• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüya yorumu isteyenler için çok önemli duyuru

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Sitemize rüya yorumu için mesaj gönderenler; Her rüyaya yorum yapılmaz. Özellikle sevgili, sevdiğim erkek, sevdiğim kız ve bazı istihare rüyaları gibi!
Forumda rüya yorumu yapan bir kardeşimiz varsa ve Yorum yapacak olan kardeşimiz kardeşimiz sizin rüyanızı yorumlamak isterse cevap alabilirsiniz. Her rüya yorumlanacak veya her mesaj yayınlanacak diye bir kuralımız yoktur. Mesajınız cevapsız kalabilir, yorumlanmayabilir veya hiç yayınlanmaya bilir. Yorum için mesaj gönderirseniz mesajınız yayınlanırsa, yayınlandıktan sonra silinmesi veya değiştirilmesi söz konusu değildir! Bu konuda ısrarcı olmayın! Israrcı olanlar forumdan banlanır! Lütfen seçiminizi ona göre yapın!

Son düzenleme:

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
velasri.jpg

Ve Aleykümselam, değerli Başkanım ,üyelerimiz,Gönül Dostlarım..
Böyle bir uygulamanın sebeb-i hikmeti elbette ki vardir..hiç bir şey gayesiz, sebepsiz, hikmetsiz değildir.
önce tespit et,sonra takdir et,sonra da idrak edebilirsin hep hazır hep hazır kalıplaşmayın...Hazıra Dağ Dayanmaz !!
Her tuttuğunuz altın olacak değil ya! sırıtık.:,
Kesinlikle araştırmaya devam edin. Tekrar tekrar deneyin. Hayat, bıkıp korkanların yaşayabileceği kadar kolay değildir.
Sabredin ve yılmayın! "Var mısınız ? Hem kendinizi hem de islamiforumlar.net Ailesini geliştirmeye ...

Bu uygulama Sizlerin aklen, ilmen Gelişmenizi istediğim icin Size Balık vermek yerine balık tutmayı öğretmek;
Beyninizi düşünerek geliştirmenizi ,Her konuda özellikle ilgi alanlarınızda derin ve sınırsız bir şekilde düşünmeye teşvik etmek için bir basamaktir..
düşünmeyi bıraktığımız an Beyin yavaşlar!!İç aleminize dönmenizi kendinizi kendiniz ile vicdan muhasebesi yapmanizi istiyoruz..

ayrica dua, içinizden ne gelirse Bir konu hakkında düşünceniz, başınızdan geçen ilginç olay, islami alanda paylaşım, işinizle ilgili bilgiler, merak edilen konular hakkında bilgi v.s hem
bu güzel foruma destek olmak hem de Sizleri daha yakından tanımak ve Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin
İlgi ve bilgi alanlarınız, forumumuza bir şekilde katkıda bulundukca sizin faydanıza ve başka insanların faydasına olacaktır...

Bu evrendeki varlığın, bilgin; kendini tanıyıp ne olduğunu fark etmen kadardır!

"İnsan dilinin altında gizlidir."
islamiyet kardesliktir, islamiyet bütünlüktür,biz sitenin editörleri herseye yetisemiyoruz ama her birinizi bu manevi destekte görmek istiyoruz,
kim bir mümin kardesinin sıkıntısını giderirse insaallah cenab-i hakta o kulunun sıkıntısını giderir..
Rabbim bizleri Hak'tan Hakikatten islam kardeşliginden ayırmasın. ...Selamet ile Hayra kalin...

Haydi, yiğitler islamiforumlar.net meydanına...
acilangul1

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Değerli üyeler, forumda paylaşım yapmanız, bir bedel veya bir karşılık olarak istenmiyor. Bizler forumun sadece rüya yorumlatmak amacıyla kullanılmasını istemiyoruz. Rüya yorumları Gönül sızım kardeşimizin Allah rızası için yaptığı ek bir hizmettir. Yapacağınız paylaşım sadece bir teşekkür niteliğini taşır. Faydalı bir paylaşım yaparsanız hem kendiniz hem okuyanlar yararlanır. Forum sadece rüya yorumu yaptırıp çıkıp gittiğiniz bir yer olmasın. Bu forumda onlarca bölüm var. Kimi üyelerimiz bu bölümlerin farkında bile değiller maalesef. Sözün özü, forumda her yorum isteyene, sadece rüya yorumu için üye olana değil, foruma katılım yapan, katmadeğer oluşturan üyelere yorum yapılacak. Bu nedenle FAYDALI OLAN FAYDALANIR DİYORUZ...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Emek harcamadan, zahmet çekmeden,elde edilen nimettin bile kıymeti bilinmez,içinde Hikmetti idrak edilmez...
Sevenin ne gecesi ne gündüzü ne yorgunluğu ne bahanesi ne de mazereti olabilir...
Her nimet,külfetti ve sorumluluk ile gelir!velhasılı kelam bu işler böyle yürümez üstadım..
qqww..k

abdurrahman

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm. Sevgili kardeşlerim. Sitenizi önceden takip etmekteydim fakat misafir olarak takip etmekteydim. Bu gün gördüğüm rüyadan çok etkilenim üye oldum ve rüyayı da paylaşım için yazmış bulunmaktayım. bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim.Vizelerim Başladı ve içim hiç rahat değil. Saygılarla ...:(

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyayı yazdıktan veya yazmadan önce başka bir konu paylaşıcağız yani dimi?

