• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

konyada yıkılan zümrüt apartmanı

• Konuyu başlatan suzigözyaşı
  • Başlangıç tarihi
S

suzigözyaşı

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum Gönül Sızım.....

Bugun rüyamda görmüş olduğum bir hadiseyi size anlatmak istiyorum;
gönül sızım bugun rüyamda konya da idim. Üniversite yıllarında biriyle evlilik planlarım vardı. Ancak üniversite bitince ayrıldık. Ailesiyle oldukça samimi idim.
Rüyamda onların evindeymişim ama onların evi değildi rüyamda ki....Annemi de davet etmişler... Onların evinde çay poğaça vs yiyorduk... oda beyaza boyanmış ama çok küçük tarafı boyanmamış ama o da beyaz renkte... daha sonra küçük sarı renkte boyanmış yer gördüm. yeşil boyanın üstüne beyaz sürülmüş ve sarı olmuş.... Tam bunları görürken onun annesi bir şeyler anlatıyor....
Diyor ki; benden sonra ailesiyle tanıştırmak için eve bir kız getirmiş Konya da zümrüt apartmanında oturuyormuş.... Ben bir anda neye uğradığımı şaşıyorum annemin yanında neyi anlatıyor diye kızmaya başlıyorum. ama bu kızgınlığı tek ben hissediyorum..... ve diğer oda ya gidiyorum çantamın yanına sonra uyandığımda o zümrüt apartmanın uzun zaman önce yıkıldığını hatırlıyorum.

hayırlısı.....
suzi, 23, bursa, mezun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim Hosgeldiniz..
"Üniversite yıllarında biriyle evlilik planlarım vardı. Ancak üniversite bitince ayrıldık."
dediginiz kisi ile yoksa yeniden birlesmeyi mi dusunuyorsunuz da boyle bilincalti bir ruya gordunuz..?
Hayirdir insallah..Ev: Korunma isteği, sıcaklık,
Eski sevgili: Eskiye özlem
Çanta: Güzelse ruhsal rahatlık
Eskiye özlem duydugunuzu ve o ayrildiginiz gencin de SIKINTILARI oldugu ve

"oda beyaza boyanmış ama çok küçük tarafı boyanmamış "
yani o cocugun hayattinda kimse yok!! eksik ve evlenmeyi dusundugu seklinde yorumlanir..
Her seyin Hayirlisi kardesim.. Bir seyin vuku bulmasi icin zamani ve ani gelmis olmasi lazim..
her seyin bir zamani, vakti ve sebebi vardir..
her şeyin bir nedeni var.
Hayirli gunler kardesim..

S

suzigözyaşı

Kayıtsız
Misafir
yıkılan zümrüt apartmanı için ekleme

S.a...
merhabalar....
rüya ile ilgili bana bir soru sormuştunuz onun cevabını size vermek istedim... ayrılalı bir yılı geçti efendim...Ama ben onu hiç unutamadım...Daha sonra helalleşmek için bana bir msj attı. Bende benimle barışmak istiyor diye düşündüm....Çünkü; bana ondan ayrıldıktan sonra evlenme teklifleri geldi ben hiç birisini kabul etmedim...Çünkü onu hiç unutamamıştım.... Ama daha sonra anladım ki helallik istemiş sadece başka hiç bir amaç için aramamış. Ben zaten umudumu ondan yana kestim aileme 1 yıldır ayrı olduğumu söylememiştim ama artık biliyorlar. Bilinçaltı olacağını düşünmüyorum... O kesinlikle düşünmüyor benimle ilgili bu tarz şeyleri son noktayı koydu anlayacağınız

bana düşen yoluma onsuz devam edeceğimi anlayarak yaşamak....
SUZİ ,23, BURSA, MEZUN

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli geceler kardesim..Bilincalti mi bilemiyorum.. ama bir insan sadece helalik istemez.. onun ardinda sevgi, merhamet, bazi seylerin degeri de olmali ki.. arayip helalik istesin..
sana gelene değil,hangi niyetle geldiğine bak ...
yani burada bir seyler eksik!!
hayatta hic bir zaman hic bir konuda kesinlikle demeyin..
KALBler Kudret Sahibinin Elinde,O istemedikce Siz istiyemezsiniz..

"oda beyaza boyanmış ama çok küçük tarafı boyanmamış "
o kisinin bir eksikligini de Siz tamamliyacaksiniz..
Sabr edip Bekleyin.. Mevlam gorelim neyler Neylerse guzel eyler..

Üst Alt