gereklerini yerine getirin!!ins. Allah-in izni ile..her sey duzelecek...
Rüyada ateş üzerinde et pişirmek :gecici Gam keder, SIKINTI..sonrasi ferahliktir insallah..
Hayirli ve Huzurlu gunler...

Üst Alt