Kader Niye Sürekli Önüme Engeller Çıkartıyor?

Sonsuzİfadeler

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Çok önemsediğim bir konu var. Bu konu hakkında defalarca dua ettim. Kimi zaman kabul oldu, kimi zaman olmadı. Şimdi son defa şansımı denemek istedim o konu üzerine. Son defa dua ettim. Bir defasında denedim olmadı, sonra gittim yine olmadı dayanamadım yine gittim yine olmadı. Yani başka zaman olsa bu konu hakkında hiçbir problem olmayacak ve istediğim şey gerçekleşecek ama resmen kaderim de bu işin gerçekleşmemesi için özel bir çaba var. Normalde dua ederken kimse gelipte bakmaz bile ama bu konu hakkında dua ederken milletin işi çıkıyor herkes dua ettiğim yere dalıyor ve duayı yarım bırakmak zorunda kalıyorum.

Yani aslında gitsem dileğimi gerçekleşeceğine inanıyorum ama sürekli bi engel çıkıyor önüme. Emek vermeden olmaz diyorlar acaba geç kaldım da ondan mı böyle oluyor. Böyle olması gerekiyormuş deyip bırakmaya karar verdim ben. Zaten imkansız bişeyi zorluyorum ama yine de bir miktar olsa yeter diyorum. Yani ne yapacağımı anlayamadım ben. Neden sürekli böyle engel çıkıyor anlamadım. Yani dışardan müdahale olduğuna emin gibiyim. Allah izin vermiyor bunu yapmama.Tavsiyelerinizi bekliyorum. gghhn..

Üst Alt