önemli duyuru

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm, Sitemizin daha iyi başka bir sunucuya taşınması için çalışıyoruz. Bu manada Bugün yani 7 MART 2012 saat 14.00 itibarı ile veri tabanı yedeği alınmış olup, taşınma gerçekleşirse, belirtilen tarih ve saatten sonra gönderilen mesajlar silinmiş olacaktır. O nedenle mesaj yazan arkadaşlarımız. Bu saatten sonraki mesajlarını pc lerinde yedeklerlerse taşımadan sonra tekrar ekleyebilirler. Bu manada mod deruni kardeşimize rica edelim foruma Bugün saat 14.00 den sonra eklenen mesajların bir kopyasını alsın. Daha sonra bu mesajları ilgili kişilere ö.m yoluyla iletip mesajı tekrar göndermelerini isteyebiliriz.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Tamamdir Serdar hocam,

Tasinma isleminin tamamlandiktan sonra bana bildirirseniz ö.m ile uyelere erismeye calisirim.

Kolayliklar dilerim...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm, taşıma işlemleri sona ermiştir. Herhangi bir veri kaybı oluşmamıştır. Bilgilerinize.

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, taşıma işlemleri sona ermiştir. Herhangi bir veri kaybı oluşmamıştır. Bilgilerinize.

ve Aleykum Selam

Emeginize saglik Serdar hocam,
Bu durumda 7 Mart 14 itibari ile de veri kaybi yok gibi? Yedekledigim paylasimlara su durumda ihtiyac yok degil mi?

Hayirli aksamlar.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
ve Aleykum Selam

Emeginize saglik Serdar hocam,
Bu durumda 7 Mart 14 itibari ile de veri kaybi yok gibi? Yedekledigim paylasimlara su durumda ihtiyac yok degil mi?

Hayirli aksamlar.

Evet onları her ihtimale karşı yedeklemiştik, yani insanların emekleri kaybolmasın diye, çok şükür gerek kalmadı...

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Evet onları her ihtimale karşı yedeklemiştik, yani insanların emekleri kaybolmasın diye, çok şükür gerek kalmadı...

Ben de ayni endise ile, elimden geldigince titizlikle birer kopyalarini almistim, dun aksam son bir iki saat haric :tüüh:,
Neyse ki gerek kalmadi, tekrar emeginize saglik. Allah (c.c) razi olsun.

Hayirli gunler.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm, Bugün itibarı ile 12 MART 2013 gün içinde açılmış olan konular ve mesajlar (Toplamı 5-7) adet veri tabanından silinmiştir. Bugün foruma mesaj gönderen arkadaşlarımıza duyurulur...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam.
Camide imam hapşırırsa cemaat ne yapmaz başkanaassd..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleyküm selam.
Camide imam hapşırırsa cemaat ne yapmaz başkanaassd..

Altyapı çalışmaları var, daha sağlıklı yapıya ulaşmak için ok..Aslında hiç kaybımız yok konular duruyor zaten 6-7 adet mesaj, ancak başka sunucuda, istersek getirebiliriz de bakalım...Duruma göre

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Altyapı çalışmaları var, daha sağlıklı yapıya ulaşmak için ok..Aslında hiç kaybımız yok konular duruyor zaten 6-7 adet mesaj, ancak başka sunucuda, istersek getirebiliriz de bakalım...Duruma göre
Yok başkan ben onu demek istemedim, edit yapmamışsında onu demek istedim flood da altyapı çalışmasından kaynaklandı herhalde.

hee evet adminimizin açtığı bir konu varmış tı o gitmiş onukileri getirsen kafi benimkiler önemli değil.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Yok başkan ben onu demek istemedim, edit yapmamışsında onu demek istedim flood da altyapı çalışmasından kaynaklandı herhalde.

hee evet adminimizin açtığı bir konu varmış tı o gitmiş onukileri getirsen kafi benimkiler önemli değil.

Ha anladım ama duyuru bölümde flood olmadan nasıl duyuru yapıcaz? Değil mi

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ha anladım ama duyuru bölümde flood olmadan nasıl duyuru yapıcaz? Değil mi
:tüüh:,pardon hocam yaşlı çınar yorgun, jeton düşmedi

Edit: başkan bu hatalı karakterler düzelecek sanırım
BED�R MUHAMMED AL� Karde�imize bu mesaj� i�in Allah Raz� Olsun Diyenler=====>
Duan� geri al

Üst Alt