mod için

LİM10

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
s.a bu mod luk için daha ayrıntılı bilgi verseniz yani nasıl olacak yapabilirmiyiz şartları falan varmı???:)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
s.a bu mod luk için daha ayrıntılı bilgi verseniz yani nasıl olacak yapabilirmiyiz şartları falan varmı???:)

Aleykümselam kardeşim, forum henüz yeni olduğundan pek bir şart öne sürmüyorum. Daha görev bölümü falan olmadı zaten. Şimdilik bir süre açtığınız konulara bakalım görsellik ve düzen olarak.

Ondan sonra ö.m den ben size haber veririm. Fakat henüz değerlendirecek kadar konunuz yok biraz aktif olmaya başlayın, burada mühim olan budur.

Foruma aktif katılıp yönetmek, gireni çıkanı takip etmek, foruma aktif üye kazandırmak. Yani kısaca şartlarıda yazmış oldum ön bilgi olarak. Forumla ilgilenebilecekseniz ve buraya konsantre olacaksanız bir görelim.

Yoksa iki günde bir foruma girip birkaç konu eklemekle olmaz. Vakit ve gönül meselesi yani. Aktif olmadıktan sonra sizi admin olarak görevlendirsek bile bir işe yaramaz.

Bir süre sonra pasif olduğunuz ortaya çıkar. en basit anlatımla, mod, smod, admin bunlar bir bakıma forumun en aktif kişileri ve iadarecileri konumunda olmaları gerekir. Sizde kısaca anlattığım konuları düşünün, daha sonra aktif olun ondan sonra görüşelim.

Not; Bu konuya cevabı biraz uzun yazmamın nedeni, diğer katılmak isteyenlere kısaca bir ön
bilgi vermekti. Katılmak isteyenler öncelikle bu ön bilgiyi okusunlar.

LİM10

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
anladım deneyecem inşallahTeşekkür Ederimm

Üst Alt