Online sohbet

T

tr_Tan_tr

Kayıtsız
Misafir
İsim : Kaan BABACAN
E-Posta :xxxxxxxxxx (yönetim edit: iletişim bilgisi yasak)
Konu : Online Sohbet PlatFormu

İletişim Konusu
Merhabalar ; Öncelikle nasılsınız umarım iyisinzdir ; Sizin sitenizin büyük ve tanınmış bir site olduğunu bildiğim için bir öneride bulunmak istiyorum.Sitenizde sanırım SOHBET Bölümünüz yok.Bende bunun üzerine sizi rahatsız ediyorum.Hocam Ben sizin https://www.islamiforumlar.net SOHBET bölümünüzü AKTİF etmek için Sizden İzin Ve Müsaade istiyorum... Hocam Yeni bir Konsept oluşurarak Web ortamında Sizin sitenizin üyelerine ÖzeL Olarak Dizayn Edilen Web Tabanlı IRC Ağı oluşturduk ...Sohbet Platformumuz Web Sitelerine Hizmet Vererek SOHBET ortamı Vermektedir Ve Vermeyi Amaçlıyor..Bu yeni yayın hayatımızda bazı deqişikliklere yer verdik.Amacımız, değerli kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu sohbet ve eğlence ortamını kaliteli ve seviyeli bir biçimde sunmak ve güvenli bir ortam içerisinde koordinesini, birlik beraberliğini sağlamaktır.Hedefimiz , SOHBET ortamı yaratmaktır.Bizim bundaki amacımız ; bizlerle aynı ortamda bulunan deqerli kullanıcılarımızın SANAL ortamda ; Birbirleri ile daha iyi tanışarak ve konuşarak ayrıca eğlence ve bilqi alış-verişini sağlayacak olan sohbet ortamında iken en ufak bir tereddüt – korku – edep dışı davranış – gelişi güzel konuşma – sayqısızlık içeren genel bir anlamda seviyesizlik doğurabilecek bir ortama engel olabilmek için böyle bir karar alıp uyqulamak istedik.Sizlerle aynı ortamda iken evimizde nasıl rahatsak ailemizle nasıl sohbet edebiliyorsak öyle bir ev sıcaklığında olan ortamı deqerli olan kullanıcılarımızın hizmetine sunmak üzere başlanqıç startını verdik.Siz değerli Site Kurucularında Desteklerini Bekliyoruz… Saygılarımla

Bilgilendirme Notu
- Bizimle Birlikte olduğunuz süre içerisinde Sitenizin Tüm reklamını ve Tanıtımını Tüm paylaşım Sitelerinde Ve Elimizin ulaşabileceği her yerde sizin sitenizin reklamını yaparak sitenize ayrı bir katkımız olacağınıda unutmayınız.
- Hocam Sizde Uygun Görürseniz Bu Konu için Benimle İrtibat Kurarak Gereken ne ise Yapılmasını saygılarımla arz ederim

İletişim Adresim
xxxxxxxxxxxxxx (yönetim edit: iletişim bilgisi yasak)

SAYGILARIMLA

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhaba kardeşim,ilginize teşekkür ederiz. Zannettiğinizin aksine sitemizde uzun bir süre online sohbet kullandık. Uzun zaman test ettik ve değerlendirdik. Sonuç olarak bizim açımızdan hiç bir faydasının olmadığı tecrübelerimizle sabittir. Bu nedenle devre dışı bıraktık. Yine de ilginize teşekkür ederiz.

Üst Alt