• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüya yorumu isteyenler lütfen okuyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Sitemize rüya yorumu için mesaj gönderenler; Her rüyaya yorum yapılmaz. Özellikle sevgili, sevdiğim erkek, sevdiğim kız ve bazı istihare rüyaları gibi!
Yorum yapan kardeşimiz sizin rüyanızı yoruma uygun görürse cevap alabilirsiniz. Her rüya yorumlanacak veya her mesaj yayınlanacak diye bir kuralımız yoktur. Mesajınız cevapsız kalabilir veya hiç yayınlanmaya bilir. Yorum için mesaj gönderirseniz mesajınız yayınlanırsa, yayınlandıktan sonra silinmesi veya değiştirilmesi söz konusu değildir! Bu konuda ısrarcı olmayın! Israrcı olanlar forumdan banlanır! Lütfen seçiminizi ona göre yapın!

ALTTA YAZILI KURALLAR ESKİDİR.​

Selamünaleyküm, değerli üyemiz rüya yorumu istediniz, ilk gönderdiğiniz mesaj veya mesajlar cevaplandı, rüyanız yorumlandı! Tekrar rüya yorumu istiyorsanız lütfen siz de forumda paylaşım yapın. Foruma katkıda bulunun, yazı yazın, yorum yapın, forumda bir iz, bir nefes bırakın. Foruma sadece rüya yorumlatmak için gelmiş olmayın! Biliyorsunuz söz uçar yazı kalır!

Burada bir paylaşım yapmak için çok bilgili, kültürlü olmanıza veya bir edebiyatçı olmanıza gerek yok. Kendi içinizden geldiği gibi, istediğiniz bir konuda yazı yazabilirsiniz.

- Yazıyı mutlaka kendiniz yazmanız gerekiyor. BAŞKA BİR SİTEDEN ALINTI yazıları kesinlikle kabul etmiyoruz.

- En az 5-6 satır ve imla kurallarına uygun, düzgün bir yazı yazın. Yazı istediğiniz kadar uzun olabilir sınır yok! Kısa yorumlar, 1-2 satırlık mesajlar paylaşım olarak kabul edilmez.

- Her konuda yazabilirsiniz;
fikir, düşünce, başınızdan geçen bir olay, can sıkıntınız, aile hayatı, iş hayatı, islami bilgiler, ilginizi çeken bir konu, bir kişi veya olayı değerlendirme, şikayet ettiğiniz bir durum, beklentileriniz, hayalleriniz, umutlarınız, tavsiyeleriniz, sağlık, teknoloji v.s yani sınırlama yok! İslami çizgilere uygun şekilde her konuda yazabilirsiniz.

Her rüya yorum isteği için bu şekilde bir paylaşım yapın.

Buyrun klavye başına... FAYDALI OLAN FAYDALANIR. Sizde faydalandığınız yerin bir ucundan tutun!

BAŞKA BİR SİTEDEN ALINTI YAZILARI KESİNLİKLE KABUL ETMİYORUZ.

katre-i Matemm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bılmıyordum,Tesekkur ederım. InsaAllah faydalı bırseyler yazar paylasırım. Pekı Paylasım yaptıgımda. Ruyam yorumlanacak mı? Hocam. Hayırlı aksamlar.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bılmıyordum,Tesekkur ederım. InsaAllah faydalı bırseyler yazar paylasırım. Pekı Paylasım yaptıgımda. Ruyam yorumlanacak mı? Hocam. Hayırlı aksamlar.
Tabii yorumlanır, mühim olan foruma katılmanızdır. Tek amacımız üyelerimizin burayı sadece rüya yorum sitesi gibi değerlendirmemesi...

D.u.y.g.u

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Tabii yorumlanır, mühim olan foruma katılmanızdır. Tek amacımız üyelerimizin burayı sadece rüya yorum sitesi gibi değerlendirmemesi...
Selamun aleykum hocam. Ben bugün ruyamın anlamini ararken bu siteyle karsilastim sadece rüya yorum sayfasi olduğunu sanip üye oldum ama her türlü konu alisveris olduğunu gördüm çok yararlı bir site kuranlara tesekkur ederiz. Yalniz ben nasil konu açacağım nereden ruyami yazacağım nereden fikrimi paylaşacağım bulamadim. Yardimci olursaniz memnun olurum. Teşekkürler şimdiden

