• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

muhabbet kusu gormek nedır

S

saray

Kayıtsız
Misafir
selamın aleyküm ben ızmırden cansu calısıyorum ruyamda ıkı adet muhabbet kusu pencere kenarında duruyorlardı ben sarı renkte olan kusu kafese koydum kafesın ıcınde tele zıpladı dıger kusu ıse mavı renkte olanı aldım onu kırıp yemegı dusundum olmusmu dıye kus bırden elımde yumurta olmustu sonra baska kafese koymak ıcın yurudum o kafes bostu yumurtayı koydum kafese elım ıcındeyken kafesın denemk ıcın yumurtayı kırmak ıstedım kırdım ıcınden yıne o mavı renklı muhabbet kusu cıktı ama uzerınde yumurta akları suzuluyordu ruyam boyle tabır edersenın cok sevınırım hayırlı gunler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hosgeldiniz kardesim
Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim..

Rüyada muhabbet kuşu görmek mutluluğun ve bereketin simgesi..ayrica Maddi Manevi Ruhani hastalıktan feraha ermek ile de yorumlanabilir...
Sevmek ile sahiplenmeyi karistirmayin.. asiri kiskanclik guvensizlik gibidir!! sevgileri yipratabilir..
Hissettiğim kadar kalbimde söyleyemediğim kadar dilimdesin eyy yâr..diyen sesiz sevdalar vardir..
Allahu alem...Rabbim en iyisini bilir.. ama Ruya tabiri..ve ruyadaki esyalarin Haal ve Kaal dili ile anlattiklari bunlardir...
akıl ölçülerinin dışına çıkmayin ve Nefsinize esir olmayin!kardesim...
Kaşına Gözüne Değil.. İman'ına..Ahlâk'ına..insanli'ına..Hayran Olmalı İnsan...

"Sevgi Kalblerin Birbirine Yakınlaşması Ve Rûhların Ünsiyetidir."
Hz.Ali (R.a)
Hayirli geceler..

Üst Alt