Ramazan bayramınız mübarek olsun

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İslamiforumlar.net ailesi,nin ve bütün müslüman kardeşlerimizin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

İslamiforumlar.net ailesi,nin ve bütün müslüman kardeşlerimizin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar,Ramazan bayramı hayırlı olur inşallah.

Ya Rab, Dünya hayatlarında zorluklarla imtihan ettiğin ve bizim de seyre dalıp kılımızı kıpırdatamadığımız kardeşlerimizin zorluklarını gider,
onları zalimlerin zulmunden bizi de Senin azabından uzak tut.
Bu Mubarek Ramadan Bayramında anne ve babamızın ve sevdiklerimizin gönlünü almaya fırsat kılsın tüm muvahhidleri ve mazlumları korusun esirleri esaretten kurtarsın,
ben gibi günahkar kullarınıda affetsin ..Amin

Sen kalbinde, Senin imanı taşıyan bütün kardeşlerimi ve beni hesap gününe bağışla,Ömrümüzü Ramazan, Ahiretimizi Bayram eyle.Bayramımız mübarek olsun.
Allahu ekber Allahu ekber, Lâ ilâhe illallahu vallahu ekber. Allahu ekber ve lillahi'l-hamd"

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mübarek Ramazan bayramında hayır ve bereket bulmak ümidiyle. Cümlemizin Bayramı Mübarek olsun...

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Bayramınız kutlu olsun. Arife gecesi dualarınızda bizleri de hatırlayım. Allahu Teala'nın rahmeti üzerinize olsun. Hayırlı bayramlar...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Tüm islam aleminin, halkımızın ve islamiforumlar.net ailesinin mubarek ramazan bayramını tebrik eder,
bayramın sağlık, mutluluk huzur getirmesini temenni ederim..
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Ramazan Bayramınızı kutlar, mutluluklar dilerim.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile Olsun
Selametle, Ramazan Şerif Mubarek Olsun

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Amin. Allah hayırlı ve uzun ömürler versin. Bayramımız mübarek ola.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Cümleten hayırlı bayramlar, bayramınız mübârek olsun.
Sıla-i rahime gidiyorum, kimbilir belki dedem harçlık verir..çook kommiik

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Benim ki biraz erken oldu galiba ama... islikcalan
Yolculuk var doğduğum yere...

Hepimize hayırlı, bereketli bayramlar olsun...

Bu bayram hepimize sağlık, afiyet ve huzur getirsin...

Tüm Müslüman kardeşlerimin Ramazan Bayramı mübarek olsun, inşallah hayırlı bir bayram geçirmeniz dileğimle......:tamam:.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Tüm islam aleminin RAMAZAN BAYRAMI Mübarek olsun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ramazan bayramınız mübarek olsun

Üst Alt