Olmayacağını biliyorum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ahh benim cocuk yurekli genc guzel kardeslerim.. bu yasta boyle dusunmeniz cok dogal.. 18 yasinda sadece kucucuk bir dunya olur o da SEVGI Dunyasidir..bu dunyada akil, mantik, olay ve ortam sart ve kosullar yoktur...
"ümit veripte böyle gitmesi " burada Sizin ümitte ne anladığınıza baglidir?
Yaşantımıza eklediğimiz hayali değer, birileri bizim düşlerimizi rahatsız edinceye kadar sürer..
Kardesim belki de biz kendi kendimize gelin guvey olmus olmiyalim.. evet Sevgi, Dostluk, O An icin gecerli anlayis, ümidi vermis olabilirler ama ortada hic bir kesin,
iki tarafli anlasma akid.soz yok gibi me geliyor...

ikinizi de O cocuk ruhunuzu evladim gibi sevdigim icin Size dogru olani tavsiye etmekteyim..
Boyle olumsuz dusunmeye devam ederseniz stresse girip kendi hayattinizi mahv eder ve suclu olarak sevdiginizi gormeniz, suclamaniz inan Adil degil...
Hızlı bir iyileşme istiyorsanız, bu dostane uyarılara kulak verin. Unutmayın ki tek bir işimiz var, kendimizi Hak penceresinden görüp, geri kalanı halletmesini gene
Hak'ka Takdiri ilahiye bırakabiliriz...
Kendinizi YIPRATMAK CARE ,cozum degildir...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selamin aleyküm.
iyi akşamlar ben bilmiyorum biz yorum yapabiliyor muyuz ama birşey demek istiyorum.
canım ben de 18 yasındayım. ALLAH ımın seni ona vermemesinde varmış bir neden bir hayır burdan bak birde belki o olunca kötü olucak bilemeyiz. demekki hayırlısı buymus demen lazım yoksa kendini çökertirsin. onun seni sevmediğini biliyosun RABBİM den onu değil hayırlısını iste
:tüüh:,Onedemek kardeşim sizde buailenin bir ferdi değilmisiniz tabiki yorum yazabilirsiniz

büşra sağol derdime bakmışssın ama beni en çok üzen ümit veripte böyle gitmesi
Ahbe güzel kardeşim sen baya ümitlenmişsin ama bunlar gençlik aşkı bekardeşim hepsi gelip geçicidir,
bek gönül sızım hocamız ve busram kardeşimiz negüzel yazmışlar.
hakkında hayırlısı neyse allah(c.c) sana onu versin kardeşim.

imkansızaşık

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sevmişim

Kendime çok kzıyorumdfrt.. beni sevmediini bildiğim halde peşimde evlenmek isteyen o kadar istemeye gelenim varken hala o demek beni sinir ediyor çıldırıcam ! seviyorum ama madem beni sevmicekti neden devamlı evlenmekten sen ev al ben araba dedi bebekleri sordu devamlı hayatımı deşti herkese kardeşim dedi neden bana demedi ya ona hakettiği değerinden fazlasını verdim gene gene ben kötü oldum

busram.

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
teşekkr ederim :)
imkansız aşk sende farkındasın canım hepimiz görüyoruz birşeyler senin için katlanması zor bu sıra anlıyorum aynı yaşız. onu yavas yavasta olsa aklından silmem lazım yoksa sonucun daha agır olur

canım senin gibi bir ilişkim vardı benim de cocukluk iste seviyorum sanmıstım ama ALLAHım dan onu istemedim annem hep der hayırlısı neyse onu iste öyle yaptım. bittti gitti herşeyim belliydi canım yaşımız küçük ama evimiz bile hazırdı. düğüne yakın sürede bozuldu iyikide bozulmus diyorum ALLAHım beni ondan ayırmıs şükürler olsun yargılamak istemem kimseyi ama gercekten de kaybettiklerimiz kurtulduklarımızdır belkide ...........

