Nişanlandım

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selamun aleykum kardeşlerim, canlarım,
çok mutluyum çünkü nişanlandım .Sizinle paylaşmak istedim siz benım sıkıntılarımı dınleyıp bana dua ettınız utngc..
Çok iyi hıssedıyorum kendımı .
Kendıme olan guvenım geldı güzel hissedıyorum kardeşlerim:)
bugunlerımı goremeyecegım zannettım kendımı cok ınandırdım.
hatta bır kaç gün öncesıne kadar ölecegımı hissettımUzgunnn
Ruyalarımda kanser oldugumu soyluyordum ınsanlara doktora gıtmeyı dusundum sırıtık.:, nişanlımdan ayrılmayı düşündüm onun hayatını bölmemek için onun kaderine hüzün olmaması için başka bırsey düşünmedim. Dün nişanlandım ama kalbim çok sıkıştı.
ben hep sıze duygularımı tane tane anlattım bu kez anlatılmıyor kalbımı hıssedersınız ınsallah dualarınızı beklıyorum canlarım.
Beni Allah çok mutlu ettı çok büyük borcum var Allaha bana bugunleri gösterdi hayal gibi güzel oldu. Sizleri çok sevıyorum ilk defa mutluluktan aglıyorum iyiki varsınız.
Allah hepınızden razı olsun dualarınızı benden esırmeyın .agla..:,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
goncaxsx.jpg

Ve aleykümselam, canım Allah mutluluğunuzu ,huzurunuzu, muhabettinizi daim eylesin inşallah mutluluklar diliyoruz.

İNSANIN RIZKI SABRI KADARDIR..
"Rızık deyince aklına yenilip içilecek şeyler gelenin aklına şaşarım.Allah’ım akıl, irade, hikmet, irfan, ihsan, muhabbet rızkımızı bol eyle.”
Hz. Âişe (r.a)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
hayırlı uğurlu olsun sevgili kardeşim güüll.,çok sevindim senin adına Rabbim yuvanızıda kurup nikahınızın dünya ahiret daim olmasını da nasip etsin inşallahduaa..,darısı biz evde kalanların başınaçokk kommikk

tozduman

Moderatör
Moderatör
resım ekleyemıyorum :mad:

tozduman

Moderatör
Moderatör
İNSANIN RIZKI SABRI KADARDIR..
"Rızık deyince aklına yenilip içilecek şeyler gelenin aklına şaşarım.Allah’ım akıl, irade, hikmet, irfan, ihsan, muhabbet rızkımızı bol eyle.”
Hz. Âişe (r.a)

mutluluktan uyuyamıyorum ılk defa çok şükür mutfakta bıle secdeye kapandım su ıcerken ablacıgım Allah benı çok mutlu ettı :tamam:. Allah razı olsun ablacıgım senden çok teşekkür ederim .
ne demıstınız beden azalarına zulum etme Akıl kalp vıcdan :) allah razı olsun yoluma ışık tuttunuz :)

tozduman

Moderatör
Moderatör
hayırlı uğurlu olsun sevgili kardeşim güüll.,çok sevindim senin adına Rabbim yuvanızıda kurup nikahınızın dünya ahiret daim olmasını da nasip etsin inşallahduaa..,darısı biz evde kalanların başınaçokk kommikk
Humeyra kardeşim Amin ecmaın ınsallah:) Allah herkesı mutlu etsın benden daha mutlu etsın ınsallah :) darısı basına ablacıgım.:tamam:.çokk kommikk

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Vaktiyle, her genç kızın ya da her erkeğin başına gelebilecek bir durumdan bahsediyorsunuz.

Elbet sevinmeniz de normal...

Allah'ın emri, Peygamber'in de uygulaması...

Bunu yerine getirmek elbet mutluluktur...

Mutluluğunuz evlilikle beraber ebedi ve daim olsun... Tebrik ederim...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam güzel kardeşim, GÖZÜNAYDIN....:) alkis:;:

Ben de çok heyecanlıydım, kabıma sığamamıştım nişanlandığımız gün...Allah evleneceğin günleri de göstersin inşallah...Mutluluğun, huzurun daim olsun, Allah utandırmasın, nişanlınla hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun inşallah...:tamam:.

Rabbim hayırlı, güzel, bereketli bir yuva nasip etsin....acilangul1

Senin adına çok sevindim, rabbim yardımcın olsun kardeşim..
acilangul1

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Kardesim mubarek olsun. Rabbim tamamina erdirsin.

Mutlulugu bulmak cok zor ama kaybetmek maalesef cok kolay. Kiymetini bilmek lazim, yoksa mutlulugun verdigi sarhoslukla cok kolay kaybedebilinir.

