Obsesif sorunuyla karşı karşıyayız

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm paylaşımlara baktımda bir tek benle ilgili sanıyordum bu obsesif sorununu, az çok herkeste farklı farklı gördüm takıntılarımız, mükemmelliyetciliğimiz, kafamızdan atamadıklarımız, yanlış düşüncelerle baş edememek bunları ben eşimle tanıdım. Onda var obsesif bozukluk ama tedavisi de varmış, konuşmaya paylaşmaya ihtiyacım var ama kimselere söyleyemiyorum, eşimi rencide etmemek için;çünkü oda bu korkuyla saklıyor benim bildiğimi bile bilmiyor. Kendi eksiklerimle baş edemezken onun anlayamadığım hallerinin nedenini öğrenince sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim. Öyle şeyler yapıyor ki benim duygularımla onun bu halleri harmanlanınca içimde kocaman kocaman ateş topları oluşuyor. Vesvese mi, gerçek mi, nasıl davransam, nasıl sorsam incitmeden, kırmadan üzmeden ama hep ben yeniliyorum kırılan ben oluyorum, azarıda ben işitiyorum, aşağılananda ben oluyorum buna ragmen onu çok seviyorum o benim cennet biletim.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam toprağım hoşgeldin.
Hümeyra kardeşim kimselere söyleyemediğin sıkıntılarını bizlerle burada paylaşabilirsin.

Üst Alt