Kayıp ÜYELER nerdesiniz???

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Başta EKREM ABİ olmak üzere,
Gönül sızım abla, Hümeyra abla, Huzur yolcusu/tolunay kardeşim, Gülcem kardeşim acaba nerelere kayboldunuz??

Bu yalan dünya bizi sürüklüyo bi yerlere ama arada nefes almak için uğradığımız FORUM DURAĞINDA bekliyorum sizi sevgiyle, merakla?....gghhn.. mrhbba..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Gerçekten bazı arkadaşlarımız hiç bir açıklama yapmadan forumdan uzaklaştılar. Ekrem hocama bayramda mesaj gönderdim cevap gelmedi. Gönül sızım desen var mı-yok mu belli değil. En azından bir açıklama yapsalar bizde meraktan kurtulurduk. Demek ki sanal alem böyle vefasız....

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Olsun Turab abi,
Gönüller bir olsun, er ya da geç foruma döneceklerini adım gibi biliyorum...
Sadece hayat meşakkatinde kayboldular, yoruldular bence dinlenmek için bizi özleyip, gelecekler..:)
Tozduman la ben devam ederiz nasıl olsa özleyen gelir bizi bulur..;)

Bu arada yeşil rengim için teşekkür ederim...:)

Kışı bekliyorum ben :) geçen sene kış bütün ekip buradaydik :) Tatiller bitsin, çocuklar iyice okula alışsın. Elimiz ayagimiz kesilecek dışarıdan. İnşallah yine bir arada olacağız Allahın izniyle.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İnş... Hayırlısı olsun. Veritabanında bazı sorunlar vardı onları düzelttik tozdumanla beraber yeşil olarak devam edebilirsiniz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Gerçekten bazı arkadaşlarımız hiç bir açıklama yapmadan forumdan uzaklaştılar. Ekrem hocama bayramda mesaj gönderdim cevap gelmedi. Gönül sızım desen var mı-yok mu belli değil. En azından bir açıklama yapsalar bizde meraktan kurtulurduk. Demek ki sanal alem böyle vefasız....

Selamün aleyküm
"Bir insanı kırk yıl sırtında taşırsın senden iyisi olmaz,bir gün yere indirirsin senden kötüsü ,senden vefasızı olmaz. "

Zaman Ahir zaman herkes işten arta kalan zamanını internet, sosyal media ,televizyon, akıllı telefon gibi şeylerle geçirdiğinden eşinin dostunun ,evladının, akrabaların etrafında ki kimsesiz yaşlının, komşunun, hatırını soracak zamanı kalmıyor.
Oysa Kuranı Kerim’in akrabalarla bağlarınızı kesmeyiniz uyarısını maalesef duymuyoruz, dinlemiyoruz çünkü kuranı okuyup anlayan kalmamış sanki...

Sanal Alemlerde, gezmek nefsin daha çok hoşuna gidiyor. zaman geçiyor, Eğer insan kendisine verilen zaman sermayesini doğru kullanamamış ve dünya hayatında ahireti için kârlı bir yatırım yapamamışsa yeniden dirilişle büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak....

Yusuf 10 yaşında oldu..
Abdullah bin Ömer (Radıyallahu Anh) 'den rivayet edilen bir hadis-i şerifte, Peygamber Efendimiz (S.A.V) şöyle buyurmaktadır: "Uyanık olun hepiniz çobansınız, hepiniz çobanlığınızdan sorumlusunuz." (Buhari, Müslim, Tirmizi, Ebu Davud)

Emir: İnsanlar üzerinde çobandır ve insanlardan sorumludur. Aile Reisi: Kendi evindekilerin çobanıdır ve onlardan sorumludur. Kadın: Kocası, çocukları ve kendinden sorumludur.

Bu hadis-i şeriften anlaşıldığına göre, herkes yeri ve konumuna göre sorumludur. Onun için insan yarın mahşerde bu sorumluluklarının hesabı sorulurken vereceği cevapları iyi düşünüp ona göre sorumlu olduklarına sahip olması gerekmektedir.

Sözün kısası;Ailem, Yusuf ,koruyucu Çocuklarım ve sosyal yardımlar ile oldukça yoğunum vakit buldukça ve içimden geldikce tabiki foruma uğrarım.