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Rüyayı yazdıktan veya yazmadan önce başka bir konu paylaşıcağız yani dimi?saskn..ilginç::.hmmnn
rüyayı yazmadan önce veya yazdıktan sonra da paylaşım yapabilirsin birsen kardeşim, farketmez. Önemli olan her istediğin yorum için seninde foruma bir katkı sağlaman, fayda sağlaman...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Bence rüyayı yazmadan önce paylaşman gerek birsen kardeşimxxzzl..

Adminim rüyayı yazmadan önce paylaşip yaparsa muhakak rüyası ve Ruh hali ile ilgili olacaktır...
rüyadan sonra da olursa kendi ve yorum arasında vicdani ile yazacaktir...
sırıtık.:,
Her kap içindekini sızdırır...

birsen kardeşim, sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki; Güzel olan, değerli olan nimetlerin önü hep acılı hep sancılıdır. Sabah gün doğmadan önce bir kızıllık kaplar ama
arkasından prıl prıl güneş doğar. Toprak çatlar, toprak yarılır ama arkasından tohum fidana dönüşür.
Anne acı, sancı çeker ama arkasından nur topu bebek dünya ya gelir. Gök gürler, şimşek çakar ama arkasından her tarafı rahmet yağmurları kaplar.
Değerli kardeşim sizin tabirinizle içinizdeki "adını koyamadığınız garip duygu karmaşası" nın her bir duygusu Yüce Rabbimizin rızasına ulaşmaya basamak olur inşaAllah,
Rabbimizin rızasına ulaşmaya kol kanat olur inşaAllah ...
acilangul1

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyayı yazmadan önce veya yazdıktan sonra da paylaşım yapabilirsin birsen kardeşim, farketmez. Önemli olan her istediğin yorum için seninde foruma bir katkı sağlaman, fayda sağlaman...xxzzl..

Ben bunu öğrenmeden akşam üstü bir rüyamı paylaşmıştım bu meseleyi şimdi öğrendim yani Rüyam yorumlanmayacakmı?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ben bunu öğrenmeden akşam üstü bir rüyamı paylaşmıştım bu meseleyi şimdi öğrendim yani Rüyam yorumlanmayacakmı?

Sen yazını yaz gönder, paylaşımını yap kardeşim, rüyanı yorumlar gönül sızım merak etme.

Yanlız paylaşılan yazılar, konular başka bir siteden alıntı şeklinde kopyala yapıştır olmamalı. Bunu kontrol ediyoruz. Kendi ifadenizle, kendi içinizden geldiği şekilde yazın. Tabii anlaşılır, yazım ve imla kurallarına uygun olarak. Yazınızı istediğiniz ilgili bir bölüme açabilirsiniz. Gerekirse biz başlığı dahil yazıyı düzenler gerekli bölüme taşırız... Amaç herkes bir şekilde foruma katılım sağlasın. Sadece rüya yazmakla olmuyor...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Adminim rüyayı yazmadan önce paylaşip yaparsa muhakak rüyası ve Ruh hali ile ilgili olacaktır...
rüyadan sonra da olursa kendi ve yorum arasında vicdani ile yazacaktir...
sırıtık.:,
Adminim ben (Bence rüyayı yazmadan önce paylaşman gerek birsen kardeşim) derken güya espiri yapmıştım ama biraz gerçeğe kaçtığı için mesajım değiştirildi.
Birsen kardeşimi yanılttığım için kendisinden özür dileremacilangul1
Selam ve dua ile...

fkartal

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Peki hocam, böyle bir durumda sırf bir rüya yorumlansın diye olur olmaz yorumlar eklenerek, forum nezih bilgilerin olduğu bir ortam yerine gereksiz bilgi çöplüğüne dönmez mi? Ne dersiniz?

Yönetim/Edit;
1- Foruma ekleyeceğiniz konu, her alanda olabilir. ( Bir konu hakkında düşünceniz, başınızdan geçen ilginç olay, islami alanda paylaşım, işinizle ilgili bilgiler, merak edilen konular hakkında bilgi, ilginç olaylar, bir olayı protesto, canınız sıkan bir olay v.s- veya 3. maddedeki şartlara uygun olarak herhangi bir paylaşımın altına yorum da yazabilirsiniz.)