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun aleykum hocam. Ben bugün ruyamın anlamini ararken bu siteyle karsilastim sadece rüya yorum sayfasi olduğunu sanip üye oldum ama her türlü konu alisveris olduğunu gördüm çok yararlı bir site kuranlara tesekkur ederiz. Yalniz ben nasil konu açacağım nereden ruyami yazacağım nereden fikrimi paylaşacağım bulamadim. Yardimci olursaniz memnun olurum. Teşekkürler şimdiden
Aleykümselam bu yazıyı nasıl yazdıysanız aynı şekilde, ilgili bölüme konu açıp paylaşım yapabilirsiniz.

elifce626

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bende bilmiyordum yazabildiğim kadarıyla tabi ki yazarımm..

arabesk27

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum bizleri aydınlatttığın çok teşekkürler kardesim inşallah bundan sonra daha aktif olmaya çalışacağız.

ayşegülyavuz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İyi akşamlar ben rüyamda bir ay önce kaybettiğim kardeşimi gördüm size anlatmak istiyorum ricam bunu yorumlamanız ne demek olduğunu açıklamanız acaba göndersem yapar mısınız bunu lütfen bana cevap gönderin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi akşamlar ben rüyamda bir ay önce kaybettiğim kardeşimi gördüm size anlatmak istiyorum ricam bunu yorumlamanız ne demek olduğunu açıklamanız acaba göndersem yapar mısınız bunu lütfen bana cevap gönderin

İyi akşamlar ,Allah Rahmet eylesin ,Başınız sağ olsun!
İNNA LİLLÂHİ VE İNNÂ İLEYHİ RACİÛN
Allah'tan geldik Allah'a döneceğiz..
siz gönderin,Allah cc. Kerim ,Rabbim nasip ederse tabiki yorumlarım..

acilangul1

Ozlem fr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bu sitede emeği geçen herkes den Allah razı olsun..

Tülay Güleryüz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hosbuldum. Insaallah birisine faydali oluruz. Hayattaki gayemiz budur. Bende bilmiyordum. Kader iste. tamda beni yansitan kendimi anlatmama, yeni bilgiler edinmeme yardimci bir site kurulmus ve benim haberim yokmus. Ki karsilastigima şükürler olsun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhaba arkadaşlar, ilk mesajlarınız cevaplanıyor, fakat daha sonrası için forumda paylaşım yapmayana, yanlızca rüya yorumlatmak için gelenlere sürekli yorum yapılmıyor. SADECE RÜYA YORUMU İSTEMEK OLMAZ arkadaşlar. Burası forum, herkes rüyasını yazdığı kadar aynı zamanda bir konu açıp paylaşşın. Aşağıdaki linki okumayan, orada anlatıldığı şekilde paylaşım yapmayanlar, rüya yorumu istemesin lütfen. Konu günceldir!

Ayrıca herkes yazdığı mesajın, yaptığı paylaşımın noktasına, virgülüne dikkat etsin. İmla işaretlerine ve yazım kurallarına dikkat etmeden uyduruk yazılan yazılar doğruca çöpe gitmektedir bilginize...

Paylaşım nedir, nasıl paylaşım yaparım diyenler.. Alttaki linki okuyunuz!
https://www.islamiforumlar.net/ruya...yorumu-isteyenler-icin-cok-onemli-duyuru.html

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
emegesaygi.jpg

Merhaba arkadaşlar, ben burada sizlerin Rüyasına bedava, hiç bir kazanç talep etmeden yorum yapıyorum..!
Rüyaları yorumlarken, zaman, emek harcıyor kendi ailem, kendi işimden, kendi zevkimden, kendi hayatımdan kısarak sizleri memnun etmeye çalışırken emeğe saygı bekliyorum derken Rüyası yorumlanan üye Dua edin düğmesine günlerce basma zahmetine girmiyor, tenezül etmiyor, yuuh yani... Durum böyle iken ben o üyenin ikinci bir Rüyasını yorumlar mıyım..?
Siz olsanız yorumlar mıydınız, evet yorumlardım diyorsanız buyrun siz yorumlayın benden koca bir EyvAllah...

Emek harcamadan, zahmet çekmeden, elde edilen nimetin bile kıymeti bilinmez, içindeki Hikmeti idrak edilmez...
Sevenin ne gecesi ne gündüzü ne yorgunluğu ne bahanesi ne de mazereti olabilir...
Her nimet, külfeti ve sorumluluk ile gelir! velhasılı kelam bu işler böyle yürümez üstadım...
qqww..kqqww..k

Değeri bilinmeyen her şey kaybedilmeye yada imtihanın olmaya mahkûmdur....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt