Oğlumun avret bölgesi temizliğini yaptıktan sonra boşaldı

M

Mustafa333

Kayıtsız
Misafir
Oğlum engelli, avret bölgesini ben temizliyorum geçen oğlumun avret bölgesini temizledikten sonra yara olmasın diye krem ile masaj yaparken boşaldı, acaba günah mı?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Oğlum engelli, avret bölgesini ben temizliyorum geçen oğlumun avret bölgesini temizledikten sonra yara olmasın diye krem ile masaj yaparken boşaldı, acaba günah mı?
Bile bile yapmadığınız taktirde günahı yoktur.
Allah sabır versin inşallah bu arada..

Allah adillerin adili, merhametlilerin merhametlisidir, Sizin engelli çocuğunuza bakmanız taktir edilecek bir durumdur.
Bir baba olarak bunu yapmanız taktir edicidir.
Allah merhametlidir, büyüktür O görür elbet nefsani duygular için yapmadığınızı bilir.
Allah oğlunuza şifa versin..

Son düzenleme:
M

mustafa333

Kayıtsız
Misafir
bayram öncesi oğlumu kuaföre götürdüm saçını kestirdim adam bana dediki evde avret bölgesini temizlemeye uğraşmayın agda ile burda temizleyelim dedi bende tmm dedim hem daha temiz olur dedim acaba caizmi

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
bayram öncesi oğlumu kuaföre götürdüm saçını kestirdim adam bana dediki evde avret bölgesini temizlemeye uğraşmayın agda ile burda temizleyelim dedi bende tmm dedim hem daha temiz olur dedim acaba caizmi
Normal bir durumda hemcinsi de olsa başkasının avret yerlerini görmek haramdır. Ancak oğlunuzun engelli olduğunu söylüyorsunuz. Bu durumda içinde bulunduğunuz durumu ayrıntılı olarak anlatıp alttaki numaradan fetva alın, bunun en kolay ve garanti yolu budur.. Burada forumdan fetva veremiyoruz.
İsmailağa Dînî Meseleleri Danışma Hattı, pazar günleri hâriç her gün 10:00-16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aradığınızda robot santral tarafından size verilen sıra numarasını bekleyiniz; numara çok seri bir şekilde düşmektedir.

Gerektiğinde müşkil ve ehemmiyet arz eden sorular, Fıkıh Heyetinde istişareleri yapıldıktan sonra yanıtlanmakta, böylelikle sorulan tüm sorular üzerinde -fıkhî açıdan- hassasiyetle durulmaktadır.

İSMAİLAĞA DÎNÎ MESELELERİ DANIŞMA HATTI

0850 811 7777
(Yurtdışından +908508117777)

Üst Alt