• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada abdestsiz namaz kildigini görmek

C

Cemil

Kayıtsız
Misafir
"Cemil 60 yaşında evli"
Rüyamda parsellenmiş bir arazinin bir parselini beğeniyorum ben buraya bir Cami yaptırmak istiyorum diye yanımdakilere söylüyorum ve bu işlerden anlayan biri var mı? diye soruyorum. onlarda daha ileride yapılmış bir camiyi göstererek oradaki usta anlar diyorlar. O camiye gidiyorum. cami çok güzel yapılmış beğeniyorum. dört direk üzerinde kubbeli kubbesi ve içi altın kaplama her tarafı esma-ül hüsna ile bezenmiş pırıl pırıl camiye giriyorum cemaat cuma namazı kılmak için saf tutmuş imamın arkasındaki safta boş bırakılmış hemen bende safa duruyorum ama abdestimin olmadığı aklıma geliyor, içimden namaz yarım bırakılmaz nasıl olsa Allah kabul ederek namazı kılıyorum. Aynı camiden yaptırmak üzere arabama binerek ilk önceki yere doğru yol alıyorum ceplerimde altın liralar var yanımda hanımım da var dışarıdan herkes bana gıptayla bakıyor ne zengin adam diyerek.
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Katılım
26 Temmuz 2011
Mesajlar
19,432
Tepkime puanı
185
Selamun Aleykum Cemil Bey lutfen kelama baslamadan Allah-in selamini verelim...
Ruyaniza hayirdir ins. diyelim Rabbim hayra cikarsin..
Kirmani’ye göre; bir cami imaret veya hayrathaneyi onardığını veya yaptırmak istedigini görmek; iyi bir hayır işler ve hali daima iyi olur ve geçim sıkıntısı çekmez. ..
Rüyada namaz kıldığını görmek; iyi bir insan olduğunuza, ne isteğiniz varsa gerçekleşeceğine, lakin abdestiniz yoktu dikkat ederseniz ve siz biliyordunuz yinede Allah Kabul eder diyerek devam etmissiniz..'
Ahh Cemil Bey Ruyanizin yorumu aslinda cook acik..ve siz nerde yanlis ve eksik oldugunuzu ben den daha iyi biliyorsunuz...
Rabbimin rahmet ve magfirettine berekettine nail olmak istiyorsaniz kulluk vazifenizi ibadetlerinizi eksiksiz yerine getirmeniz gerektiginize delalettir!
nimetlere sükredip kulluk görevinizi hakkiyla yerine getirmelisiniz..
isterseniz gelin evinize yakin o camide mubarek Ramazanin ilk gunu olacak Cuma namazi ile yeni hayattiniza baslayin..
Dualarimiz sizin ile ..

"Ey iman edenler! Rükü edin, secde edin, Rabbinize kulluk edin, hayır işleyin ki kurtuluşa erebilesiniz. Haydi namazı kılın, zekatı verin, Alah'a sımsıkı tutunun."
(Hac 77/78)

"Hem namazı doğru kılın, zekatı verin, kendiniz için her ne yapıp önden gönderirseniz, Allah'ın yanında onu bulursunuz. Muhakkak ki ALLAH yaptıklarınızı görmektedir."
(Bakara 110)

misler gibi rahat rahat kılmak varken namazımızı.....
neden kızgın saçlar üstünde yana yana kılalım
borçlarımızı...

haydi Rabbine verdigin sözü tut....ver kendini secdelere....
kaybol Rabbinin şefkatinde.....Selamet ile Hayra kalin..
 
Üst Alt