İçinden gelmeli insanın aşk

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam...
Yok canımm sana vefasız demedim gönül sızımcddvb.., sanal alem vefasız dedim. Ama böyle forumu terk edersen her an diyebilirim.::komik... Şu da var ki vefasızlık olsa bile bir kişiye, bir insana değil sadece sanal bir foruma olabilir. Sanal alemde, keza bu forumda emeğin çok. Sanal alem mi seni bıraktı, yoksa sen mi onu bıraktın bilmiyorum ama hangi taraftan bakarsan bak bir vefasızlık söz konusu... Sanal vefasızlık diyelim..gghhn..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Başta EKREM ABİ olmak üzere,
Gönül sızım abla, Hümeyra abla, Huzur yolcusu/tolunay kardeşim, Gülcem kardeşim acaba nerelere kayboldunuz??

Bu yalan dünya bizi sürüklüyo bi yerlere ama arada nefes almak için uğradığımız FORUM DURAĞINDA bekliyorum sizi sevgiyle, merakla?....gghhn.. mrhbba..
Diğer kardeşlerimi bilmem ama ben hep buradaydım fakat siz göremiyordunuz. :)

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Hoş geldin Ekrem abi,
Peki buralardaydın, neden bize bir selamı çok gördün ya hu!gghhn..:bilmemm:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hoş geldin Ekrem abi,
Peki buralardaydın, neden bize bir selamı çok gördün ya hu!gghhn..:bilmemm:.
Eyvallah kardeşim, Hoş gördük inş.
Allah'ın selamı dostlara çok görülürmü kardeşim foruma girmeye vakit yok derken saat gece 01:25 şu anda elimde iş olmadığı için bu saatte evdeyim, eğer elimde işim olsaydı halen evin altında çalışıyor olacaktım eh sabaha yakın eve çıkıp foruma girince şuanda olduğu gibi bir yazıyı (cevabı) 2 saatte yazdığıma göre gerisini sen düşün çook kommiik

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Evet dostlar uzun bir aradan sonra yine uzun bir ara daha başladı.
Needelim ekmek aslanın karnına indi bizde onu geri almak için mücadeleye devam edeceğiz.
Hepiniz sağlıcakla kalın.
baybyygüüll.,

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
hoş geldin sefalar getirdin Ekrem abi acilangul1sesini duymak güzel,çok şükürduaa..hayattaymışsın elhamdülillah

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Hep burdaydık;gönül sızım arkamızdan çekildi viran olduk.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
hoş geldin sefalar getirdin Ekrem abi acilangul1sesini duymak güzel,çok şükürduaa..hayattaymışsın elhamdülillah
:.dost. hoş gördük toprağım, elhamdülillah hayattaymış gibi davranıyorum :)
Bu mübarek gecede sizlerinde sesini duymak çok güzel.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Kayboldu diye benim adımı karakollara verip arama emri çıkartanlar kaç gündür kendileri neredeler ya huu.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Sanırım bu taş bana ......:tüüh:,
Buradayım her zaman ve her daim Rabbimin izniyle.:tamam:.

Ben de Gönül sızım ablamın kulakları çınlasın, onun gibi içimden ne zaman gelirse, ne zaman kafam yerinde olursa; dingin olursam o zaman yazmak isterim foruma bir şeyler! böyle daha faydalı olduğumu düşünüyorum....;) dayi;.:

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm arkadaşlar uzun bir aradan sonra bende geldim :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Sanırım bu taş bana ......:tüüh:,
Buradayım her zaman ve her daim Rabbimin izniyle.:tamam:.

Ben de Gönül sızım ablamın kulakları çınlasın, onun gibi içimden ne zaman gelirse, ne zaman kafam yerinde olursa; dingin olursam o zaman yazmak isterim foruma bir şeyler! böyle daha faydalı olduğumu düşünüyorum....;) dayi;.:
Taşmı? hani nerede? Yooo benim taşla falan işim olmaz. :)
selamün aleyküm arkadaşlar uzun bir aradan sonra bende geldim :)
Aleyküm selam süreyya kardeşim, valla bende yeni geldim, ohalde ES SELAMU ALEYKÜM cümleten. acilangul1

Canlar yarenler ben i facede gören dostlar ben faceye çalıştığım yerde telefondan giriyorum, telefondan forum(lar)a giremediğim için malesef istemeden de olasa uzak kalıyoruz.
Neyse,Gönüller bir olsun.
Hoşça kalın Allah'a emanet olun baybyy

Üst Alt