• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ağaç kovuğu görmek

• Konuyu başlatan masal
  • Başlangıç tarihi
M

masal

Kayıtsız
Misafir
merhaba ben masal
rüyamda köyümde idim. Babaannemi gördüm önce öyle bana bakıyordu yanına gitmek istedim gidemedim. Rahmetli babaannem hüzünlü görünüyordu, daha sonra devlet adamlarından ahmet özal yanıma geldi, benden yurtdışındaki arkadaşına göndermek üzre asma çubuğu istedi, bende bahçedeki ağacın kovuğunda asmamızın olduğunu dibinden çıkanlardan verebileceğimi söyledim. O ben çıkamam dedi, ben çıktım ve iki tane asma çıkartıp verdim. Bu ne demektir. Ayrıca çok ağlamışım babaannemin yanına gidemeyince, ağlayarak uyandım

istanbuldan masal 32 yaşında evli muhasebeci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Kardesim ilk once bunu okuyun ve ruyaniz ile aradaki Hikmetti anlarsiniz..
ruyaya devam edecegim insallah..

Adli Tıp Kurumu tarafından, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, ölümüyle ilgili iddialar üzerine yürüttüğü soruşturma kapsamında 2Ekim'de mezarından çıkarılan Özal'ın cenazesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nün cenaze aracıyla polis eskortu eşliğinde saat 10.00'da Topkapı'ya getirildi.

Özal'ın Türk bayrağına sarılı tabutu tören mangası tarafından omuzlara alınarak, anıt mezara taşındı.
Semra Özal'ın, eşinin tabutu merdivenlerden indirilirken gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Tören mangası tarafından taşınan tabut, mezar kazılmadan önce sac levhalarla kapatılan bölüme getirildikten sonra İstanbul Müftüsü Rahmi Yaran'ın katıldığı dini törenle başladı. Cumhurbaşkanı Özal, 3 gün önce çıkarıldığı mezara, dualar eşliğinde 19 yıl aradan sonra ikinci kez defnedildi...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyayı gören kimse, hakikaten bu hayal âleminde yaşadığını sanır.
Rüyada Ağaç Kavuğu görmek
Güvenli sığınağa, himayesini istediği yahut sığındığı kimsenin emin biri olduğuna delalet eder.

Ruhu şâdolsun ... Rahmetli mekani cennet olsun ..amin..
Selamın aleyküm babaanne ben geldim
Seni seven Torunun..
Biliyorum babaanne sen duyuyorsun beni
Alıyorsun selamımı Belki de diyorsun ki aleyküm selam hoş geldin..
Ama ben duyamıyorum be babaanne…
Seni ziyaret etmek istedim, bak babaanne babam da geldi,
Amcam da burada o eskilerdeki gibi tartismiyorlar artik...
haa babaanne o her zaman altinda oturdugun asma da kurudu biliyormusun?
ama Ben seni Halen orada Dua okur iken goruyorum hayalini..

Rüyama hüzünlu gelmiştin ya bir kere o geldi şimdi aklıma
Neden babaanne Sana Dua eden mi yok? Senin icin af ve magfiret diliyenin mi yok diye beni istemedin..?
Biliyorum Sen unutulmayi Hak etmedin..
Allah'ım! Babaanneme af ve mağfiret eyle ve ona merhamet et.
Onu azaptan koru ve günahlarını affet. Derecesini yükselt ve kabrini genişlet.
ondan RAZI ol Allahim.. amin..

Ebu Hureyre r.a dan. Resulullah s.a.v şöyle buyurdular : İnsan ölünce artık onun ameli kesilir. Ancak şu üç şey müstesna.
Cari olan sadaka, faydalanılan ilim ve kendisine dua eden Salih bir evlad...

Üst Alt