2- Yapacağınız paylaşım, KESİNLİKLE BAŞKA BİR SİTEDEN ALINTI OLMAYACAK. Tamamen kendi yazdığınız bir yazı olacak! Mesajların altına, teşekkür, Allah razı olsun, emeğine sağlık v.s gibi kısa cümleler PAYLAŞIM DEĞİLDİR. Eklediğiniz konu veya yorum 3.maddede belirtilen şekilde olmalıdır.

Bu uygulamanin sebeb-i Hikmetti Sitemiz sadece rüya yorumlari sitesi olmazsın!! yer Her nimet,külfetti ve sorumluluk ile gelir!

selam571

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar...İşin aslı ben rüya sitesi sanmıştım ve bu yüzden kayıt oldum.rüyanın yorumlanması için paylaşım şartından haberim yoktu şu an öğrendim fakat sitenin geniş yelpazesini görünce içinden çıkamadım ilgimi çeken şeylere yorum yapma ihtiyacı duydum.hoş rüyam hala yorumlanmadı ama umutla bekliyorum ♡
selamlar...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhabalar...İşin aslı ben rüya sitesi sanmıştım ve bu yüzden kayıt oldum.rüyanın yorumlanması için paylaşım şartından haberim yoktu şu an öğrendim fakat sitenin geniş yelpazesini görünce içinden çıkamadım ilgimi çeken şeylere yorum yapma ihtiyacı duydum.hoş rüyam hala yorumlanmadı ama umutla bekliyorum ♡
selamlar...
Merhaba kardeşim, Gönül sızım oldukça yoğun, gözünden kaçmıştır. Ben ö.m yazdım kendisine müsait olunca yorumunuzu yazar, merak etmeyin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar Ben de Sizi müjdeli haber sanmıştım ve Hamd olsun yanılmamışım...
Sabreden derviş muradına ya da daha hayırlısına ermiş...
Biz Nasipten ötesi yok...
Sabrı Öğrenmek.. Herkes bir şeyi beklerde, neyi, nerede, beklediği kadar nasıl beklediği de önemlidir..........
Kendisine zarar vererek mi yoksa başkalarının yaralarına melhem olarak mi ki Rabbim de Onun yarasına melhem versin misali......

acilangul1

selam571

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam...Ben anlayamadım desem...rüyaların yorumu muydu bu? Şaşırdım da teşekkürler yinede ne diyim?

sevda05

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben yeni uye oldum nasil ruya mi size iletecegim bilemedim yardimci olur musunuz?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ben yeni uye oldum nasil ruya mi size iletecegim bilemedim yardimci olur musunuz?
Forumun anasayfasına gelin orada rüya yorumları bölümüne girin, buraya nasıl mesaj yazdıysanız oraya da aynı şekilde yazın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
sozumuzeksik.jpg

Selamünaleyküm, değerli üyelerimiz ve Gönül Dostlarım aslinda rüya'nin yorumu rüyanin içerisinde gizlidir..
bildiğiniz gibi Vaktim çok kısıtlı ve değerli. Hem anneyim, hem koruyucu anneyim hem de Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme ve koruma Kurumuna bağlı Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde çalışmaktayım.. Oldukça Yoğun bir iş ve hayat tempom olmasına rağmen ;Sizlere,vakit ayırmaya çalışıyorum.

Bu çok kısıtlı vaktimde ancak, islamiforumlar.net ailesine hizmet etmeye çalışıyorum. Bu hizmetten faydalı olanlar faydalanacak!! FAYDALI OLAN FAYDALANIR...
Rüya yorumu isteyenlerin forumda paylaşım yapması zorunludur... Yani yorumlar, forumda aktif olan, katılım yapan üyelere yapılıyor.
Sadece rüya yorumlatmak için üye olan, forumda başka paylaşımı bulunmayan üyelere yorum yapılmıyor

Ha bir de rüya yorumlarına, bir teşekkür bile etmiyenler var!!
O zaman ben onlarin rüya yorumlarını okuduğunu nerden bileyim..? insan kendine, kendi rüyasina bile sahip çıkmıyorsa, okumuyor, teşekkür etmiyorsa ben niye, neden değerli vaktimi harcıyayım ki ?

Emek harcamadan, zahmet çekmeden,elde edilen nimettin bile kıymeti bilinmez, içinde Hikmeti idrak edilmez...
Her nimet,külfetti ve sorumluluk ile gelir!velhasılı kelam bu işler böyle yürümez üstadım...
Değeri bilinmeyen her şey kaybedilmeye mahkûmdur....

acilangul1

csmdnzcsm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Haklisiniz bu is yogunlugunuzda birde bize zaman ayiriyorsunuz allah kolaylik versin butun islerinizde. Sitenizde yorum yapmamizi ruyamizi oyle yorumlayacaginizi soylemissiniz fakat daha yeni uye oldum ve gercekten ruyamin yorumlanmasina ihtiyacim var.. simdiden tesekkur ederim

Üst Alt