kara bir hava ve yüreğimi saran Bulutlardan ancak kacabildim ve geldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ben Sen O

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar Arkadaşlar arada bir foruma konu açan cok gülen, sessiz insanları rahatsız etmeyen, kendi resimlerini avatar olarak kullanan sinirlenmeyen Pofidik pofidik yürüyen saz çalan, body yapan Dik başlı serseri olarakta anılan ben ben Puflar kadar rahat cekici safın önde gideni Sanalda harflerin mutlulugunu yaşıyan, MİTOKONDİRİSİ bozulmuş Hamster gibi birşeyim ya
smile.png
))
BARIŞ ben
:)Bu kadar ya HERKES GİBİ Bazen SİNİRDEN STRESTEN İNSANLARIN ALAYCI TAVIRLARINDAN KAÇMAK İÇİN SANALI SEÇTİM...

İslami Forum oLmasıda beni çekti sanırım burada daha mutlu olacağımı düşünüyorum... SAYGINLIK HUZUR HOŞ GÖRÜ

Ben Sen O

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sanırım Burada sıfatlar ve insanların düşüncesi cok farklı Teşekkür ediyorlar hoş geldın demiyorlar ilginc..
Neyse geldigim gibi gitmek düşer HOŞCAKALIN.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhabalar..Hoşgeldiniz Kardeşim.. Hayırlı Forumlar..
resimlerinize baktim masallah subhanallah birbirinden guzel hamster gibi olan..BARIŞ -da Huzuru ariyan kardesim...
belki bazi kardeslerimiz hamster ne oldugunu bilmezler...sırıtık.:,
ama Ben hamster dan korkarim...sırıtık.:,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sanırım Burada sıfatlar ve insanların düşüncesi cok farklı Teşekkür ediyorlar hoş geldın demiyorlar ilginc..

est kardesim dunyanin her yerinde insan insandir! insan olabilmeyi basaranlardir...
Eklediginiz O muhtesem resimler o kadar guzel ki ben bakmaktan kendimi alamadim..
Bir tessekur etmeyiyim mi yani..cddvb..
zattim insan, tabiat ve Hayvansever bir vatandasim!!
Gittiginiz gibi ins, tekrardan Baris ve huzur dolu bu guzel resimleriniz ile geri gelirsiniz...
Sabreden Dervis Sonunda muradina ererek Bu Gonul Dergahi mekaninda da yer almis...sırıtık.:,
Sabredemiyenler ise Cocuk Ruhlu olanlar kalmis....:tamam:.
kara bir hava ve yüreğimi saran nemli Bulutlardan Gurbet Diyarindan..
SILA-dan gelen kardesimi karsilamak icin Okyonuslar otesinden ancak gelebildim...:.dost.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Hoşgeldin, :.dost. hayırlı olsun diyelim. Yanlız acele etme yavaş yavaş gören hoşgeldine gelir merak etme!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt