Peygamberimizin Dilinden Müslüman Şahsiyeti(Çok Güzel Bir Kitap)

determined60

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
3
Kutlu Doğum Haftasının arefesinde olduğumuz şu günlerde okuyabileceğimiz ve okutturabileceğimiz bir eser.E-Kitap tamamen renklidir.Kitabın orjinali ile aynı olup pdf formatındadır.Zaten kitabı indirince göreceksinizki birebir ve renkli halidir.Umarım istifade edebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA:https://www.ziddu.com/downloadlink/14542582/PeygamberimizinDilinden.rar

Peygamber Efendimiz ümmetini çok seviyor; ama O’nun sevdiği bir insanda görmek istediği bazı özellikler var. Peygamberimiz’in bizleri daha çok sevmesini istiyorsak, O’nun istediği gibi bir insan olmalıyız. İşte bu küçük eserde Peygamberimiz’in sevgisini kazanabilmenin yollarını göstermeye, O’nu anlatmaya çalışılmış. Her bir konuyu Sevgili Peygamberimiz’in hayatından bir hatıra ile canlandırarak bu özellikler
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,864
verdiğiniz linkler kırık kardeşim
 

determined60

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
3
kardeşim Allah razı olsun.Link kısmını kopyalarken yanlışlık yapmışım uyarın üzerine farkettim ve düzelttim.Sanırım şimdi indirme linkine gidecektir.Selam ve Dua ile.
 

determined60

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
3
Allah Razı Olsun Kardeşim.Çok açıklayıcı bir şekilde üstelik resimli olarak indirme işlemini belirtmişsiniz.Rabbim Bu Mübarek Günler de cümlemize hayırda yarışmayı nasip eylesin.
 
Üst Alt