Rüya yorumu isteyenler dikkat!

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,650
DİKKAT!!!
Sitemize rüya yorumu için mesaj gönderenler; Sitemizde Rüya yorumu yapan bir kardeşimiz varsa (Her zaman rüya yorumlayan biri olmayabilir, gönderdiğiniz mesaj cevapsız kalabilir!) Düzgün, ayrıntılı yazılmış, yorumlanabilir olan, bilinç altı olmayan ve yorum değeri olan rüyalar yorumlanır! Bunlar haricinde gönderdiğiniz mesajlar yoruma uygun değilse veya yorum yapan kişi cevaplamak istemezse gönderiniz cevapsız kalabilir. Hiç yorumlanmayabilir veya hiç yayınlanmayabilir. Lütfen sabırla bekleyin, ısrarcı ve aceleci olmayın! Rüyanıza cevap verilmiyorsa tekrar tekrar konuyu gündeme getirmeye çalışmayın. Foruma üye olduysanız zaten yorum yapıldığında (yapılırsa) size uyarı sistemi haber verecektir.
Yorum için mesaj gönderirseniz mesajınız yayınlanırsa, yayınlandıktan sonra silinmesi veya değiştirilmesi söz konusu değildir! Bu konuda ısrarcı olmayın! Israrcı olanlar forumdan banlanır! Lütfen seçiminizi ona göre yapın!
 
K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Çok temiz ve düzgün bi forum. Nette yok böyle rüya konusunda yardımcı olabilecek kimse, hepsi kopyala yapıştır yorumlar. Daha evvelinden iki kez rüyamı yorumlamıştı bi kardeşimiz Allah ondan razı olsun.
 
K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Bu siteyi daha yeni buldum, rüyaları çıkan bir insanım ama bazılarını anlamak için yorum gerekiyor 1.si çevremde yorumlayabilen kimse yok ıkincisi olsa da ben tanıdıklarımla paylaşmam o yüzden anlatmazdim.
 

Kiybele

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1
Bende 2 gün üst üste aynı rüyayı görünce meraklandım, diğer sayfalardaki yorular anlamlı gelmedi birde inanç meselesi. Aslında gelecekle ilgili birşey değil de, yine de duymak istiyor insan bir işaret mi diye, teşekkürler.
 
Üst Alt