• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Katılım
10 Haziran 2011
Mesajlar
709
Tepkime puanı
42
Rüyada acıkmak, rüyada acıktığını görmek;

Rüyayı gören kişinin durumuna göre tabir edilir söyle ki: Rüyada acıkmak bazı kişi için muradına ereceğine işarettir. Evli bir kimse için zenginliğe işarettir.

Rüyada acıkmak hasta olan bir kimse için hastalıktan kurtulacağına işaretle tabir olunur. Rüyada acıktığını ve çok yediği halde doymadığını görmek hastalığın uzayacağına işarettir.

Bekar bir kimse rüyasında acıktığını görse evlilik işini biraz ağırdan alması gerektiğine (hemen evlenmesinin doğru olmadığına) yorumlanır.

Rüyada acıkmak ve acıktığını görmek bazı durumlarda bollukla, bazen de uzun emel sahibi olmakla da tabir olunur.

Rüyada acıkmak ve sevdiği yiyeceklerle karnını doyurmak; Her bakımdan hayırla yorumlanır. Sevmediği bir yiyecek ile karnını doyurmak tövbe bozmaya işaret eder.

Rüyada acıkmak ve yemek bulamamak, hırs, öfke ve nefret dolu olmaya delalet eder.

ruyada-acikmak.jpg


Makam sahibi veya ileri gelen bir kişinin rüyalasıda acıktığını görmesi; Kendisine Tabi olan, emrinde olan kimselerin zillet ve perişan olduklarına, durumlarından hoşnut olmadıklarına işaretle yorumlanır.

İlim erbabı alim ve bilginlerin rüyalarında açıklıklarını görmeleri; Sahip oldukları bilgileriyle yaramaz iş ve hareketlerde bulunduklarına işaret olarak tabirlenir.
 
Üst Alt