Rabbim mutlulugunu daim eylesin.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allah c.c tamamına erdirsin, Mutlu, huzurlu, islam çizgisinde bir evlilik nasip etsin inş. Hayırlı olsun...

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı olsun kardeşim.Allah utandırmasın bir ömür boyu birbirinize sadık ve mutlu bir çift olursunuz inşallah.Ya inanmayacaksın belki ama başlığı gördüğüm gibi sen olduğunu anladım.Daha önceden de yazdıklarını hatırlıyorum temiz bir kalbin var mutluluğu hak ediyorsun.Allah'ım evlenmek isteyen herkese hayırlı imanlı eşler ve Allah'a daha çok yaklaştıracak hayırlı evlilikler yapmayı nasip etsin.Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah :)

tozduman

Moderatör
Moderatör

Ben de çok heyecanlıydım, kabıma sığamamıştım nişanlandığımız gün...Allah evleneceğin günleri de göstersin inşallah...Mutluluğun, huzurun daim olsun, Allah utandırmasın, nişanlınla hakkınızda her şeyin hayırlısı olsun inşallah...:tamam:.

acilangul1
Amınnn Ecmain emoşum inşallah :)
Teşekkür ederim duanı esırmege kardeşim benden Allah razı olsun..

acilangul1

Kardesim mubarek olsun. Rabbim tamamina erdirsin.

Mutlulugu bulmak cok zor ama kaybetmek maalesef cok kolay. Kiymetini bilmek lazim, yoksa mutlulugun verdigi sarhoslukla cok kolay kaybedebilinir.

Rabbim mutlulugunu daim eylesin.[/QUO
Amin ecmain .
Mutluluk adına aldıgım en farklı tepkı kardeşimaawwe..
Anlamadım ama vardır bır yaşanmışlığın EyvAllah ..

Allah c.c tamamına erdirsin, Mutlu, huzurlu, islam çizgisinde bir evlilik nasip etsin inş. Hayırlı olsun...

Abıcıgım teşekkür ederim Allah razı olsun Amin ecmaın inşallah hayırla :)

Hayırlı olsun kardeşim.Allah utandırmasın bir ömür boyu birbirinize sadık ve mutlu bir çift olursunuz işallah.Ya inanmıycan belki ama başlığı gördüğüm gibi sen olduğunu anladım.Daha önceden de yazdıklarını hatırlıyorum temiz bir kalbin var mutluluğu hakediyorsun.Allahım evlenmek isteyen herkeze hayırlı imanlı eşler ve Allaha daha çok yaklaştıracak hayırlı evlilikler yapmayı nasip etsin.Allah mutluluğunuzu daim etsin işallah :)

Amin ecmaın kardeşim Allah razı olsun :)
Hıssetmıssındır kardeşim Allah dolu olan kalp hep hısseder çok şükür.
Teşekkür ederim güzel dualarını Allahım kabul buyurur inşallah:tamam:.

harikaaGözün aydın kardeşim ALLAH C.C tamamına erdirsin inşaAllah.

Darısı tabiki benim başıma değil uzun zamandır kısmet bekleyenlerin başına çook kommiik

Not: Resim eklemek için https://www.islamiforumlar.net/forum-kullanimi/24537-resim-ekleme-resimli-anlatim.html#post83007 burayı incele
Yine ekleyemezsen haber vir resimli anlatayım ;)
Amin ekrem abıcıgım Allah razı olsun darısı tüm kardeşlerimin başına :)
Tamam abıcıgım yapamazssam da resımı vardır bır hayır :)

tozduman

Moderatör
Moderatör
nisan.jpg

acaba oldumu olmadıysa hayırlısı :rolleyes:

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam tozduman kardeşim, hayırlı mübarek olsun. Rabbim inşallah hayırlısıyla tamamına erdirsin.

Yuva kurmak o yuvayı ayakta tutabilmek sabır ve emek işidir. Rabbim her ikinizin de sabrını daim eylesin yuvanızda mutluluğu huzuru eksik etmesin hayırlı evlatlar yetiştirmenizi nasip eylesin inşallah.

Her gününüzün bugünden daha mutlu ve huzurlu geçmesi duasıyla Allah'a emanet ol kardeşim...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Amin ecmain kardeşim :) Allah razı olsun.
Doğru söylüyorsun.
Inşallah bende kendimi daha çok gelistirecegim daha sabırlı daha olgun olacağım.
Allah hepimizi imtihanlardan lütfu ile çıkarmayı nasip etsin kardeşim.
Allah razı olsun tekrardan.
Hayirli sahurlar kardeşim.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz

Allah c.c tamamına erdirsin. Allah mesut ettsin.
Tebrikler, bir ömür boyu mutluluklar ....
:maasallah: alkis:;: alkis:;:

Üst Alt