• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Kendime ve aileme kötülük yaptım ki telafisi yok

Pişman1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Öyle kendime ve aileme kötülük yaptım ki telafisi yok, bugün buraya üye oldum ilk ve son kez yazıyorum. Ben kumar illetine bulaştım ve sonunda geldiğim nokta ölüm. Bugün hayatımın son günü ne oğluma ne kızıma ne de karıma veda edemedim böyle bitsin istemiyorum ama yapacak başka bir şey yok. Burdan insanlara sesleniyorum ölü bir insan olarak sakın ufak deyince yalan söylemeyin sonra dünyanın en büyük yalancısı olursunuz ve tek tek her şeyi kaybedersiniz o kadar alçakça şeyler yaptım ki bunları benmi yaptım aklım almıyor. Aslında ben herşeyi hakediyorum ama o çocuklar babasız kalmayı haketmiyor affedin oğlum kızım affedin Size layık olamadım affedin.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allahımız c.c nün tevbe kapısı açıktır. Madem pişmansın samimiyetle tevbe edersin. İnsan ne yaparsa kendine yapar. Allah c.c kullarına zulum etmez. Ancak kullar kendi nefislerine zulüm ederler.

Didemm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşım ellerini ALLAH'a aç tövbe et herşey daha güzel olur. O çocukların babasız kalırsa kim bakacak, ya onlarında başına kötü şeyler gelirse, acı çekerlerse kim yanlarında olacak. Babaları olursa kimse onlara birşey yapamaz onlar büyüyünce senden nefret ederler ailene bu durumu açıkla, umduğun gibi olmaz daha güzel olur. ALLAH can sağlığı versin herşey oluruna da olur evlatların sensiz kalırsa onlar için hayat çok zor olur. Ben yaşadım, gittim söyledim aileme tövbe ettim şimdi herşey daha güzel ve daha zenginim ölüm çare degil ki çocuklarını duşun kardesim.

Üst Alt