• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Kanser OLmak

• Konuyu başlatan meinhimmel
  • Başlangıç tarihi
M

meinhimmel

Kayıtsız
Misafir
Selamın Aleyküm. Hocam bir kaç gündür çeşitli rüyalarla uğraşıyorum. Sıra ile görmüş olduğum rüyamdan bahsedeceğim.
1. Elimde bir tabanca oluyor. Büyük bir binaya giriyoruz içi boş inşaat halinde birden çatı katına çıktığımızı görüyorum. Karşımdaki kişiyi vurmaya çalışıyorum o kişi kardeşim olduğunu anlayınca silahımı ateşlemiyorum. Karşımdaki kişi bu sefer kardeşim değil bir başkası oluyor.Bana ateş ediyor bende kolumla kendimi kamufle ediyorum ve sol koluma kurşunun geldiğinin hissediyorum. iki kere de sırtıma geliyor kurşunlar ama ölmüyorum. Sonrasında hastaneye gidiyorum sırtımda çanta var hemşire bana diyor ki seni hemen ameliyata almamız lazım diyor bende kendi kendime şuan yaşıyorum ameliyata girersem ölürüm diyorum ve uyarnıyorum.
---
2.Rüyadamda askerde oluyorum. Teröristlerle savaşıyoruz, yanımdam kurşunlar geçiyo sakınıyorum sonrasında sinirlenip teröriste hedef alıp ateş ediyorum ve alnının ortasından vuruyorum. Bölük komutanımız beni tebrik ediyor ve 30 gün erken terhis edileceğime dair belge görüyorum ve bana seni tabur komutanımıza götüreceğim saçını kes diyor bana rozet takacaklarından bahsettiler tebrik ettiler uyandım.
--
3.Rüyamda ise kanser oluyorum. Memleketimizde ki evimizde oluyorum. Annem yada babannemden ışın tedavisine gireceğimi duyuyorum saçlarımın döküleceğini söylüyorlar.

Üç gece arka arkaya görmüş olduğum rüyalarım bunlar hocam. Normal yaşantımda o kadar çok etkileniyorum ki işime bile yansıyor.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, Lütfen kurallar bölümünü dikkatli okumadan mesaj göndermeyin!

Mesajınızı kuralına uygun göndermediğiniz için cevaplanmayacaktır!

Mesajınızı düzeltip tekrar gönderebilirsiniz! veya eksik bilgileri bu konunun altına cevap olarak gönderin.

Kuralları buradan okuyun!===> Rüyanızı paylaşmak için uymanız gereken kurallar

Üst Alt