Ne yapmalıyım

Özlemçik

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm benim bir sıkıntım bilmiyorum nasıl anlatayım annem bana "sen çok konuşuyorsun ve safsın herşeyini anlatıyorsun" diyor öyle söylediği zaman kendimi o an kötü hisediyorum kendimce yanlış bişeymi yapıyorum acaba nasıl biriyim benim bundan sonra ne yapmam lazım

Sizce nasıl biri olmalıyım?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam..
saf demek kalbi temiz olana denir..
çakal olup kazanacağına saf ol kaybet... en güzeli...
keşke herkes senin gibi olsa... ama çok af diliyorum...gunumuzde saflıkla salaklığı karıştıriyorlar..
saflık dünyanın en masum duruşudur,keşke herkesin bi yanı saf kalabilse... tabi saflık ile aptallık arasınde ince bir çizgi vardır ..buna dikkat edilmeli..
biz hayati tecrubelerimizi büyüklerden değilde yaşayarak öğreniyoruz .belkide en büyük yanlışımız herkesi kendimiz gibi içten ve samimi zannediyoruz..
bir gun annenizin ne dedigini ins.anlarsiniz..

İNSAN KARŞISINDA SAMİMİ VE İYİ NİYETLİ BİRİNİ GÖRDÜĞÜNDE ONU APTAL ZANNEDEBİLİYOR..
ASLINDA İYİ NİYETLİLİK ZEKANIN BASKA BİR GÖSTERGESİDİR AMA TEDBİRİ ELDEN BIRAKINCA İŞTE O ZAMAN GERCEKTEN SAF OLUR İNSAN.

Hiçbirimiz aptal değiliz, hiçbirimiz saf değiliz. Sadece bazen susuyoruz, bazen görmezden geliyoruz, bazen içimizde tuyoruz..
Belki kırmamak, belki kaybetmemek, belki de sadece iyi kalpli oldugumuz icin...

her yüze güleni dost bilmemek lazım helede günümüzde
herkesi Dost sanip SIRRINI verme!!
O da SIRRINI Dost sandigina veririr.. ve arada kin nefret kiskanclik olabilir..
bazen insan evine girip cikanen yakin aile dostu dediginiz kisilerde bile KISKANCLIK olmasi cook tabi ve Fitridir...
Guvenmediginiz,iyice tanimadiginiz kimselere sırrınızı paylaşmayın ..
unutmayın herkez gerçek dost çıkmaya bilir..
Koyun sandiklariniz Kuzu postuna burunmus kURT cikmasin...
Hayirli geceler...

Sizce nasıl biri olmalıyım?

İnsanlar kitap gibidir kapağına aldanip onlara güvenip SIRRI-nizi ,söylemeyin...
içini açıp okudukça zaman ile onlari tanidikca..artik kendinize gore Dost mu arkadas mi olduklarina karar verip Ona gore davranirsiniz...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleykum Selam..
saf demek kalbi temiz olana denir..
çakal olup kazanacağına saf ol kaybet... en güzeli...
Ben bu dediklerinden hangisiyim adminimhhım
Cevabınız dobra dobra olsun lütfen, çakalsam çakal, safsam saf sın diye cvp isterem.

Özlemçik

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Yorumlarınız için teşekür ederim ALLAH Sizden razı olsun bilmem söylediklerinizi uygulayabilecekmiyim:) benimki bir anlıkdır kendimi değiştiremiyorum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
522973_10151228382484868_1983277353_n.jpg

Ben bu dediklerinden hangisiyim adminimhhım
Cevabınız dobra dobra olsun lütfen, çakalsam çakal, safsam saf sın diye cvp isterem.

Ne istemediğini bilen ama ne istediğini bir türlü kestiremeyen, yalnız bir insan,Saf, duygusal,Çabuk Parlıyan bir Ben-i Adem... dayi;.:sırıtık.:,

Üst Alt