imkansızaşık

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
BELKİ GEÇİÇEk ama yüreğim dağladı iştahtan kesildim hayata umudum kalmadı nedensiz gözyaşlarım sabit fikirlerim boş ümitlerimv ar artık çaresizim unutmaktan başka yol gösteren yok oda istemıo ben hayatımda ilk defa istenmiyorum benim zoruma gidiyo iştahtan kesildim kendimden de nefret ediyorum bilindik depresif hallerim oluştu bana açtığı yara çok derin..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
BELKİ GEÇİÇEk ama yüreğim dağladı iştahtan kesildim hayata umudum kalmadı nedensiz gözyaşlarım sabit fikirlerim boş ümitlerimv ar artık çaresizim unutmaktan başka yol gösteren yok oda istemıo ben hayatımda ilk defa istenmiyorum benim zoruma gidiyo iştahtan kesildim kendimden de nefret ediyorum bilindik depresif hallerim oluştu bana açtığı yara çok derin..

Değer Mi ?:tüüh:,
Emin olun ki şu dünyada aşksız insan yoktur;
herkesin bir varlığa sevgisi vardır!!Âşıklara sabır gayret
ve Teslimiyet gerekir.
hayırlısını iste herşeyin vakti zamanı vardır..O Cocuk kalbinizi ferah Tutun ..
Bu kısmet işi kısmetinde varsa zaten o yillar sonrada gelip seni bulur ..

Boyle olumsuz dusunmeye devam ederseniz stresse girip kendi hayattinizi mahv eder ve suclu olarak sevdiginizi gormeniz suclamaniz inan Adil degil...
Hızlı bir iyileşme istiyorsanız bu dostane uyarılara kulak verin. Unutmayın ki tek bir işimiz var kendimizi Hak penceresinden görüp geri kalanı halletmesini gene
Hak'ka Takdiri ilahiye bırakabiliriz...
Kendinizi YIPRATMAK CARE cozum degildir...
..Kendinizi okulla verin yukselin maddi, manevi bir makama gelerek Kendinizi ona ve butun cevrenize ispatlayin..
siz boyle davrandikca inanin en buyuk kotulugu kendinize yaptiginizin farkinda degilsiniz...

imkansızaşık

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
keşke kısmetim olsaydı kendimi onsuz yalnız hissediyorum beni kendine alıştırmış :'(

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Eğer hayal kırıklığı yaşadıysanız, başka bir hayal kurun.
Yere çakıldıysanız, ayağa kalkın .
Kapı yüzünüze kapandıysa, başka bir kapıyı zorlayın.
Ne yaparsanız yapın hayatınızın bir köşesine çekilip kendinize acımayın. başarısızlıklarınıza, eğitiminize, eleştirilere rağmen. Düşündüğün gerçekleşebilir, ama inanabilirsen.

Yaşadıklarınıza direnç gösterip ,yeniliğe adım atmaya hazır mısınız? Tek şart inanmak..
Yenilgiyi kabullenirseniz Sizin zaten isiniz bitmistir.. sizi soyle bir manzarali mezarliga alalim isterseniz..
ama Değecek Mi ?
sırıtık.:,:imkansiz:.

varsa yüreginde kocaman bir inanç,
eger göze alabiliyorsan savaşmayı,
varsa içinde bir dağ kadar cesaret,
durma belinde ki kınından çek kılıcını.
ve umitsizligin ile SAVAS...
.:tamam:.islikcalan

imkansızaşık

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
:( onu istiyorum ben ama yok.

:):cool: Onun için savaşırım, yani aklımda

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
:( onu istiyorum ben ama yok.

:):cool: Onun için savaşırım, yani aklımda
:imkansiz:.Bence sen kendin için savaşmalısın kardeşiiim..

Kimileri birden fazla kırdı kalbimi, ama ben onları yinede af ettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar, belkide içten içe sinsice güldüler.
Ama, aslında unuttukları birşey vardı: BEN ALDANMADIM, aldanan herzaman kendileri oldular.
Ama onlar, bir insan kaybının ne olduğunu bilmedikleri için,
Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için bunu anlayamadılar...
Oysa ben hiç insan kaybetmedim, sadece zamanı geldiğinde vaz geçmeyi bildim...

Üst Alt