muska bulmak

glsm_yalcnky

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamünaleyküm öncelikle hayırlı günler diliyorum. benim bir sorum olacaktı eşimin üstünde şüphelendiğim bir muska gördüm o muskayı ne yapabilirim. hocayamı açtırmalıyım yoksa kendimizde açabilir miyiz ? bunu nasıl yok edebiliriz

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
selamünaleyküm öncelikle hayırlı günler diliyorum. benim bir sorum olacaktı eşimin üstünde şüphelendiğim bir muska gördüm o muskayı ne yapabilirim. hocayamı açtırmalıyım yoksa kendimizde açabilir miyiz ? bunu nasıl yok edebiliriz
Aleykümselam, doğrusu sana ne yapaman gerektiğini söyleyemem. Ancak ben olsam içinde ne yazdığını merak eder açıp bakardım. Okuyamıyorsam, okuyan birinden yardım ister sonrada yırtıp denize atardım, yada yakardım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam doğrusu Size ne yapmaniz gerektiğini söyleyemem. Ancak ben olsam;
eşimin üstünde şüphelendiğim ,merak ettigim muskayi eşime sorar nedir bu diye ve daha sonra ne yapmamiz gerekir diye birlikte karar verir bu isi de Ehline sorardik...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam sizede hayırlı günler.
Bende, Serdar hocam gibi merak edip açardım. (Yıllar önce güya eve bağlanmam için bana yapılan muskayı sürahi içinde tesadüfen görmüş, annem ve eşime bunedir diye sormuştum, birkaç kem küm den sonra gerçeği öğrenmiş ve beni eve muskayla değil zincirle bağlayın diyerek sözde muskayı açtım baktım hiçbirşey anlamadım yırttım attım) Bence sizde eşinize bu nedir? neyin nesidir? diye sorun baktınız oda kem küm ediyor gidin ikisinide saray burnundan denize atınçook kommiik

Kardeşim ben cahilliğimden muskayı okuyamadım yırttım attım fakat sizde okuyamıyorsanız sakın yırtmayın gidin enyakın camii imamına okutun, sonrada gidin denize atın ki deryalarda kaybolsun gitsin...

glsm_yalcnky

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
yorumlarınız için hepinizden allah razı olsun bende sordum eşime bu ne diye annem yaptırdı dedi kazalardan belalardan korunmak için dedi ama ben inanmıyorum. içim hiç rahat değil.ve benim eşim acık acık boynunda taşıyor açıp bakmayı bende cok düşündüm ama bir türlü cesaret edemedim maleseff

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
yorumlarınız için hepinizden allah razı olsun bende sordum eşime bu ne diye annem yaptırdı dedi kazalardan belalardan korunmak için dedi ama ben inanmıyorum. içim hiç rahat değil.ve benim eşim acık acık boynunda taşıyor açıp bakmakyı bende cok düşündüm ama bir türlü cesaret edemedim maleseff
Ecmain olsun kareşim.
Eşinize sordunuz annem yaptırdı dedi inanmadınız, eozaman kayınvalidenizle muhabbet ederken laf arasında birde ona sorun, azınıza tokat vuracak değilya ;) oğlun boynunda muska taşıyor o ne muskası anneciğim deyin mesela.
Bir gelin kayınvalidesine anneciğim diye hitap ettiği zaman o kayınvaildenin içindeki yağların tümü erir ve ne sorarsan cevap verir.
UNUTMAYIN TATLI DİL YILANI DELİĞİNDEN ÇIKARTIRmışhmmnn

Üst Alt