• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada altın yüzük görmek

zehraa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Dün gece rüyamda görümcem bana 2çift altın yüzük, bir tane kücük altın, vede 50 lira para veriyordu ben istemiyorum dedikce sürekli üsteliyor vede hakkım oldugunu söylüyordu degisik bir rüyaydı aslında esimin ailesiyle pek anlasamam ama acaba nedir bu rüyanın tabiri şimdiden tskler...saygılarımla

24 yasındayım, ıspartadan yazıyorum, evliyim

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Kardesim..Hosgeldiniz Isparda dan ins. bize guller getirdiniz..Hayirdir insallah..
Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır.
Rüyada altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği,
çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir..
lakin Altın ve parayi birlikte gorurseniz,dedikodu demektir..

“Kadınlar sizin için birer elbise siz de onlar için birer elbisesiniz.” Bakara -187.

Elbise örtünme ve korunma aracıdır. Karı-koca arasındaki ilişki de tıpkı böyledir.
Her biri karşı tarafın üzerine örtü çeker onu korur.
Elbise insanın ayıplarını örter öyleyse eşlerde birbirlerini ayıp ve kusurlarını örtmeliler sadece örtmekle kalmayıp o ayıpların aşikâr olmasının da önünü almalıdırlar.
Eşlerden her biri ötekisini günahların peşinden gitmekten alıkoymalı ve olumsuzluğu türünün fertleri arasında yayılmasının önünü almalıdır.
Şu halde eşlerin her biri eşinin ayıbını perdeleyen bir giysi konumundadır.
İnsan elbisesiyle çok yakındır karı kocada birbirleriyle çok yakın olmalıdırlar. Başkaları aralarında olup bitenden haberdar olmamalıdırlar...
Selamet ile Hayra kalin..

zehraa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
güllerin en güzeli sizin olsun insallah ısparta gülü ne olur cennet gülleriyle olun yorum icin tsk edrim RABBİM bir degil bin kere razı olsun siz dende bu siteyi kuranlardan da...saglıcakla kalın ALLAHA EMANET OLUN

Üst Alt