Rabbim kimseyi eşiyle, evlatlarıyla imtihan etmesin

unicorn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
S.aleykum arkadaslar, oncellikle Rabbim kimseyi eşiyle, evlatlarıyla imtihan etmesin zor bir durum. Bu benim imtihanim, belki bana agir gelen size basit gelir. Allah herkesin gucune gore verirmis. Çok doluyum, kurani actim dinliyorum suan, oglende bi cuz bitrdim. Yaa olmasaydi bu huzur veren kuran, guc veren kuran. Onunla ayaktayim, nasil biz kadinlar kocalarimiza allahin emanetiysek bence kocalarımız savunmasz durumdayken bize raabbimin emanetidirler. Ben esimi rahatsızlıgından dolayi hic birakmadim ama cok yipraniyorum, cok zor insanin bile bile kocasinin onu istemedigini gitmemek durmak. Tabi olmasi gereken ne bilmem ama once Allah rizasi icin sonra iki kucuk bebegim icin sonra esime duydugum vefa, sorumluluk duygusundan sabrediyorum. Dualarınzı bekliyorum hayrli geceler. Rabbim cumlemizi kotu cinlerin serrinden, seytanin tuzaklarından, kotu nefisli insanlardan korusun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, sıkıntıya göğüs germek, hoşumuza gitmeyen şeylere katlanmak imtihanımızın bir parçasıdır. Ateş düştüğü yeri yakıyor, Bitmez gibi görünen sıkıntı ve kederler birgün bitecektir inşALLAH. Rabbimiz her zorluğun yanında birde kolaylık yaratmıştır. Her gecenin bir sabahı, her çıkışın bir inişi vardır. İlahi tecelli böyle, sabır, ibadet ve zikir bir çok zorluğu kolaylıklara döndürebilir. Rabbimiz kullarına çok merhametlidir. Onun için sabırla ilahi rızanın dışına çıkmadan bu dünya hayatını tamamlamaya çalışmalıyız.

unicorn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam, sıkıntıya göğüs germek, hoşumuza gitmeyen şeylere katlanmak imtihanımızın bir parçasıdır. Ateş düştüğü yeri yakıyor, Bitmez gibi görünen sıkıntı ve kederler birgün bitecektir inşALLAH. Rabbimiz her zorluğun yanında birde kolaylık yaratmıştır. Her gecenin bir sabahı, her çıkışın bir inişi vardır. İlahi tecelli böyle, sabır, ibadet ve zikir bir çok zorluğu kolaylıklara döndürebilir. Rabbimiz kullarına çok merhametlidir. Onun için sabırla ilahi rızanın dışına çıkmadan bu dünya hayatını tamamlamaya çalışmalıyız.
Allah razi olsun, insallah gecemin sabahi vardir.

Üst Alt